PDA

View Full Version : Килограмите и храната ...



iceto20
08-21-2012, 20:10
Здравейте моят проблем е яденето ! Мога да ям, имам апетит но проблемът е че живея в апартамент предимно с големият ми брат и баба ми, майка ми и баща ми няма да бъдат при нас в следващата полувин година поради лични семейни причини които сега нямат място в темата, та така брат ми е голям на 25 години (аз съм на 13) и остава баба ми, която не вижда с едното око а на другото има перде и поради тези причини не готви особено добре, брат ми яде, яде ама яко яде ;д ;д но на мен не ми харесват храните които готви баба ми и не ги ям поради простота причина че не ми харесват нали ... И съм слаб на 13 години височина 159 санта и 40 килограма а искам повече, какво да правя много малко ям почти не ям в къщи защото не ми харесва какво готви баба ми ;( темата може да ви се стори адски глупава (като мен) но помогнете с каквото можете моляяя .. !

mkio
08-21-2012, 20:27
Ако имаш възможност, купувай си готова храна от магазина или пък сам готви, освен полезно ще ти е и приятно, ще си намериш ново хоби. Яж повече месо, но не прекалявай, яйца, сирене, плодове и зеленчуци. Не се тъпчи с чипсове, защото от тях се пълнее, но не по начина, по който искаш ти, а се трупат сланинки, опасни за организма.

YourFavouriteDrug
08-21-2012, 20:48
Е готви си ^^ започни с нещо лесно като кекс, но което ти стига за повече от едно хранене. Също така не забравяй да включваш и белтъчини в менюто си

iceto20
08-21-2012, 20:49
Благодаря ти имам възможност за храни от магазина готови а за хобито което предложи не съм се замислял но звучи прекрасно Благодаря ти многоо !! Ако някой друг има предложения да чатка :)))) Отново ти благодаря за отделеното време !!!!!

ALetterFromTheSky
08-22-2012, 09:27
Готвенето е добро решение, хем ще помагаш на баба си , хем ще има наготвено за всички :))

DennisCobain
08-22-2012, 09:40
Започни да се учиш да готвиш. :D Забавно ще е, пък и ще ти е по-вкусно, защото ти сам си си го сготвил :D:D:D

~The Smile~
09-08-2012, 10:43
Можеш и да се опиташ да правиш палачинки,аз отдааавнаа знам как се правят палачинки. :D Фасулска работа е!

pifiella
09-08-2012, 19:03
Готви си,бе мен!
Неволята учи. Бях 2-ри клас,когато майка ми си счупи крака и искам не искам се научих...

black pearl
09-08-2012, 20:34
Кви палачинки бе ?! И аз съм на 13 , пробвах се палачинки и първият опит не беше много успешен.По добре започни с нещо лесно , че иначе баба ти да не ти се навика и после да не може да си сготвиш.. На мен първото нещо което си направих бяха бъркани яйца.Става ацки лесно .. И ще ти се стори най-вкусното нещо на света защото си си го направил ти . Пробвай първо с това като за начало , а после почвай да експериментираш. :D