PDA

View Full Version : Той няма да ме хареса ..;(



dodi785
08-21-2012, 18:47
Хора..преди някъде 1 седмица се разделих със гаджето си ..и след може би 1ден се запознах със едно друго момче ..;х
Това беше чисто съвпадение ..намерих му скайпа в аск ..и го добавих защото той беше минало гадже на едно момиче от моето училище .. И сега със него си пишем всеки ден ..Една негова приятелка и моята най-добра приятелка са решили да ни съберат ..Странното е че незнам дали го харесвам защото не съм го виждала ..никога ..Пък и той няма да ме хареса ..за какво пак да се надявамм за нищо .;д Той е 1 година по-голям от мен на 14 е ..;д Аз в неделя си идвам от почивката и той иска да се видимм .-аз той и неговата най-добра приятелка ..Но смешното е че тя иска да сме само двамата за да се опознаем ..охо това е плашещо ..Няма кой да взема със мен и май..трябва да ходя сама ..със непознатт ;д Според вас трябва ли да убия надеждите на всички най-вече мойте ..(докато още не са станали по-големи) аз даже незнам дали ги има..Може би ги има но не са толкова големи (МНОГО МНОГО МАЛКИ ;Д ) И междедругото той може би няма да ме хареса ..оффф незнаммм какво да правя ..Сичко това е малко странно ;Ддд

BornToRaiseTheHell
08-21-2012, 18:50
Просто опитай. :)
Като се панираш дали ще те хареса или не,не си помагаш изобщо. Просто си лепни усмивката на фейса и отиди, не с цел да се жениш за него едва ли не, а просто да се забавляваш и да видиш какво ще излезе.

Amore-Mio*
08-21-2012, 19:00
И откъде си толкова сигурна, че няма да те хареса. И аз, преди време, когато се запознах с настоящия си приятел - не мислех, че ще ме хареса, но ето, че е факт. Пробвай, просто. Приятелката е права. Това е среща и е нормално да сте си само двамата. По - лесно е за опознаване. Пък, ако стане така, че сте заедно - не може непрекъснато да сте сред хора. Пробваш, виждаш дали ти допада или не.

Luidgie
08-21-2012, 19:02
Абе имам въпрос - как пускаш тема в която молиш за съвет как да забравиш гаджето си, което много обичаш. После пускаш тема как да се целуваш, защото те е срам да целуваш гаджето си! Пък сега това... като ще тролиш поне да е качествено.

amaz1nG
08-21-2012, 21:31
YOLO

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 23:01
Хора..преди някъде 1 седмица се разделих със гаджето си ..и след може би 1ден се запознах със едно друго момче ..;х

Той е 1 година по-голям от мен на 14 е ..;д


На твоите години си мислиш,че всичко,'дет хвърчи,се яде.Никой не си обичала досега,че да го забравяш,както драматизираше в една друга тема.

Четох само до годинките ви.Порасни още малко,научи се да пишеш грамотно и тогава мисли за гаджета и излишни филмови драми и маратони...

PLEYGIRL
08-21-2012, 23:05
Хвърли се без да ти пука .... една патка мислила мислила и накрая умряла ... просто действай ;)

Incadeptus
08-21-2012, 23:07
Моля ви научете се да пишете докъто е още време,че така и ще си останете цяллллллл живот.Незнам,мойте,научете се бе,много е лесно ,не знам,както и всички частици НЕ последвани от глагол се пишат отделно,при прилагателните се пишат заедно и чертичката на икраткото не е ударение та да пишеш мойте за множествено число.Това мога да кажа аз,за темата не мога да коментирам и се моля на Бог да прочетеш и ти и някой друг този пост,за да се научите най-сетне и дано го запомните това нещо.

Luidgie
08-21-2012, 23:10
Моля ви научете се да пишете докъто е още време,че така и ще си останете цяллллллл живот.Незнам,мойте,научете се бе,много е лесно ,не знам,както и всички частици НЕ последвани от глагол се пишат отделно,при прилагателните се пишат заедно и чертичката на икраткото не е ударение та да пишеш мойте за множествено число.Това мога да кажа аз,за темата не мога да коментирам и се моля на Бог да прочетеш и ти и някой друг този пост,за да се научите най-сетне и дано го запомните това нещо.
докъто изби рибата... дано ти си прочетеш поста и се научиш да пишеш, моля те!

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 23:13
Моля ви научете се да пишете докъто е още време,че така и ще си останете цяллллллл живот.Незнам,мойте,научете се бе,много е лесно ,не знам,както и всички частици НЕ последвани от глагол се пишат отделно,при прилагателните се пишат заедно и чертичката на икраткото не е ударение та да пишеш мойте за множествено число.Това мога да кажа аз,за темата не мога да коментирам и се моля на Бог да прочетеш и ти и някой друг този пост,за да се научите най-сетне и дано го запомните това нещо.

Не искам да ставам гадна,ама се пише докАто и след "моля ви" се слага запетайка :D

Incadeptus
08-21-2012, 23:20
Мерси,че ме поправи,но много бързах,смятай колко щом съм объркал как се пише докато.;ддддддддддд камоли да се сетя за всички запетайки :D и макар грешките,горенаписаното важи dodi785 и всички тези,които не са се научили на елементарни неща :) :D А и ужасно много ми се спи,полумъртъв пиша :D

Luidgie
08-21-2012, 23:29
Мерси,че ме поправи,но много бързах,смятай колко щом съм объркал как се пише докато.;ддддддддддд камоли да се сетя за всички запетайки :D и макар грешките,горенаписаното важи dodi785 и всички тези,които не са се научили на елементарни неща :) :D А и ужасно много ми се спи,полумъртъв пиша :D
Оправдания най-лесно се намират.

Incadeptus
08-21-2012, 23:33
Слушай ме много внимателно.Имах една учителка същата като теб.Може да учеше добре,ама хич не ми беше приятна.Стига се заяждай и бъди различна,защото такива има много и ми стана скучно.Дамммммм,поне ще си похапна риба!Искаш ли да те черпя?

Luidgie
08-21-2012, 23:35
Слушай ме много внимателно.Имах една учителка същата като теб.Може да учеше добре,ама хич не ми беше приятна.Стига се заяждай и бъди различна,защото такива има много и ми стана скучно.Дамммммм,поне ще си похапна риба!Искаш ли да те черпя?
Мисля да стигам да се заяждай. Просто ми е глупаво да държиш сметка на 13 годишно лапе, че не знае къде е запетайката, а в същото време да правиш глупави грешки и да вадиш глупави оправдания. Както и да е - ник'во заяждане не е само коментирам, че някой път е по-добре да си замълчиш. Приятно ти рибене.

Incadeptus
08-21-2012, 23:41
Ама мен въобще не ме интересува дали ми вярваш на "глупавите" оправдания!Даааа ти не се заяждаш,разбира се.Съгласен съм,ченякой път е по-добре да замълчиш.И не съдя никой,няма безгрешни.Не и казвам,че не знае къде е запетайката.Казвам и нещо много по-важно от запетайката.И го казах с НАЙ-добри намерения.Мерси,приятно ще ми е,РИБЕНЕТО.

Luidgie
08-21-2012, 23:46
Ама мен въобще не ме интересува дали ми вярваш на "глупавите" оправдания!Даааа ти не се заяждаш,разбира се.Съгласен съм,ченякой път е по-добре да замълчиш.И не съдя никой,няма безгрешни.Не и казвам,че не знае къде е запетайката.Казвам и нещо много по-важно от запетайката.И го казах с НАЙ-добри намерения.Мерси,приятно ще ми е,РИБЕНЕТО.
К'во се впрегна... са да не поискаш да умреш за греховете на хората?

Incadeptus
08-21-2012, 23:50
Пф въобще не съм се впрегнал.Mоже да умра,но няма да е заради греховете на хората :D Ясни са ми такива като теб.Заяждат се,за да накарат другия да се хване и да започне да спори,сори.Няма да стане!


Едит:Лека нощ между другото!Приятни сънища!

Luidgie
08-21-2012, 23:57
И на мене са ми ясни такива като тебе - откровени дебили. Т'ва че съм ти направила забележка за правописа не ме прави заядлива, но ок.

fluffy_^
08-22-2012, 00:20
Пф въобще не съм се впрегнал.Mоже да умра,но няма да е заради греховете на хората :D Ясни са ми такива като теб.Заяждат се,за да накарат другия да се хване и да започне да спори,сори.Няма да стане!


Едит:Лека нощ между другото!Приятни сънища!

Баце права е ;) какво се палиш тя просто ти направи една забележка..голяма работа///можеше да кажеш просто едно okay...= ) или пък \" добре няма да се повтори (ангелче)\" кво тръгна са набира тука хД хахахаха

Incadeptus
08-22-2012, 00:27
Нямаше да е интересно :( Лека вече наистина

fluffy_^
08-22-2012, 00:34
Ухуу че интересно си го напраи ама хаха ти не си за изпускане бе чоек..сериосно:D

TheBanzai369
08-22-2012, 06:07
"Той е 1 година по-голям от мен на 14 е..." WHAT THE FUCKKK?!?!?!

dodi785
08-22-2012, 06:40
За кво трябва да се карате кой пише грешно и кой правелно..карайте се някъде другаде и престанете да се заяждате със мен ..тук исках да знам какво да правя ..не ме интересуват тъпите ви запетайки .!!!!!!!! Luidgie -ПРЕСТАНИ ДА СЕ ЗАЯЖДАШ СЪС ХОРАТА ..СПРИ СЕ ЗАЩОТО ДРАЗНИШ МНОГО..ТИ НЕ СИ ЧОВЕКА КОЙТО ТРЯБВА ДА НИ СЪДИ ..УКРОТИ СЕ И СТИГА СЕ ПРАВИ НА ГОЛЯМА РАБОТА..ЗАЩТО ТЕ ВИДЯ КАКВА СИ ..И ДРУГИТЕ СПРЕТЕ СЕ .. :@

Violenza
08-22-2012, 07:00
Вие излезте първо, виж как ще мине, а после му мисли. Ако след това продължава да те търси и да иска да се виждате, е ясна работата. :)


Банални сте вече с правописа.

balu4ka
08-22-2012, 07:10
Омг,как се палите всичките О.о
Малка си,не се притеснявай.Ще се отпуснеш,бъди себе си и всичко ще се нареди.Няма как да си сигурна дали не те харесва,това ще стане ясно когато се видите :).

Elli *
08-22-2012, 07:18
За кво трябва да се карате кой пише грешно и кой правелно..карайте се някъде другаде и престанете да се заяждате със мен ..тук исках да знам какво да правя ..не ме интересуват тъпите ви запетайки .!!!!!!!! Luidgie -ПРЕСТАНИ ДА СЕ ЗАЯЖДАШ СЪС ХОРАТА ..СПРИ СЕ ЗАЩОТО ДРАЗНИШ МНОГО..ТИ НЕ СИ ЧОВЕКА КОЙТО ТРЯБВА ДА НИ СЪДИ ..УКРОТИ СЕ И СТИГА СЕ ПРАВИ НА ГОЛЯМА РАБОТА..ЗАЩТО ТЕ ВИДЯ КАКВА СИ ..И ДРУГИТЕ СПРЕТЕ СЕ .. :@
Мале, мале ... Стана ми лошо от толкова много грешки (facepalm).

Ariia
08-22-2012, 08:53
Първо dodi785 - успокой се малко и укроти тия нерви :) Второ... разказът ти звучи малко нелогично- ти го харесваш и супер много те е страх дали той изобщо ще те хареса,защото не те е виждал,а в същият момент ти също не знаеш как изглежда той. Тогава как по дяволите си сигурна,че го харесваш?!.Ами ако той е 100 пъти по-грозен от теб ? А дори и да не е,нищо няма да ти коства една среща- в крайна сметка никой не е казал,че нещо трябва да се получи между вас ;)

fluffy_^
08-22-2012, 09:51
Я се успокоите стига сте коментирали кой с кой се е скарал снощи пишете по темата на момичето ТОЧКА.

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 10:44
Искаш да знаеш какво да правиш?Казах ти вече-зарежи гаджетата.На тея години ти е времето точно да научиш правописа и да се развиваш откъм знания и умения.Гаджетата няма да избягат.Защото след няколко годинки ще започнеш да пускаш теми "Защо попадам само на идиоти,които искат само секс?".Отговорът е много прост-както си тръгнала,просто няма да има какво повече да им дадеш.А и фактът,че те е срам толкова много,говори,че си още не си готова КАЧЕСТВЕНО да имаш връзка.Кой знае и с "бившия" колко сте били "гаджета".

Luidgie
08-22-2012, 12:25
За кво трябва да се карате кой пише грешно и кой правелно..карайте се някъде другаде и престанете да се заяждате със мен ..тук исках да знам какво да правя ..не ме интересуват тъпите ви запетайки .!!!!!!!! Luidgie -ПРЕСТАНИ ДА СЕ ЗАЯЖДАШ СЪС ХОРАТА ..СПРИ СЕ ЗАЩОТО ДРАЗНИШ МНОГО..ТИ НЕ СИ ЧОВЕКА КОЙТО ТРЯБВА ДА НИ СЪДИ ..УКРОТИ СЕ И СТИГА СЕ ПРАВИ НА ГОЛЯМА РАБОТА..ЗАЩТО ТЕ ВИДЯ КАКВА СИ ..И ДРУГИТЕ СПРЕТЕ СЕ .. :@
Абе пикленце малко я не ми капс локвай, че като хвана една лопата и тоя 14 годишен пикльо ше те хареса като стой та гледай - така ще те разкрася. :)
Плюс т'ва аз к'во съм ти виновна, че си глупава и даже да тролиш не можеш? Не могла да си забрави гаджето, не могла да се целува, нямало да я харесат... седни си на малолетният задник и хвани прочети една книга, вместо да се правиш на голямата работа и да мислиш за "гаджинца". Като не искаш отрицателни мнения и някой да ти се заяжда не пускай проблемите си. Много мразя такива като тебе - не може да си обърше носа, по гаджета ми тръгнала... брех много сте вървежни на тая възраст.

fluffy_^
08-22-2012, 12:35
Okay.I give up i can't spread the zen! :D

WesSneijder
08-22-2012, 21:54
Искаш да знаеш какво да правиш?Казах ти вече-зарежи гаджетата.На тея години ти е времето точно да научиш правописа и да се развиваш откъм знания и умения.Гаджетата няма да избягат.Защото след няколко годинки ще започнеш да пускаш теми "Защо попадам само на идиоти,които искат само секс?".Отговорът е много прост-както си тръгнала,просто няма да има какво повече да им дадеш.А и фактът,че те е срам толкова много,говори,че си още не си готова КАЧЕСТВЕНО да имаш връзка.Кой знае и с "бившия" колко сте били "гаджета".
http://forum.inter-bulgaria.com/style_emoticons/default/focus.gif Време беше някой да го каже. http://forum.inter-bulgaria.com/style_emoticons/default/18.gif Табелата казва всичко вместо мен. ;)

dodi785
08-23-2012, 14:32
Слушай ме внимателно курво смотана Luidgie - НЕДЕЙ ОТГОВАРЯ НА МОИТЕ ТЕМИ СПРИ ДА СЕ ЗАЯЖДАШ СЪС ДРУГИТЕ И НАЙ-ВЕЧЕ СЪС МЕН ЗАЩОТО НИЩО НЕ СТРУВАШ...НЕ СИ МИ НИКАКВА ДА МИ КАЗВАШ ЧЕ СЪМ ГЛУПАВА ..ИДРАХТИ И ТЪПАЧКАТА СИ ..СПРИ СЕ И СЕ ЗАМИСЛИ ТВОЯ ЖИВОТ ТОЛКОВА ЛИ Е СКУЧЕН ЧЕ СЕ МЕСИШ В МОЯ ? ХАХ толкова си задръстена че даже си и смешна ..ВЗЕМИ ЕДИН ЧУК И СИ ГО УДРЯЙ В ГЛАВАТА ДОКАТО ТИ ДОЙДЕЕ ПОНЕ МАЛКО АКЪЛ .._!_

WesSneijder
08-23-2012, 17:01
Аман от прости и тъпи дечурлига...

fluffy_^
08-23-2012, 17:07
Слушай ме внимателно курво смотана Luidgie - НЕДЕЙ ОТГОВАРЯ НА МОИТЕ ТЕМИ СПРИ ДА СЕ ЗАЯЖДАШ СЪС ДРУГИТЕ И НАЙ-ВЕЧЕ СЪС МЕН ЗАЩОТО НИЩО НЕ СТРУВАШ...НЕ СИ МИ НИКАКВА ДА МИ КАЗВАШ ЧЕ СЪМ ГЛУПАВА ..ИДРАХТИ И ТЪПАЧКАТА СИ ..СПРИ СЕ И СЕ ЗАМИСЛИ ТВОЯ ЖИВОТ ТОЛКОВА ЛИ Е СКУЧЕН ЧЕ СЕ МЕСИШ В МОЯ ? ХАХ толкова си задръстена че даже си и смешна ..ВЗЕМИ ЕДИН ЧУК И СИ ГО УДРЯЙ В ГЛАВАТА ДОКАТО ТИ ДОЙДЕЕ ПОНЕ МАЛКО АКЪЛ .._!_

Calm the fuck down girl..damn o.o

Luidgie
08-23-2012, 18:23
Слушай ме внимателно курво смотана Luidgie - НЕДЕЙ ОТГОВАРЯ НА МОИТЕ ТЕМИ СПРИ ДА СЕ ЗАЯЖДАШ СЪС ДРУГИТЕ И НАЙ-ВЕЧЕ СЪС МЕН ЗАЩОТО НИЩО НЕ СТРУВАШ...НЕ СИ МИ НИКАКВА ДА МИ КАЗВАШ ЧЕ СЪМ ГЛУПАВА ..ИДРАХТИ И ТЪПАЧКАТА СИ ..СПРИ СЕ И СЕ ЗАМИСЛИ ТВОЯ ЖИВОТ ТОЛКОВА ЛИ Е СКУЧЕН ЧЕ СЕ МЕСИШ В МОЯ ? ХАХ толкова си задръстена че даже си и смешна ..ВЗЕМИ ЕДИН ЧУК И СИ ГО УДРЯЙ В ГЛАВАТА ДОКАТО ТИ ДОЙДЕЕ ПОНЕ МАЛКО АКЪЛ .._!_
Хъм даже няма да си направя труда да допрочета просташкото ти изказване. Верно аман от дечурлига, са като ме напсува като циганка пред раждане по-щастлива ли си? Аз да взема чук да си удрям главата? Ха-ха-ха ще те посъветвам да изпълниш собственият си съвет. След като нямаш дори капка акъл да се "задомиш" с 14 годишен лайнар... за какво друго да говорим? Че си тъпа селянка - тъпа си, кой те знае от кой цигански катун си излязла и си се докопала до компютър. Айде тия истерични пристъпи на "оригиналност" и простащина да си ги завреш в неизмитата полова система. И драго ми говно като не искаш да ти се мешат в мижавият пиклив живот, за к'во пускаш темички? Ходи напсувай некой чичко да ти забие два шамара, дано ти дойде акъла.

БожиятАгнец
08-23-2012, 18:33
Слушай ме внимателно курво смотана Luidgie - НЕДЕЙ ОТГОВАРЯ НА МОИТЕ ТЕМИ СПРИ ДА СЕ ЗАЯЖДАШ СЪС ДРУГИТЕ И НАЙ-ВЕЧЕ СЪС МЕН ЗАЩОТО НИЩО НЕ СТРУВАШ...НЕ СИ МИ НИКАКВА ДА МИ КАЗВАШ ЧЕ СЪМ ГЛУПАВА ..ИДРАХТИ И ТЪПАЧКАТА СИ ..СПРИ СЕ И СЕ ЗАМИСЛИ ТВОЯ ЖИВОТ ТОЛКОВА ЛИ Е СКУЧЕН ЧЕ СЕ МЕСИШ В МОЯ ? ХАХ толкова си задръстена че даже си и смешна ..ВЗЕМИ ЕДИН ЧУК И СИ ГО УДРЯЙ В ГЛАВАТА ДОКАТО ТИ ДОЙДЕЕ ПОНЕ МАЛКО АКЪЛ .._!_

Слушай ме внимателно, разглезена емоционална нестабилна принцесо. Не знам мензиса ли ти е дошъл за пръв път или ти е излязло акне по гъза, но това не ти дава никакво право да си го изкарваш на хората само, защото си видяла, че са по-умни, грамотни и прави от теб.
С подобни просташки и заучени изказвания може да "затапваш" другите малолетни кифли във фейсбук, но ако смяташ, че с такива долни провокации ще постигнеш нещо тук си в голяма грешка.

Julliee
08-23-2012, 20:10
Божее,,,аз на 13 още си сменях зъбите,тя вече гаджета сменя....накъде върви нацията...Гадже ще си хванеш,когато ти дойде акъла !!!

Anichkaxxwee
08-23-2012, 20:20
Излезте, може и да си допаднете
Само бъди себе си, не се притеснявай

Luidgie
08-23-2012, 20:21
Излезте, може и да си допаднете
Само бъди себе си, не се притеснявай

По-добре да не бъде себе си, вземе да напсува бедното момче...

Anichkaxxwee
08-23-2012, 20:29
Аз сега се зачетох в мненията ии ..
Оо, Боже O_o
Връщам си съвета обратно ;д

WesSneijder
08-23-2012, 21:58
Божее,,,аз на 13 още си сменях зъбите,тя вече гаджета сменя....накъде върви нацията...Гадже ще си хванеш,когато ти дойде акъла !!!
И когато спре да псува като мангал-хамалин на строеж...никой не иска такива момичета около себе си. Само добавям. ;)

SuNsEt
08-23-2012, 22:32
Искаш да знаеш какво да правиш?Казах ти вече-зарежи гаджетата.На тея години ти е времето точно да научиш правописа и да се развиваш откъм знания и умения.Гаджетата няма да избягат.Защото след няколко годинки ще започнеш да пускаш теми "Защо попадам само на идиоти,които искат само секс?".Отговорът е много прост-както си тръгнала,просто няма да има какво повече да им дадеш.А и фактът,че те е срам толкова много,говори,че си още не си готова КАЧЕСТВЕНО да имаш връзка.Кой знае и с "бившия" колко сте били "гаджета".

Подкрепям с две дъце и два крака!

И направо... егати и изказа от това поколение.Ние ли трябва да ви даваме възпитание в този форум питам?А? Я се засрами малко авторке и вместо да скачаш така се замисли над думите,които са ти казали в темата.
Научи се ,че каквото повикало такова се обадило!

Zarity
08-24-2012, 01:51
Оле майко,каква е тая истерия.Успокой се малко.И се научи да пишеш.