PDA

View Full Version : ПОМОЩ ! НЕ МОГА ДА Я ЗАБРАВЯ !



abvd
08-21-2012, 18:52
Здравейте , значи нуждая се от помощ , преди извесно време ходих с момиче на моята възраст. Година и половина бяхме заедно , нещата бяха перфекни докато не се преместих в София да живея и уча. След извесно време , като се преустанових в София прекарах интернет и така нататък , реших да и пиша по скаип или фейсбок но без отговор , това продължаваше със седмици , докато един дъждовен ден докато се рових из интернет тя ми отговори. Каза ми че е обърнала резбата , че не и се занимава с момчета ОСОБЕНО със мен. От тогава ми се къса сърцето , няма ден без които да не си мисля за нея , да не си мисля за хубавите моменти , за прекрасните чуства които чуствах към нея. Моля за помощ ! Какво да правя че да я забравя ?! ... :( :x

Amore-Mio*
08-21-2012, 18:57
Възможно е наистина "да е обърнала резбата" или просто не иска вече да сте заедно. И в двата случая е ясно: продължаваш напред. Не ви е било писано да сте заедно, приеми го, колкото и трудно, и гадно да е.

fluffy_^
08-21-2012, 19:05
Възможно е наистина "да е обърнала резбата" или просто не иска вече да сте заедно. И в двата случая е ясно: продължаваш напред. Не ви е било писано да сте заедно, приеми го, колкото и трудно, и гадно да е.

Какво ? не им е било писано да са заедно О.О напротив били за заедно било им е хубаво но просто така е станало ти го казa сякаш за ходели 2 седмици..:X:X:X

По скоро недей се филмира ще се намери друга квото станало станало..

zliat
08-21-2012, 19:15
спокойно.
не си единствен- аз също не мога да я забравя.
историята ми е горе-долу сходна.
спри да мислиш за нея като за начало.
не е обърнала резбата-просто смята,че си я зарязал.
звъня ли и след като се премести в софия?
нейни вещи имаш ли в себе си?
ако да вземи кашон,кашонче колкото да събере вещите и.
залепи кашона и го прибери някъде,където не ти се натрапва на погледа.

xXxPETYAxXx
08-21-2012, 19:17
Ще свикнеш без нея, просто ти трябва време и занимание. Прекарвай повече време с приятели, вместо да седиш на компа и да си живееш в спомените. Живей в настоящето, с хората около теб, забавлявай се и просто от само себе си ще спреш да мислиш за нея толкова. Не казвам, че ще можеш да я забравиш, ако наистина ти е била "голямата любов" но ще продължиш напред...

abvd
08-21-2012, 19:28
спокойно.
не си единствен- аз също не мога да я забравя.
историята ми е горе-долу сходна.
спри да мислиш за нея като за начало.
не е обърнала резбата-просто смята,че си я зарязал.
звъня ли и след като се премести в софия?
нейни вещи имаш ли в себе си?
ако да вземи кашон,кашонче колкото да събере вещите и.
залепи кашона и го прибери някъде,където не ти се натрапва на погледа.

Да звънях и но тя не ми дигна... Имам една нейна снимка , и едно голямо плюшено мече от нея !
Опитвал съм се много пъти да я забравя , ноо след няколко дни тя пак ми е в главата. ;(

zliat
08-21-2012, 19:33
прилагай системата клин клин избива
ако не помага - ставаш жребец и за по една вечер,за по една вечер скаларно с алкохол....

filmimilmi
08-21-2012, 20:34
Ами в случай времето наистина лекува.След няколко месеца ще ти се насъберат достатъчно проблеми, така че да спреш да я мислиш толкова. А това с резбата, сигурно ти го казва, за да те отблъсне без да те наранява с други прични.

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 22:54
Хммм...Твоята история е потвърждението на вечната ми теза,че връзка от разстояние НЯМА,не е имало и няма и да има.На 100% съм сигурна,че на подсъзнателно ниво,а може и на съзнателно дори,тя те обвинява,че с преместването си,си разрушил отношенията ви преждевременно.Изпитала е хем болка,хем разочарование,хем гняв и други смесени чувства.Затова и те е игнорирала в началото.Видях,че си на 16.Животът тепърва е пред теб.Усмихвай се повече и не се води от миналото.Трябват ти повече време и повече развлечения.И да те успокоя за още нещо,което пак съм сигурна,че ти е минавало през главата.НЕ си ти причината,тя да "обърне резбата".С нищо не си "дефектен",че да си я предразположил към това.А достоверността на това пък още по-малко ще я коментирам в това позьорско време.Надявам се,че разбра намека. :D

fenastz
08-22-2012, 10:29
Отпиши я.