PDA

View Full Version : Трябва ми малко помощ от вас!! Моля ви!!



mariaa23
08-21-2012, 20:23
Здравейте, трябва ми вашата помощ момичета/момчета!! Приятелят ми след месец прави 18 и трябва да му направя един хубав и оригинален подарък, а си нямам и на идея какъв. Мисля постоянно, но нищо не мога да измисля. Знам, че е възможно да има и други такива теми, съжалявам, за което. Наистина искам да го изненадам, но ми е адски трудно. За това се обръщам към вас!!

Надявам се да споделите с мен. Много ще съм ви благодарна!!!

filmimilmi
08-21-2012, 21:39
Никаква фантазия...
Дай му да прави каквото си поиска с теб.

godzila16
08-21-2012, 21:43
Романтична вечеря и т.н

PLEYGIRL
08-21-2012, 23:42
Романтична вечеря и т.н

МНОГО ФИЛМИ ГЛЕДАШ .... той е на 18 не на 40 ....

Виж моме ... помисли за нещата които го интересуват ... примерно интересува се от коли,мотори,скутери,компют и,игри,телефони,музика ии т.н ...
и помсли за нещо готино относно неговото хоби...
Примерно харесва коли окк ... много лесно можеш да му намериш макет на неговата любима марка кола. Вярно е ,че не са 5 лева ,но вожеш да намериш някъде за 25 ,30 лева .. Същото е и с моторите и т.н ...
Първо кажи обаче той има ли си хоби????

mariaa23
08-22-2012, 11:14
romantichna vecherq mi haresa, no pravim sega na 7-mi 1 godina i tova mislq da mi e podaruka .. a za rojdeniq den dnes mu vzeh edna chasha zelena a na men rozova shte gi opakovam v kutiq i shte gi dam .. tova e simvolichnata chast ot podaruka.. sega ostava neshto, koeto 6te si go polzva.. misleh si za chasovnik ili parfum Versace dreamer :))

GerganaD
10-31-2012, 16:46
Здравейте, приятеля ми има рожден ден след няколко дена и съм му харесала няколко подаръка, но не знам кой да бъде. Заедно сме от 4 месеца и ще става на 23 . Първият е часовник (чух, че не било хубаво да се подарява часовник) със кожен колан, вторият една стойка за алкохол от едната страна е с бутилка за ракия с 4-ри чаши за ракия, а от другата за вино с 4-ри чаши за вино. Какво бихте предпочели вие ?!

DisappointedDreamer
10-31-2012, 16:48
Стойката и алкохола.

JoLLiE92
10-31-2012, 16:56
Може ако се сетиш някакъв детайл от първата ви среща , да му подариш нещо, което да му напомня за това и да кажеш "помниш лииииии...." :) Аз на едно гадже така бях му подарила пясъчен часовник, защото на първата ни среща искаше да прибере един такъв от едно кафе :D
п.с. ефектно е ако е минало достатъчно време, а детайлът е нещо съвсем малко и той го е пропуснал най-вероятно, но ако му го кажеш да се сети :)

GerganaD
10-31-2012, 17:11
Може ако се сетиш някакъв детайл от първата ви среща , да му подариш нещо, което да му напомня за това и да кажеш "помниш лииииии...." :) Аз на едно гадже така бях му подарила пясъчен часовник, защото на първата ни среща искаше да прибере един такъв от едно кафе :D
п.с. ефектно е ако е минало достатъчно време, а детайлът е нещо съвсем малко и той го е пропуснал най-вероятно, но ако му го кажеш да се сети :)

ее супер, мерси за идеята :)