PDA

View Full Version : Ще ходя на гора ,а умирам.Разстройство ли е това ?



Athenewins
08-22-2012, 11:54
Накратко ме болеше много гърлото и след това започнах да кашлям и ми се запуши носа.Имах разстройство някакво . На другия ден всичко отшумя ,обаче примерно може да ми се ходи по голяма нужда адски много,обаче като ида не става нищо . И утре отивам на гора и ако ми се ходи така постоянно на тоалетна не знам к'во да права просто .

Да не говорим,че поради някаква причина задника ми ме боли адски и имам предвид,че сякаш имам рани вътре и изпитвам нещо смесено между болка и щипане и се чудя какво става в тая държава при условие,че се разболявам адски рядко .

Incadeptus
08-22-2012, 12:24
Ние не сме лекари ;) Съветвам те да не ходиш на гора ;)

Athenewins
08-22-2012, 13:41
всичко мина,но все още ми пари около ануса .

google-нах го и пише ,че може да имам тумор :С .

Sad Story.

някой имал ли е нещо подобно ?

mkio
08-22-2012, 20:57
Нямаш тумор, доктор Гугъл понякога е лош съветник. От пренапрягане на сфинктера е вероятно да си го разранил, разтегнал, което минава от самосебе си. Говоря от личеп опит.

ALetterFromTheSky
08-23-2012, 08:17
Ох, моля те-то всеки като го гугълне излизат тумори за каквито и симптоми да напише, ама нали се сещаш, че едни симптоми могат да са знак за няколко заболявания, върви на лекар, или пий нещо за стомах. Ще живееш

TheBobqk
08-23-2012, 09:37
Консултирай се с лекар и не ходи на гора.

IncendiaSanctus
08-23-2012, 09:39
Athenelol.

HollyGolightly
08-23-2012, 13:46
Умирам вика :-D ...Това е напълно нормално, но ако толкова много те притеснява иди на лекар да ти даде някакви хапчета и кремове. И стига с този гугъл вече, за това имате лични доктори.

Amore-Mio*
08-23-2012, 14:02
^ Точно. Ако Google беше прав в това отношение, нямаше да имаме нужда от лични лекари, щом ще можем да се прегледаме и лекуваме чрез него. Вдигаш си задника и отиваш на лекар. Може да не е нещо сериозно, но поне ще ти даде някакво лекарство, с което болката/щипането ще отмине.

Leticcia
08-27-2012, 11:43
по-скоро е фисура :)