PDA

View Full Version : Помощ...



iwweto98
08-21-2012, 18:14
Здравейте .. Историята е дълга, но ще я разкажа накратко. От месец и нещо харесвам едно момче. Той всеки ден идва на едно място, и гледа мен и моята приятелка цяла вечер ... Наскоро се запознахме, писахме си .. Всичко беше супер. Каза ни здрасти .. Днес, той беше с всичките си приятели плюс едно момиче ... Тръгнаха към едни пейки, които са близо. И той тръгна по-назад, може би, за да ни каже "Здравейте" ... Но, с моята приятелка станахме и се преместихме .. Той видя и му стана гадно .. Сега е отпочиващ, а аз се чувствам адски виновна..Писах му дали е там, а той не ми отговаря..Какво да правя? Чувството на вина ме изяжда ... ;(

Djenka
08-21-2012, 18:49
И ще те избягва, защото не си му казала "Здрасти"? И то не нарочно? Сериозно ли?

CherryBell13
08-21-2012, 18:56
И какво сега? Чувстваш се виновна, защото не му каза "Здрасти"? Тогава, защо не си го поздравила? И това, че не ти отговаря не означава, че те избягва, може да има работа.

Amore-Mio*
08-21-2012, 18:56
Я, стига си си внушавала някакви простотии.

Нищо не е станало, че да спре някакви контакти.

Пиши му.
Следващият път му кажи едно "здравей" и това е. Какво толкова си се стреснала, че чак тема пускаш за едно незначително нещо.

BornToRaiseTheHell
08-21-2012, 18:57
Щом е "отпочиващ", значи не е там. Другия път, когато го видиш, ти го поздрави и готово.

urlittlelady
08-21-2012, 19:03
може просто да си е имал работа или да се е занимавал с нещо друго... колкото до постъпката ти - срамежлива личност ли си? ако да, превъзмогни го така никога няма да разбереш какво наистина искаш ти и какво иска той :)

xXxPETYAxXx
08-21-2012, 19:23
Ама вие да не сте се изместили нарочно, от яд, че е бил с друго момиче?
Ако е така е много глупаво, ако не е - не виждам причина да си гузна за нещо.

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 23:10
Драматизираш прекалено.И все пак,ако не искаш да се чувстваш виновна,не си създавай изкуствено и преднамерено предпоставки за това!Или казано по-простичко:Като искаш уж връзка с някой,не го избягваш,ами контактуваш с него...

iwweto98
08-22-2012, 19:12
Ами, той вчера ми отговори , писахме си,явно не ми се сърди :) ^^

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 19:35
Другия път не се дръж като лапе от детската градина,ами общувай с него.Не мога да ви разбера защо като видите момче,което харесвате започвате с истериите и криенето от него...

Anichkaxxwee
08-22-2012, 22:33
Глупости
Няма как да ти се сърди, защото не си му казала "Здрасти"
Но пък защо си се преместила на друга пейка?
Мислеше, че ще те изяде ли ?! O_o

edit: Сега видях, че си отговорила
Другия път не се дръж като дете

HollyGolightly
08-23-2012, 17:00
Писах му дали е там, а той не ми отговаря..Какво да правя?

Еми как да ти отговори , ако не е там :D ?
Иначе наистина драматизираш, голяма работа като не си му казала здрасти. Да не говорим и че не се познавате толкова добре, нито сте си някакви, че да ти държи сметка какво правиш.

Zarity
08-24-2012, 01:47
Ох,много мъка.

Smiilee
08-24-2012, 17:22
Малко по-спокойно. Не е фатално, просто другия път го поздрави и така : ) Аз слагам отпочиващ когато не съм на компа, така че явно има работа , за да ти пише : )))