PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ МИ СПЕШНО МИ ТРЯБВА ПОМОЩ :(



nelity16
08-21-2012, 23:51
здравейте на всички ... да започна така значи днеска си бях направила едно клипче с програмата "Debut Video Capture" .. не пипнах нищо само дадох старт за снимане на видеото и така де направих го но нещо самия клип ми бъгва моля ви помогнете ми :( възможно ли е да се поправи някак си ? влязох в свойствата на клипа и се оказа че е Аvi . .. Пробвах да го конвертирам с Fremake Video Converter пак засича :@ моля ви помогнете :( благодаря предварително !! :)

Auriss
08-21-2012, 23:58
Какво ще рече 'бъгва ми' ?

Защо си го конвертирал ? Какво му е на .avi формата ? За какво конкретно ти трябва ?

С какъв фрейм рейт е ? Поне 24 кадъра в секунда трябват за да не изглежда сякаш 'насича'.

Какъв е размера на видеото - ако е огромно (примерно 10 секунди 500 мегабайта) може да е ти е от машината 'насичането'.

Въпросната програма нямам идея за какво служи, но от написаното съдя, че е нещо подобно на Фрапс. Докато играеше всичко окей ли си беше ?


Извинявай за въпросите, но просто от написаното нищо не се разбира. Дай малко повече инфо.

nelity16
08-22-2012, 00:06
пробвах да го конвертирам не стана но оригинала си остана де .. незнам просто "насича" самото клипче ... 18,9 MБ (19 883 576 байта) това пише в свойствата .. предполагам че не е голямо .. програмата служи за записване на видеоклип с уеб камерата ... аз съм с лаптоп с вградена камера

Auriss
08-22-2012, 04:03
е виж с какъв фреймрейт е, де. Поне 24 fps трябва да е, че да изглежда нормално.

+това сигурна ли си, че не е от самата камера проблема ? Вградените камери не са с кой-знае какво качество. На моя лаптоп камерата е тотален шит примерно.