PDA

View Full Version : Той се промени



^dana^
08-21-2012, 19:30
Има едно момче.....
Когато го видях за пръв път не почуствах някакви специални чуства към него.
Мина се извесно време, все повече и повече започвах да го засичам. От едно нищо той се превърна във всичко за мен. Мислех само и само за него, направо бях обсебена (следях го, бутах се при него и др.). През един голям периот просто нищо не ставаше, колкото и да се стараех, той не ме забелязваше.
Един най- обикновен ден докато си карах колело изведнъж го видях. Той ми помаха. Бях наистина толкова щастлива. Сприателих се с едно момиче, което си беше приятелка с него и всяка вечер излизаха там с разни други приятели. Целта ми беше да се присъединя към тях. И наистина аз успях. започвахме всеки ден да излизаме, да си пишем, и все повече да се опознаваме. Всички казваха, че не е за мен че, му се носела лоша слава (на много отворен и надут). Беше различно. Аз го познавах и с всеки изминал ден аз се обеждавах все повече и повече, че е много добро и мило момче.До денят, в който това се промени.
Той започна да ходи с нови хора. От начало нямах против. Но напоследък осъзнах, че те му влиаят зле. Той се превърна в голям идиот. Започна да се дуржи супер надуто и лицемерно. Питах се ЗАЩО му трябваше да се променя??? С времето аз все повече и повече започна да се учуждавам от него.
Обаче има един проблем, аз все още го харесвам и не мога да го забравя( колкото и да искам).
Моля ви дайте ми съвет. Какво да правя!!! Как забога да го забравя?

SisiStrange
08-21-2012, 19:35
Според мен винаги си е бил такъв, а ти просто чак сега го виждаш.

notlike
08-21-2012, 19:42
То и аз ще се държа като идиот с толкова неграмотна, хахаха. Яко филм и това е. Имаш ли 14-15 години, защото пишеш аЦки нИцивилизовано.

ShtrudeL
08-21-2012, 19:53
Според мен винаги си е бил такъв, а ти просто чак сега го виждаш.

мхм
защото:

Когато се запознаем с човек, който ни е очаровал с нещо, ние не го харесваме заради това, което е, защото просто още не го виждаме. Всеки има образ в главата си на човек от противоположния пол. И колкото повече някой се доближава до образа в главата ни, толкова повече заслепени сме. Или по-лошото - опитваме се подсъзнателно да нагодим обекта на желанията си като моделчето в главите си. Само където в един момент започваш да чоплиш с пръстче и те прорязва снопче светлина и ти бърка в окото и плачкаш и плюеш думичките: "Той се промени."

MissSunshiinee
08-21-2012, 19:59
И според мен винаги си е бил такъв, но просто сте се сближили и ти не си го забелязвала, както казаха по-горе когато се запознаем с някого,който ни очарова с нещо, ние просто виждаме само това, което ни харесва у човека, но след време лека полека започваме да виждаме и останалото и така нещата се променят ...

А, ако искаш да го забравиш може би трябва да се откъснеш от него, да не се виждате и така ..

Amore-Mio*
08-21-2012, 20:29
Всеки човек, рано или късно, се променя поради една или друга причина. В случая обаче ми се струва, че той си е бил такъв, но гледайки през розовите очила - не си го забелязала, до този момент. Най - добре е да не си хабиш нервите, защото той първо, че изглежда не изпитва нищо към теб, но и ще ти е трудно с него.

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 20:37
Толкова усилия си положила да се добереш до него,че е бивало и да признаеш сама пред себе си за каква химера е било...Ама времето е най-добрия учител,радвай се,че навреме си забелязала истинската му същност.Ти си поредната тийнейджърка,завладяна от вълна "лоши момчета".Моят съвет е вместо да следиш като доберман отрепките на махалата,да вземеш да понаучиш малко как се пишат думи като ОТчуждение,повоД,почуВства х,сприЯтелих,Убеждавах,до денЯ,влиЯЯт,за Бога...

YourFavouriteDrug
08-21-2012, 21:00
Подкрепям горните мнения, и ще ти кажа още нещо: след момче и след автобус не се тича. Доста усилия си хвърлила за тоя, а той ако имаше интерес към теб, досега 10 пъти да си разбрала. Преориентирай се към някой, когото познаваш по-добре и знаеш, че е свестен, преди да се привързваш толкова.
П.с. може да е разбрал отнякъде, че го харесваш и да са му се вдигнали въшките и на това да се дължи промяната

shmatarok
08-21-2012, 21:03
Не се занимавай с него, очевидно не го заслужава. Остави го да си играе на мъже, а какво да направиш, за да го забравиш? Купи си учебник по български или литература, а може и някоя по-добра книга и се ограмоти малко.