PDA

View Full Version : Какъв телефон да си избера? Какъв е вашият? Споделете мнение.



Y.O.L.O
08-22-2012, 09:30
Значи скоро имам рожден ден и мисля да си купувам телефон. Обаче мн мн не разбирам и не знам какъв да си избера..Та споделете какви са вашите телефони и доволни ли сте от тях..а и за каквито и да е други споделяйте своето мнение! :)

bijou
08-22-2012, 09:38
Аз имам iphone 4 и да ти кажа много си го обичам и съм адски доволна, та ти препоръчвам iphone или Samsung Galaxy ((:

Raycheto
08-22-2012, 14:10
Аз имам Айфон, взех си го от мтел и съм много доволна вече доста време...явно всички гласуваме за айфон за сега :)

Nam3less3
08-22-2012, 14:27
Най-добрите операционни системи в момента са Google Android, и коренно различните Apple iOS и Microsoft Windows Phone.
Обявените за най-добри и най-купуваните смартфони с Android са Samsung Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy S III, с iOS са Apple iPhone 4, 4S, 5(тази есен излиза), с Windows може би Nokia Lumia 800 или нещо такова.
Общо взето с Galaxy S-овете и андроид може да свършиш най-много работа, имат големи яки дисплей, живи тапети и всякакви глезотии и функции, докато айфоните са опростени, поограничени, по-неангажиращи и лесни и такива неща, windows-а също само че е по-нов(съответно няма 500 000 приложения които има в apple app store и google play store).

Nam3less3
08-22-2012, 14:27
Най-добрите операционни системи в момента са Google Android, и коренно различните Apple iOS и Microsoft Windows Phone.
Обявените за най-добри и най-купуваните смартфони с Android са Samsung Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy S III, с iOS са Apple iPhone 4, 4S, 5(тази есен излиза), с Windows може би Nokia Lumia 800 или нещо такова.
Общо взето с Galaxy S-овете и андроид може да свършиш най-много работа, имат големи яки дисплей, живи тапети и всякакви глезотии и функции, докато айфоните са опростени, поограничени, по-неангажиращи и лесни и такива неща, windows-а също само че е по-нов(съответно няма 500 000 приложения които има в apple app store и google play store).

Общо взето ти препоръчвам галакси с(модела зависи от това колко пари даваш), по-"яки" са, оригинални и впечатляващи, докато конкурентния айфон модел е с по-добра камера общо взето.

А точно в този момент на пазара, най-доброто е галакси с3, последния модел айфон сега е 4с, който е от миналата година(а миналата година с2 стана телефона на годината). Сега новият айфон 5 няма кой знае кво невиждано ново(увеличили са големината на дисплея примерно но сега е станал май колкото на първото галакси, айфоните винаги са с малки екранчета докато галакситата със много големи), та според мен няма какво да го чакаш(малко след него пък ще излезе нов мощен смартфон с андроид и така до безкрайност).

FreeExtazy
08-22-2012, 15:07
Значи скоро имам рожден ден и мисля да си купувам телефон. Обаче мн мн не разбирам и не знам какъв да си избера..Та споделете какви са вашите телефони и доволни ли сте от тях..а и за каквито и да е други споделяйте своето мнение! :)

Кажи за какви пари става въпрос, за да ти предложим нещо. :)

notlike
08-23-2012, 04:09
Галакситата са си страхотна работа. HTC обаче също са много добри. Моделите One и Sensation вършат невероятна работа. Лично на мен ми допадна Xperia S - единствената добра алтернатива на Сони към момента. Допълва цена-качество, новите литиево-йонни батерии го правят доста добър избор, като имаме предвид принципните проблеми с издържливостта на батериите на Сонитата. Лично на мен обаче най-добрите към момента цени в съотношение цена-качество са HTC One X и Galaxy S II. Лично аз предпочитам вторият, тъй като е малко по-старичък и това му намалява цената. В интернет може да го намериш и за 670 лева. С планове на мобилните мрежи не мисля, че ще ти излезе по-изгодно - по-скоро ще ти извият врата от такси. Отделно, този телефон притежава много добри качества и може би единствено слабичкият му двуядрен процесор може да бъде недостатък за него за по-натам. Иначе е супер оферта. Има си всичко, което един нормален човек би искал - даже казват, че Galaxy S2 е доста по-добре направен от S3 и въпреки че е по-стар, като че ли е по-успешен :) Вече е въпрос на вкус дали ще предпочетеш това, или ще разчиташ на марката. Лично аз се опитах да намеря нещо в старите гиганти Nokia и Sony, но честно казано, те доста отстъпват вече. iPhone е едно безсмислено хвърляне на пари в коша към момента - непретенциозният 4S не стъпва на малкия пръст на смартфоните от "елитния клас" - струва доста скъпо, а в замяна не предлага нищо кой знае колко особено. Вече има телефони на двойно по-ниска цена, които предлагат същите, че да не кажа и повече опции. И все пак, нека не забравяме нещо - Apple на телефонния пазар са като Ферари при колите - марки като Ламборгини правят много по-бързи модели, убийствена визия и прочие, но да имаш "черно конче" в гаража си е престиж, без значение кога е направено :)

wermillion
08-23-2012, 12:30
Ако става въпрос за най-доброто на пазара, то това е HTC One X. Като съотношение цена/характеристики, телефонът е номер едно към настоящия момент.

Nam3less3
08-23-2012, 12:55
Ако става въпрос за най-доброто на пазара, то това е HTC One X. Като съотношение цена/характеристики, телефонът е номер едно към настоящия момент.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_iii_vs_htc_one_x-review-759.php

DennisCobain
08-26-2012, 18:15
Аз съм с Nokia Lumia 710. Много съм доволна като цяло. Удобен и лесен интерфейс, прави добри снимки, приложенията и игрите не бъгват, зарежда бързо уеб страници, скайп. Има вграден фейсбук чат, мога да го ползвам като wi-fi точка за свързване, джи пи ес, многозадачност, общо взето всичко от което се нуждая е събрано в него и много си го харесвам. :)

Та, вземи си някоя Нокия или Айфон. Предишния ми телефон беше iphone 3 и също много си го обичах, но се потроши от едно мое гениално изпускане от терасата.. :(

weheartiit
08-26-2012, 19:07
Аз имам Samsung Galaxy S ll от скоро,но много си го харесвам и все още постоянно цъкам на него. Препоръчвам ти го. :)

Raycheto
08-27-2012, 12:40
Дааа и Самсунга Галакси С2 е добър, а и има изгодни оферти ;)

DragonLady
08-27-2012, 13:49
Samsung Galaxy не са лоши. Наскоро си взех galaxy ace и съм много доволна! Маркета е google, процесора е бързичък, не забива, не лагва, държи батерията и до към 4-5 дни ( ако не му разкатаваш майката от ръчкане по него разбира се ), при по натоварен режим - 2-3 дни, звука е на ниво, има камера със светкавица и прави страхотни снимики, дори и през ноща на слабо, или никакво осветление. Като цяло много добро телефонче!

mlakniwe
08-27-2012, 13:53
SE X8-има си всички екстри/WiFi,3G,Android, GPS и др/-струва 200лв-300лв

marrcandy
08-27-2012, 15:49
+1 за Айфона. От както излезе първия модел,до последния всичките съм ги ползвала и съм много доволна.Преди издържах с един телефон по-малко от година и винаги му се прецакваше нещо.С Айфона нямам никакви проблеми.Е като изключим 2 счупени дисплея,но те естествено знаем по чия вина са счупени :))

raror
08-27-2012, 16:47
Как се хвалят с тия iPhonе-чета ... не че им вярвам ама нали все ще се намери някой да се гъзари 8-)
Аз иначе съм с Nokia T&T C3 - доволен ;)

Nam3less3
08-27-2012, 16:57
Няма смисъл от айфон, след като в момента на пазара има galaxy s3.

DragonLady
08-27-2012, 21:12
SE X8-има си всички екстри/WiFi,3G,Android, GPS и др/-струва 200лв-300лв

Ако имаш в предвид xperia x8 другият ми телефон е такъв, и не го препоръчвам много много. Лагва си от време на време ( не много но се усеща ), модела е малко дървен като дизайн, камерата прави хубави снимки, но няма светкавица и в тъмното е абсурд да се снима нещо, или на оскъдна светлина. И звука на звънене дори и на макс е малко слабичък, в смисъл добре се чува, но ако си някъде на по-шумно я го чуеш, я не.

Lucho
08-27-2012, 21:18
Абе... всички хвърлихте човека в Galaxy\Iphone\Xperia и т.н... ама някой да се сети да го пита колко пари му е бюджета?

Аз го питам: кажи колко пари даваш за да знам(ем) какво да ти предложим.

bonbolina98
08-28-2012, 19:08
Абе... всички хвърлихте човека в Galaxy\Iphone\Xperia и т.н... ама някой да се сети да го пита колко пари му е бюджета?

Аз го питам: кажи колко пари даваш за да знам(ем) какво да ти предложим.

+1

dubi95
08-29-2012, 01:15
Мини през някоя заложна и си вземи самсунг галакси с2.Брат ми си го взе за 220 лева ;Д

marrcandy
08-29-2012, 06:09
Как се хвалят с тия iPhonе-чета ... не че им вярвам ама нали все ще се намери някой да се гъзари 8-)
Аз иначе съм с Nokia T&T C3 - доволен ;)

Няма никакво гъзарене,не съм достатъчно богата за да си купувам евтино.Ти твойта нокия ще я потрошиш,а моя айфон ще е жив още дълго време.Това е,който не е имал айфон няма работа да говори за тях.Това не го приемай като заяждане. :)))

dimitar_ak
08-29-2012, 06:14
Смартфон с активно 3G не може да изкара на батерия дори 48 часа. Няма значение какъв е телефонът. Аз ползвам Samsung Galaxy Y.

Lucho
08-29-2012, 08:46
Мини през някоя заложна и си вземи самсунг галакси с2.Брат ми си го взе за 220 лева ;Д

На старо се купуват само вино и ракия. Компромисите в цената (особено толкова ясно изразени) говорят за наличието на някакви проблеми по продукта.

Иначе dimitar е прав, смартфоните са хубаво нещо, но много бързо им пада батерията, ако се работи с тях (музика, игри, филми и т.н.)

Raycheto
08-29-2012, 08:52
Моя приятелка пък си взе Айфон 3 на старо и много доволна и то само за 400 лева :)

Nam3less3
08-29-2012, 11:48
Моя приятелка пък си взе Айфон 3 на старо и много доволна и то само за 400 лева :)За 400 лева има 3 пъти по-добри от iphone 3gs. Всъщност айфоните преди айфон 4 не трябва да се купуват.

Lucho
08-30-2012, 10:32
За 400 лева има 3 пъти по-добри от iphone 3gs. Всъщност айфоните преди айфон 4 не трябва да се купуват.

То и за тези след тях е същата работа :D

desi.ivanova
08-30-2012, 13:23
И аз съм с Айфон 4, но след няколко падания се налага да го сменя. Този път не мисля да се "охарчвам", затова съм се нсочила към средния клас телефони. Този на Сони http://o-connect.com/m93221-Sony-Xperia-Acro-S.html ми звучи интересно, но първо еще видя на каква цена ще го пуснат. Иначе и Самсунг е много добра марка. :)

SWT
08-30-2012, 18:23
имам Samsung Galaxy S2 i ZTE Blade
самсунга е добре,само дето батрията не става
смисъл аз постоянно съм с включено 3г,ама и така ми се струва,че свършва мн бързо
и си забива понякога..то няма телефон,който да не забива
а зте-то добър е,обаче мнооого мнооого забива,когато си в интернет
и общо взето това е

Lia
08-31-2012, 07:58
А, мен Айфоните ме радват ...защо пък да не са добри. Но наистина Самсунг може би са по добри една идея а и наистина има добри лизингови оферти от операторите за тях, лошото е само че те връзват с план някакъв, но има хора, които нямат против :)

desi.ivanova
08-31-2012, 08:07
Не само операторите пускат на лизинг. Аз си взех Айфона от този сайт http://iworld.bg/front/catalog/viewItems/labelId/7401 - няма каквото и да било обвързване с мобилни оператори. Моя си е вината, че не умея да пазя :)

Nam3less3
08-31-2012, 15:30
Не само операторите пускат на лизинг. Аз си взех Айфона от този сайт http://iworld.bg/front/catalog/viewItems/labelId/7401 - няма каквото и да било обвързване с мобилни оператори. Моя си е вината, че не умея да пазя :)1300 лева за смартфон(и то айфон 4с) - ех, само в нашата държава има такива търговци и такива клиенти, които биха дали над 300 лева на вятъра, при положение, че има по-добри телефони за под 1000 лева, и че в ebay e 500$, а заради цените за 64гб модел хората зад това трябва да бъдат осъдени.

Освен че епъл винаги яко надценяват продуктите си, нашите търговци го правят толкова много, че Стив Джобс би им завиждал.

Raycheto
09-03-2012, 08:47
Аифон с две ръце...и, както казвате - на лизинг пак е оферта....ако го искаш много :)))

dimitar_ak
09-03-2012, 09:23
Да излезе iPhone 5 да го видим. Сегашният iPhone 4S отстъпва на 2 Samsung-а, а именно Galaxy S2 и Galaxy S3.

Elli *
09-03-2012, 09:46
HTC 7 mozart :grin:

notlike
09-03-2012, 10:58
Спрете да се захласвате по тея Айфони. Да, марката си е марка, но поне аз не мога да разбера защо след като има далеч по-добри смартфони на пазара, хората все още се кефят на новия си 4S - просто си набиват парите за нищо. Първо - струва адски много. Второ - не оправдава стойността си достатъчно. Трето - излиза скоро петицата, а цената му не пада. Какво повече да кажа? Този стаден принцип е в основата на печалбите на големите компании. Епъл успяха доста умело да внесат в хората една представа, че техните телефони едва ли не правят самите хора по-значими, което не е вярно, ама иди такъв човек го убеди в своята теория - той вече е захапал здраво въдицата и най-малкото, от страх да не загуби спора, до последно ще твърди, че под капака има "феноменални" специфики и въпреки че е повече от очевадна загубата спрямо конкуренцията, той ще настоява, че частите на Епъл са ЕДНА ИДЕЯ по-качествени... едно нещо обаче не мога да им отрека на американците - невероятният маркетингов отдел на фирмата. Там може би се влагат повече пари от самите устройства навярно ;)

desi.ivanova
09-03-2012, 12:35
И на мен ми е интересен Новият iPhone какво ще представлява. Общо взето се наложиха няколко слуха, които най-вероятно ще се окажат верни. Ми, не може да им се отрече на apple, че си изпипват продуктите и не е правилно да се смята, че виждаш ли били пускали по един телефон на година. Ами такава им е стратегията на хората, нека им е зле. Който не харесва apple да не си купува, какъв е този негативизъм. Евала на хората за големия пазар и че и 2000 лв да направят 5-цата, пак ще се купува като хляб. Ще видим, малко остана :)
Иии само да вметна - бг търговците нямат особен избор в надценката на apple продуктите, не се заблуждавайте.

Nam3less3
09-03-2012, 16:25
iPhone 5 ще е с iOS 6(в която няма някакви особено нововъведения, т.е. софтуерно големи изненади няма), а хардуерно, май пак ще е с някаква качествена камера(може и 12мп да е), диспея май ще е същия по технология, но 4 инчов и съответно с по-висока резолюция(но няма да е hd), и с четириядрен процесор.

Ама за какво да чакаш, като вече има Galaxy S3.

А айфоните само тук са със стотици левове надценка, заради наивния народ, някой чужденец ако види колко струват ще се хване за главата и никога не би си взел, защото там ценят парите и заради това ги имат, а не да ги дават на безбожните търговци.

А ако някой разбира от телефони, няма да даде повече от 1000 лева за айфон(или 1200 ако току що е излязъл), а и ако разбира обикновено би си взел galaxy s заради повечето възможности.

Lucho
09-03-2012, 18:29
^^Точно така. Да не говорим, че приложенията за iPhone са платени, докато за телефоните с Android платформа - повечето са безплатни (разбира се, има и платени приложения, но почти винаги има безплатно приложение и платено такова от един и същ автор, т.е. ако ти харесва - купуваш го и подпомагаш човека по този начин).

У нас си е масова практика мобилните оператори да завишават цените на телефоните. Решиш ли да го купиш без сим карта цената е баснословна, вземеш ли го с договор и в кеш - идва малко по-евтино, но вземеш ли го пък лизинг и с някакъв примамлив договор (фатална грешка) режат ти главата (защото ако можеш да смяташ ще се усетиш за какви пари реално става въпрос - цена на апарата + цената на абонаментния план x12 или x24 месеца) като в сметката не се включва допълнителното потребление...


И на мен ми е интересен Новият iPhone какво ще представлява. Общо взето се наложиха няколко слуха, които най-вероятно ще се окажат верни. Ми, не може да им се отрече на apple, че си изпипват продуктите и не е правилно да се смята, че виждаш ли били пускали по един телефон на година. Ами такава им е стратегията на хората, нека им е зле. Който не харесва apple да не си купува, какъв е този негативизъм. Евала на хората за големия пазар и че и 2000 лв да направят 5-цата, пак ще се купува като хляб. Ще видим, малко остана :)
Иии само да вметна - бг търговците нямат особен избор в надценката на apple продуктите, не се заблуждавайте.

Докато има балъци ще има и тарикати. Сумите от порядъка на 1200-1300 лв. са безумно надути, както се каза вече по-нагоре, пък за 2000 лв. да не говорим. И не вярвам точно в България при такава цена да вървят "като топъл хляб". Но има вариант, както казах, ако има доволно количество балъци може и по 3 бона да го пуснат парчето, няма лошо.

Raycheto
09-04-2012, 08:40
Аз също мисля, че новият Айфон 5 ще е лудница някаква. Не знам защо толкова ги хранят айфоните, платени били приложенията и прочее...но машинката е здрава и наистина си заслужава парите, ако имаш да ги дадеш !

dimitar_ak
09-04-2012, 08:53
Там е работата, че повечето очаквания за iPhone 5 са, че той пак ще вкара само козметични промени. Да сме търпеливи да видим дали ще ни изненадат приятно.

desi.ivanova
09-04-2012, 09:38
Аз също мисля, че новият Айфон 5 ще е лудница някаква. Не знам защо толкова ги хранят айфоните, платени били приложенията и прочее...но машинката е здрава и наистина си заслужава парите, ако имаш да ги дадеш !

Точно :)

Raycheto
09-04-2012, 13:08
Радвам се, че не всички са настроени тотално против...помня, когато бях пуснала една тема за таблет, как се нахвърлиха срещу мен ....защо ти е таблет, той е ненужееен и прочеее, ахахаха :)

Nam3less3
09-04-2012, 18:54
http://st.gsmarena.com/vv/newsimg/12/09/rumor-iphone-5-video/gsmarena_002.jpg
Май тва ще е новия айфон ама няма да е кой знае ква лудница, и от самите епъл не се надъхват, лудница ще е за тези които не са виждали други смартфони.

desi.ivanova
09-05-2012, 09:53
Аз пък съм се абонирала тук http://o-connect.com/m93225-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F%D1%82-iPhone.html и ми пращат от време на време новини. Днес ми писаха, че Apple са потвърдили, че на 12 септември ще покажат Новия iPhone, защото досега не се знаеше на 100%. Интересно ми е какъв ще е, но едва ли ще си взема пак iPhone, не е малко пари. Миналия път уцелих оферта от познат и така. Но над 1000 лв - не!

Raycheto
09-05-2012, 12:10
eee 100 процента ще е над хиляда лева :/

desi.ivanova
09-06-2012, 14:24
eee 100 процента ще е над хиляда лева :/

Да де именно - не бих дала повече от хиляда лева за телефон. Затова ще чакам и ще се надявам на някоя оферта :)

kalpazanka
09-06-2012, 15:38
http://my-shop.biz/category/1/gsm-telefoni.html
Виж дали ще си харесаш нещо оттук ;)

Supernaturalfan
09-07-2012, 10:15
Надявам се авторката да няма нищо против ако използвам темата й...хора, чудя се какъв телефон да си взема? Насочила съм се към Nokia Asha 306, но ако може да ми предложите нещо до 250 лв...

desi.ivanova
09-07-2012, 11:05
Надявам се авторката да няма нищо против ако използвам темата й...хора, чудя се какъв телефон да си взема? Насочила съм се към Nokia Asha 306, но ако може да ми предложите нещо до 250 лв...
По-добре 305 http://o-connect.com/m93547-nokia-asha-305.html, по-евтино ще ти излезе :)

weheartiit
09-07-2012, 11:24
http://www.gsm-one.eu/ - аз ще ви препоръчам това сайтче,тук всичко е на по-приемливи цени. :) Аз си поръчах от тук самсунг галакси с 2,доставката е 20 лв.,всичко беше точно и засега нямам проблеми (дано и за в бъдеще). :) Има голямо разнообразие и сами ще се уверите,че тук всичко е намалено.

Game_Fan98
09-08-2012, 22:22
Моя е Nokia X7.

vagarious
09-09-2012, 09:57
Моят е Нокиа ц5 :)

Cybershot
09-09-2012, 10:16
Ми Айфон не струва. Някой беше направил едно сравнение, че Айфона е като Ферари, до някъде съм съгласен, до някъде - не. Че има уникален дизайн - да и до тук се изчерпва. Един Galaxy S3 може да ти даде всичко и много повече от Айфона.

notlike
09-09-2012, 13:06
Ми Айфон не струва. Някой беше направил едно сравнение, че Айфона е като Ферари, до някъде съм съгласен, до някъде - не. Че има уникален дизайн - да и до тук се изчерпва. Един Galaxy S3 може да ти даде всичко и много повече от Айфона.

Явно съм станал доста известен вече :D

Raycheto
09-10-2012, 14:04
Явно съм станал доста известен вече :D



Разбира се, че Галаксито също е добро и плюс това можеш да си го вземеш на изплащане ;)

Cybershot
09-10-2012, 14:13
Изплащането не е оферта, оскъпява се, пък и е дразнещо всеки месец им даваш по 40-50лв отгоре.... По-добре наведнъж и да знаеш, че нямаш вземане-даване с мобилните оператори ;)

naomi95
09-11-2012, 13:37
Имам голям проблем, посъветвайте ме кой телефон да си взема, много се чудя и събирам мнения, някой от вас ползвал ли е някой от тези телефони:

http://mobileshop.bg/?lang=bg&p=showmobile&t=1&id=55

http://mobileshop.bg/?lang=bg&p=showmobile&t=1&id=52

http://mobileshop.bg/?lang=bg&p=showmobile&t=1&id=49

desi.ivanova
09-11-2012, 14:18
Аз бих избрала HTC-то, но не съм ползвала нито един от изброените, по-добре някой да изрази по-обективно мнение :)

druzilla
09-11-2012, 14:46
Аз съм за Samsung-a

Nam3less3
09-11-2012, 15:47
Имам голям проблем, посъветвайте ме кой телефон да си взема, много се чудя и събирам мнения, някой от вас ползвал ли е някой от тези телефони:

http://mobileshop.bg/?lang=bg&p=showmobile&t=1&id=55

http://mobileshop.bg/?lang=bg&p=showmobile&t=1&id=52

http://mobileshop.bg/?lang=bg&p=showmobile&t=1&id=49От тези 3тия е най-силен.

notlike
09-11-2012, 16:56
Ако е до парите, вземи си една евтина Лумия 710 http://shtepsel.bg/nokia-lumia-710/
Просто такива слаби устройства на Android ще засичат доста стабилно. Реално вече ти трябва около 1ГБ рам и двуядрен процесор, за да знаеш, че телефонът ти няма да е безполезен след няколко месеца, докато WP са доста по-непретенциозни откъм хардуер, но за сметка на това не разполагаш с достатъчно приложения, което трябва да го имаш предвид. Въпрос на избор.

Nam3less3
09-11-2012, 19:03
3тия от линка има 1ghz процесор и 512 ram, може да му се сложи най-новия андроид и така би работил чудесно, естествено ако се натоварват с живи уолпейпъри, custom персонализации и всякакви екстри може да лагват, все пак хардуера е стар.

Raycheto
09-13-2012, 12:44
Изплащането е оферта, защото колкото и да се оскъпява поне си позволяваш да си вземеш нещо без да платиш всички пари наведнъж, а всички знаем добре, че напоследък това не е е лесно и то никак :)

Lucho
09-13-2012, 19:24
Изплащането е оферта, защото колкото и да се оскъпява поне си позволяваш да си вземеш нещо без да платиш всички пари наведнъж, а всички знаем добре, че напоследък това не е е лесно и то никак :)

Ако ти го изплащаш и сумата е дребна не е оферта. Ако друг го изплаща няма никакъв проблем.

ChubbyBunny
09-13-2012, 19:42
Ако става въпрос за най-доброто на пазара, то това е HTC One X. Като съотношение цена/характеристики, телефонът е номер едно към настоящия момент.

O моля те, не ме разсмивай ...