PDA

View Full Version : еддин въпрос



howtolivehealthy
08-21-2012, 20:30
Според вас нормално ли е момиче на 16 и момче на 22 да имат връзка?

SkiCatA
08-21-2012, 20:33
Напълно е нормално!

SkiCatA
08-21-2012, 20:34
Даже сега се сещам за един случай, в който в момента една 13 годишна ходи с 25-26 годишен.

filmimilmi
08-21-2012, 20:36
9 клас и 22 годишен мъж. Нормално е заради секса, но иначе не си създавай илюзии, че е заради друго.

filmimilmi
08-21-2012, 20:36
Даже сега се сещам за един случай, в който в момента една 13 годишна ходи с 25-26 годишен.

Обадиха ли му се от прокуратурата вече?

SkiCatA
08-21-2012, 20:39
Обадиха ли му се от прокуратурата вече? Еми все още не. И аз съм много против тая връзка!

Luidgie
08-21-2012, 20:44
Боже... ми щом има такива връзки явно е възможно и нормално... К'во питате през 5 минути за едни и същи неща. Ако искаш да споделяш нещо лично и да ти се дава мнение - давай. Ма кви са тез простотии са...

sunman
08-21-2012, 21:41
НЕ !

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 23:06
Не,това е смъртен грях!!!Сега и двамата ще идете в Ада! :lol: :lol: :lol:

Luidgie
08-21-2012, 23:12
Не,това е смъртен грях!!!Сега и двамата ще идете в Ада! :lol: :lol: :lol:
Аре кажи ми къф им е проблема на тия 16 годишни 'ора...

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 23:20
Аре кажи ми къф им е проблема на тия 16 годишни 'ора...

Явно ще трябва да отговарям сериозно.Не става въпрос за разлика в годините,а за разлика в начина на мислене.Има хора и хора.Едни още на 16 имат трезва преценка за нещата и притежават качествата и предпоставките на развиващия се,будния човек,докато други и до 30+ вътър ги вее на бял кон и не могат да поемат отговорност за нищо,което ПОНЕ ЗА МЕН не им приляга на годините и не е в реда на нещата.И е смешно такива хора да остават заедно,спирайки взаимно развитието си-било в положителна или отрицателна насока.(защото и да ходиш само по барове пак е развитие за някои,въпрос на гледна точка).

Incadeptus
08-21-2012, 23:28
Еми да,даже има хора на 13 години,които имат трезва преценка,умни са,и всичко им е най-най,аз познавам такива хора :D :D :D :D :D а аз мисля,че не е ненормално,но не трябва ;)

Luidgie
08-21-2012, 23:32
Явно ще трябва да отговарям сериозно.Не става въпрос за разлика в годините,а за разлика в начина на мислене.Има хора и хора.Едни още на 16 имат трезва преценка за нещата и притежават качествата и предпоставките на развиващия се,будния човек,докато други и до 30+ вътър ги вее на бял кон и не могат да поемат отговорност за нищо,което ПОНЕ ЗА МЕН не им приляга на годините и не е в реда на нещата.И е смешно такива хора да остават заедно,спирайки взаимно развитието си-било в положителна или отрицателна насока.(защото и да ходиш само по барове пак е развитие за някои,въпрос на гледна точка).
Бе всичко много хубаво. Мене ми е интересно к'во им дреме дали е "възможно" и "нормално" да се хващат с по-голям/възрастен от тях? Иначе за хората и хората ясно. Просто ми прави впечатление, че едва ли не, всяка 2-ра тема е за разлика във възрастта.
Едит: Също така ми е много любопитно, защо авторката на темата се е притеснила за разлика от 6 години. И никак няма да е зле да си каже проблема, вместо да задава глупав въпрос. Така едва ли някой ще може да и даде каквото и да е мнение.

JuStElly
08-22-2012, 02:04
Няма ли момчета на вашата възраст,че все скачате на батковците ;д не се спряхте ;д

Teenhelp1
08-22-2012, 06:05
Явно сега е модерно педофилството пък и не ги наказват.Явно малките момиченца са по-глупави от колкото си мислех...На къде отива поколението...

LadyDi
08-22-2012, 07:36
Явно сега е модерно педофилството пък и не ги наказват.Явно малките момиченца са по-глупави от колкото си мислех...На къде отива поколението...

За разлика 16-22?
Srsly?

Ненормалното е не разликата в случая, а необходимостта да попиташ сбирщина непознати дали за ТЕБ е нормално това...

Elli *
08-22-2012, 07:40
аз познавам едно момиче на 13 и някъв на 21
и момичето е БЕЗ трезва преценка ...

Amore-Mio*
08-22-2012, 08:32
Ако се разбирате, харесвате/обичате и нямаш нищо против, е нормално. Глупаво е да питаш сбирщина непознати дали даденото нещо е нормално за теб. Нормално е, когато искаш и евентуално да знаеш как да се предпазиш от опасност, ако съществува такава.

Ariia
08-22-2012, 09:01
Това,че има такива връзки между хора на 13 и 25 ,не прави нещата нормални. Вярно е ,има хора,които са с огромна разлика,но въпреки това са влюбени един в друг и живеят щастливо много време заедно. Но моят съвет към теб е ако наистина мислиш че този 'батко' изпитва нещо към теб и може между вас да се получи,да изчакаш малко и да видиш дали ще почне да иска само секс от теб,а ако е така - означава,че просто търси лесно и по-евтино забавление от курвите на околовръстното Затова бъди-по внимателна и си опичай акъла !! ;)

Teenhelp1
08-22-2012, 09:21
За разлика 16-22?
Srsly?

Ненормалното е не разликата в случая, а необходимостта да попиташ сбирщина непознати дали за ТЕБ е нормално това...
И за споменатото по-горе 13-25 не,че имам проблем с това или съм против ама е абсурдно тя може да му даде само секс пък и наистина се счита за педофилство...

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 11:00
Хора,разликите в годините се гледат по различен начин в отделните етапи от живота.Начина на мислене пък,както казах по-горе,е съвсем отделен въпрос,но да вземем общоприетото,стандартното ниво на развитие в съответните възрасти.Разлика от 6 години,когато сте на 16 и 22 е поносима,могат да се намерят общи теми на разговор и пр.Разликата от 12 години при съотношение 13-25 е далеч от разумното и благоприятното в идейно-емоционален план.На 13 още ПОВЕЧЕТО мислят,че всичко,което хвърчи се яде и тепърва изживяват всички трепети като харесвания,първа целувка,а някои и първи сексуални контакти(жалко,но факт).Докато един мъж на тези години би трябвало да се е ориентирал в живота,да сио е стъпил на краката,да се е понаживял сравнително и да е натерупал достатъчно опит,за да знае какво търси.А една 13-годишна не би могла да му даде кой знае колко повече от секс,защото там накъдето тя отива,той отдавна е бил и пребил.

Малко в повечко ми дойдоха думите,но мисля,че разбрахте какво имам предвид.

dream1707
08-22-2012, 11:12
Няма ли момчета на вашата възраст,че все скачате на батковците ;д не се спряхте ;д

Момчетата на нашата възраст /щото и аз съм на 16/ ... повярвай повечето на акъл, ама хич не са на нашата възраст .. Мога да почна да развивам теории, как момчетата се развиват по-бавно с около 2 години .. нз си кво си.. обаче ме мързи .. Знаеш на къде бия .. И все, не е баш причина да ходиш с някой с 10 години по-голям, ама 1-2-3-4 .. напълно нормално

LadyDi
08-22-2012, 11:13
Момчетата на нашата възраст /щото и аз съм на 16/ ... повярвай повечето на акъл, ама хич не са на нашата възраст .. Мога да почна да развивам теории, как момчетата се развиват по-бавно с около 2 години .. нз си кво си.. обаче ме мързи .. Знаеш на къде бия .. И все, не е баш причина да ходиш с някой с 10 години по-голям, ама 1-2-3-4 .. напълно нормално
абе и вие не сте на акъла на 25-годишните мъже, колкото и да си го въобразявате, ама айде да не спорим

fluffy_^
08-22-2012, 11:36
Хора,разликите в годините се гледат по различен начин в отделните етапи от живота.Начина на мислене пък,както казах по-горе,е съвсем отделен въпрос,но да вземем общоприетото,стандартното ниво на развитие в съответните възрасти.Разлика от 6 години,когато сте на 16 и 22 е поносима,могат да се намерят общи теми на разговор и пр.Разликата от 12 години при съотношение 13-25 е далеч от разумното и благоприятното в идейно-емоционален план.На 13 още ПОВЕЧЕТО мислят,че всичко,което хвърчи се яде и тепърва изживяват всички трепети като харесвания,първа целувка,а някои и първи сексуални контакти(жалко,но факт).Докато един мъж на тези години би трябвало да се е ориентирал в живота,да сио е стъпил на краката,да се е понаживял сравнително и да е натерупал достатъчно опит,за да знае какво търси.А една 13-годишна не би могла да му даде кой знае колко повече от секс,защото там накъдето тя отива,той отдавна е бил и пребил.

Малко в повечко ми дойдоха думите,но мисля,че разбрахте какво имам предвид.

Съгласен с1м ама..то и то един секс ще му даде тя :Д хахахахахахахахаха направо няма по яко от тва да се пляскаш с 13 годишна :D:D:D УУУУУУУУУУУУ напрао им завиждам само като знам кви екшъни стават..(sadface)

YourFavouriteDrug
08-22-2012, 15:20
Емм... ти си в даскало, той завършва уни-то. Това, което тебе те вълнува, и което най-вероятно ще искаш да споделиш с него, на него му е блед спомен отпреди 5-6 години. Така че според мен ти винаги ще възприемаш него и връзката ви по-насериозно, отколкото той - теб. С две думи - по-добре не
пс. На 16 и с връстник да тръгне пак ще го правят xD

howtolivehealthy
08-22-2012, 16:31
С него много добре се разбираме. Той е много скромен, а на външен вид прилича на 17-18 годишен.
пс. С него още не сме го правили.

Luidgie
08-22-2012, 16:33
С него много добре се разбираме. Той е много скромен, а на външен вид прилича на 17-18 годишен.
пс. С него още не сме го правили.

Ще обясниш ли малко по-подробно какво точно те притеснява?

a1a2b3v
08-22-2012, 16:53
абе и вие не сте на акъла на 25-годишните мъже, колкото и да си го въобразявате, ама айде да не спорим

Абе има си значение разликата, но примерно ако до 3-4 години е поносимо, пък и има какво да научиш от баткото..

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 17:17
С него много добре се разбираме. Той е много скромен, а на външен вид прилича на 17-18 годишен.
пс. С него още не сме го правили.

Това с външния вид няма нищо общо със същността на терзанията ти.Щом тръгваш да питаш тълпа непознати дали одобряват връзката ви,значи нещо не е така идеално,както го изкарваш...

пAteNцЕ
08-22-2012, 17:22
Дори и да има допирни точки,дори да има някакви чувства и от двете страни,желание и етц факта,че сте на различни нива в живота не ми се струва удачно...

Incadeptus
08-22-2012, 17:25
ВИЖ ако беше 18-24 щеше да е по-нормално ;)

LadyDi
08-22-2012, 17:26
Абе има си значение разликата, но примерно ако до 3-4 години е поносимо, пък и има какво да научиш от баткото..

не съм казала, че няма значение
казвам само, че е смешно да продължаваме да твърдим, че момичетата са по-развити умствено от момчетата на тяхната възраст...

Incadeptus
08-22-2012, 17:31
не съм казала, че няма значение
казвам само, че е смешно да продължаваме да твърдим, че момичетата са по-развити умствено от момчетата на тяхната възраст...

НАПЪЛНО ВЯРНО!!!

LadyDi
08-22-2012, 17:35
НАПЪЛНО ВЯРНО!!!
това не означава и че момчетата ни превъзхождат ;)

Incadeptus
08-22-2012, 17:38
това не означава и че момчетата ни превъзхождат ;)

нищо не съм казал ;д Но,разбира се,че има някои хора,които са по-умни от други и това е факт.Например 1 момче може да е по-умно от сто други момчета и момичета и обратното ;д

LadyDi
08-22-2012, 17:39
нищо не съм казал ;д Но,разбира се,че има някои хора,които са по-умни от други и това е факт.Например 1 момче може да е по-умно от сто други момчета и момичета и обратното ;д
аз говорех по-скоро за съзряването, но си прав, generally

nikola1234
08-22-2012, 18:38
Момчетата на нашата възраст /щото и аз съм на 16/ ... повярвай повечето на акъл, ама хич не са на нашата възраст .. Мога да почна да развивам теории, как момчетата се развиват по-бавно с около 2 години .. нз си кво си.. обаче ме мързи .. Знаеш на къде бия .. И все, не е баш причина да ходиш с някой с 10 години по-голям, ама 1-2-3-4 .. напълно нормално
За бога от коя планета падате всички момичета че да се мислите за много зрели щом някви батковци ви харесват за ебане. Тръгнете с някой 20+ и вече сте с много повече акъл от момчетата на вашата възраст. Тази разлика в съзряването се наблюдава единствено в училища от ниво под средното където наистина момчетата са полуидиоти. На всякъде другаде бих казал че момчетата имат доста повече мозъчни клетки от някоя заблудена путка, дето върви след смотания задръстен батко, който не може да си намери сносно момиче на неговата възраст. Аман от такива момичета като теб....

Anichkaxxwee
08-22-2012, 22:30
Като се обичате, защо пък да не е възможно
Но помисли дали връзката ви е пълноценна
Смисъл да не е само заради секса

TheBobqk
08-23-2012, 11:36
Е аз съм на 17, а приятелят ми е на 23. Зависи от хората, разбиранията им, въобще от характерите им. Има хора на по 20-23 години, които ходят с 15-17, че и по-малки, само защото някои са лесни и пичовете си правят кефа. Но виж, ако се срещнат двама с трезво съзнание, примерът ми е аз и приятелят ми, може да се получи страхотна връзка. Всичко е до човека.

mechone
08-23-2012, 15:29
Емиииии , аз съм на 19-той на 28...