PDA

View Full Version : :)



hyahyaasd
08-22-2012, 12:19
Вярвате ли че всичко е предначертано да се случи или само някой неща са предначертали или изобщо не вярвате в това?
Как ще коментирате хората които се смята, че могат да предсказват бъдещето говоря за тия по известните като например баба Ванга? Според вас лъжат ли или наистина могат да го предсказват?

Incadeptus
08-22-2012, 12:42
Да вярвам,че могат да го предскажат,но не с точност,защото може да се иземни бъдещето.Да вярвам,че всичко е предначертано и няма смисъл да не ходя в долината на торнадата по пътя имам предвид,защото може да ме помете някое торнадо.То ако е писано метеор ще ти падне на главата. :D

hyahyaasd
08-22-2012, 15:00
Да вярвам,че могат да го предскажат,но не с точност,защото може да се иземни бъдещето.Да вярвам,че всичко е предначертано и няма смисъл да не ходя в долината на торнадата по пътя имам предвид,защото може да ме помете някое торнадо.То ако е писано метеор ще ти падне на главата. :D

Вярваш или не вярваш ?

Incadeptus
08-22-2012, 15:08
Да,но не точно :D трудно е за обяснение да кажем да

hyahyaasd
08-22-2012, 19:06
хаха това е непредсказуемо така, че те съветвам да не вярваш :D

npp
08-22-2012, 19:34
истината е че няма такова зло, което да е предварително неминуемо, но всяко зло може да бъде предотвратено още преди да се е случило, а що се отнася до ванга, досега имаше не едно лъжливо пророчество представено от нейно име

hyahyaasd
08-22-2012, 21:23
истината е че няма такова зло, което да е предварително неминуемо, но всяко зло може да бъде предотвратено още преди да се е случило, а що се отнася до ванга, досега имаше не едно лъжливо пророчество представено от нейно име

Кое ? ? ?

hyahyaasd
08-22-2012, 21:33
Проблема е следният искам да си мисля, че всичко каквото направя е в мои ръце, само че като си помисля, че може всичко да е предопределено и се демотивирам ... викам си добре де толкова много живи същества как ще им е предопределено всичко ?!? неможе просто и тогава ми идва другата мисъл ... А тогава как има хора които предсказват бъдещето... и си еб*ло м*йката

Incadeptus
08-22-2012, 22:12
Нпп много хора съм срещал,които да критикуват Ванга,че не знам каква била.И да е истина,и да е имало това твое лъжливо пророчество/пророчества.Нека не говорим така за нея и да уважим паметта и.

Auriss
08-23-2012, 02:48
роблема е следният искам да си мисля, че всичко каквото направя е в мои ръце, само че като си помисля, че може всичко да е предопределено и се демотивирам ... викам си добре де толкова много живи същества как ще им е предопределено всичко ?!? неможе просто и тогава ми идва другата мисъл ... А тогава как има хора които предсказват бъдещето... и си еб*ло м*йката
т'ва са глупости. Ако можеха да предсказват бъдещето щяха да са тото-милионери най-малкото, вместо да го играят мошеници на дребно и да скубят бабетата за последния им лев.

hyahyaasd
08-23-2012, 07:33
т'ва са глупости. Ако можеха да предсказват бъдещето щяха да са тото-милионери най-малкото, вместо да го играят мошеници на дребно и да скубят бабетата за последния им лев.

Хммм.. аз не говаря за такива предсказатели дето обират хората ами за по известните например като Волф Месинг напиши в гугъл за него да видиш кво щи излезе :)

npp
08-23-2012, 10:31
Проблема е следният искам да си мисля, че всичко каквото направя е в мои ръце, само че като си помисля, че може всичко да е предопределено и се демотивирам ... викам си добре де толкова много живи същества как ще им е предопределено всичко ?!? неможе просто и тогава ми идва другата мисъл ... А тогава как има хора които предсказват бъдещето... и си еб*ло м*йката

за съжаление докато трае царуването на "греха"(т.е. на духовното/религиозното беззаконие) (е така че) е възможно да се явят немалко лъжепророци, а лъжепророчествата са онези, с/в които се подтиква към или предвещава нещо лошо, и за съжаление това никак не означава че те не могат да бъдат реализирани, един от най-известните примери за осъществено такова е пророчеството на нострадамус за експлозията в световният търговски център (от 1993 г.) и войната/враждата между америка/коалиционните сили и ирак/терористите (която започва още през 1990 г.)

"Earth-shaking fire from the center of the earth(т.е. експлозия от основите на земята). Will cause the towers around the New City to shake(т.е. ще разтърси кулите близнаци на световният търговски център в Ню Йорк), Two great rocks for a long time will make war(т.е. двете велики враждуващи страни ще враждуват/воюват помежду си за дълго време)" нострадамус 1:87

ето колко опасно е да се лъжепророкува т.е. да се подтиква към или предвещава зло под формата на вяра/духовност/пророкуване, това може да превърне немалко хора в участници на "греха" и да причини погибел на мнозина, истината е че доста от тези предсказания на нострадамус, ванга и останалите лъжепророци не се изпълниха, защото Бог не (го) допусна, обаче за съжаление някои от нещата се сбъднаха, което за съжаление означава че дявола е успял да реализира/осъществи част от лъжепророчествата, което е и част от доказателствата (за това) колко опасно нещо е духовното/религиозното беззаконие, всеки който предсказва идни лоши събития е лъжепророк, понеже и нито един от истинските пророци, каквито са съответните библейски, никога не е предсказвал каквото и да е неизбежно зло от идното бъдеще, нито някой от тях е подтиквал когото и да е към причиняване на зло, но истинските пророчества на Светиите се състоят единствено от съвършено праведни съвети за това как винаги трябва да се върши само добро в вярата

"Защото оная тайна, сиреч, беззаконието(т.е. духовното/религиозното беззаконие), вече действува, но само догдето се отмахне отсред оня, който сега я възпира; и тогава ще се яви беззаконният(т.е. явлението на великите лъжепророци), когото Господ Исус ще убие с дъха на устата Си и ще изтреби с явлението на пришествието Си, тогава, чието идване се дължи на действието на сатана, съпроводено от всякаква сила, знамения, лъжливи чудеса и с всичката измама на неправдата(т.е. на "греха"), между ония, които погиват(т.е. между онези, които следват/упражняват/практикуват неправедна вяра), защото не приеха да обичат истината(т.е. защото не вярват само в истинският Господ Бог), за да се спасят. И затова Бог праща заблуда да действува между тях, за да повярват лъжа, та да бъдат осъдени всички, които не са повярвали истината, а са имали благоволение към неправдата(т.е. но са предпочели да участват в духовното/религиозното беззаконие)." 2 Солунци 2: 7-12

дори и волф месинг е признал и е показвал колко лошо е да вярваш в лъжепророчества, сиреч, в пагубни пророчества:

“Никога и никого не питайте за това! Никога и никого! Човек не бива да знае бъдещето. Такова знание може да стане фатално!” (в. месинг),

"Неведнъж Месинг проклинал своя дар заради неизбежността, която не може да се заобиколи, и нещастието, което не може да предотврати."


Нпп много хора съм срещал,които да критикуват Ванга,че не знам каква била.И да е истина,и да е имало това твое лъжливо пророчество/пророчества.Нека не говорим така за нея и да уважим паметта и.

истината е че ние не съдим никого, обаче (както казахме и по-горе) пророчествата не само на ванга, но и на много други, са лъжливи т.е. това означава че са най-вече пагубни за човеците, което означава че не е добре човек да вярва в такива неща, ето списък на нейните пророчества и само вижте колко от тях не само че не са се изпълнили, но и са супер шантави и абсурдни:

Предсказание на Ванга за 2009-та година:
Покушение над ръководители на 4 страни. Конфликт в Индия, който ще е причината за началото на 3-тата световна война.

Предсказание на Ванга за 2010-та година:
Начало на 3-тата световна война. Войната ще започне през ноември 2010-та и ще завърши през октомври 2014-та. Ще започне с ядрени оръжия и ще продължи с химически.

Предсказание на Ванга за 2011-та година:
В резултат на ядрените оръжия в северното полукълбо няма да остане нищо живо. За това мюсюлманите ще започнат война срещу всички европейци, обвинявайки ги за унищожението.

Предсказание на Ванга за 2014-та година:
Болшинството от хората ще заболее от рак на кожата в следствие на химическата война.

Предсказание на Ванга за 2016-та година:
В Европа няма да има население.

Предсказание на Ванга за 2018-та година:
Новия световен лидер ще стане Китай.

Предсказание на Ванга за 2023-та година:
Ще се промени орбита на Земята.

Предсказание на Ванга за 2025-та година:
Европа все още ще е незаселена.

Предсказание на Ванга за 2028-та година:
Ще се създаде източник на алтернативна енергия. Гладът постепенно ще се преодолее. Ще се направи полет до Венера.

Предсказание на Ванга за 2033-та година:
Полярните ледове ще започнат бързо да се топят.

Предсказание на Ванга за 2043-та година:
Икономиката ще процъфти. В Европа ще са главно мюсюлмани.

Предсказание на Ванга за 2046-та година:
Ще се измисли замяната на човешките органи. Така ще става вече лечението.

Предсказание на Ванга за 2066-та година:
Заради нападението на мюсюлманския Рим над САЩ, американците ще измислят ново оръжие- климатичното. В Европа ще настане студ.

Предсказание на Ванга за 2084-та година:
Възстановяване на природата в съвременния и вид.

Предсказание на Ванга за 2100-та година:
Изкуствено Слънце ще огрява тъмната половина на Земята.

Предсказание на Ванга за 2111-та година:
Киборгите ще са вече факт.

Предсказание на Ванга за 2123-та година:
Война между малките страни. Големите няма да се намесват.

Предсказание на Ванга за 2125-та година:
В Унгария ще се получи сигнал от Космоса.

Предсказание на Ванга за 2130-та година:
Човечеството ще се засели и под водата.

Предсказание на Ванга за 2164-та година:
Животните ще се превръщат в полу-хора с помощта на напреднала технология.

Предсказание на Ванга за 2167-та година:
Ще се появи нова обща религия.

Предсказание на Ванга за 2170-та година:
Ще има глобална суша.

Предсказание на Ванга за 2183-та година:
Колония от хора ще се засели на Марс и ще се обяви за независима.

Предсказание на Ванга за 2196-та година:
Пълно смесване на азиатските и европейските раси.

Предсказание на Ванга за 2256-та година:
Космически кораби ще донесат на Земята нова страшна болест.

Предсказание на Ванга за 2262-та година:
Постепенно ще се измести орбита на Земята. Марс ще бъде ударен от комета.

Предсказание на Ванга за 2273-та година:
Ще се появи нова раса.

Предсказание на Ванга за 2279-та година:
Ще се прави енергия от въздуха.

Предсказание на Ванга за 2288-та година:
Пътешествия във времето. Ще се осъществи контакт с извънземни.

Предсказание на Ванга за 2299-та година:
Във Франция ще се появи мощно движение срещу исляма.

Предсказание на Ванга за 2302-та година:
Ще се открият нови важни закони и тайни на Вселената.

Предсказание на Ванга за 2304-та година:
Ще се открие великата тайна на Луната.

Предсказание на Ванга за 2354-та година:
Повреда в едно от изкуствените Слънца ще донесат суша на Земята.

Предсказание на Ванга за 2371-та година:
Великият глад.

Предсказание на Ванга за 2378-та година:
Нова бързо растяща раса.

Предсказание на Ванга за 2480-та година:
Сблъсък с другите 2 изкуствени слънца. Земята ще е в тъмнина.

Предсказание на Ванга за 3005-та година:
Война на Марс.

Предсказание на Ванга за 3010-та година:
Комета ще разбие Луната.

Предсказание на Ванга за 3797-та година:
По това време ще настане краят на живота на Земята, но човечеството ще се принесе в друга система.

npp
08-23-2012, 10:45
и ако не е истинският Господ Бог(т.е. истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос) да предотврати духовното/религиозното беззаконие("греха"), тогава ние човеците сега от отдавна въобще нямаше да имаме живот, но щяхме да се намираме в мъчителна и непрогледна тъмнина

hyahyaasd
08-23-2012, 10:51
дори и волф месинг е признал и е показвал колко лошо е да вярваш в лъжепророчества, сиреч, в пагубни пророчества:

“Никога и никого не питайте за това! Никога и никого! Човек не бива да знае бъдещето. Такова знание може да стане фатално!” (в. месинг),

"Неведнъж Месинг проклинал своя дар заради неизбежността, която не може да се заобиколи, и нещастието, което не може да предотврати."



и все пак признаваш че може да се предвиди бъдещето ???

npp
08-23-2012, 11:13
и все пак признаваш че може да се предвиди бъдещето ???

доброто е полезно, докато злото е от дявола, така че, ако се предскаже идно зло събитие, което ще се случи с някой човек, не е предварително сигурно че то ще се сбъдне, защото принципа, по който действува системата на "тъмнината"(дявола) е този на планирането, подобно на един шахматист, който може да планира всички възможни ходове на шахматната дъска отначало докрай изибирайки винаги възможно най-добрите ходове, дявола може да планира по подобен начин, и което успее да осъществи, успее, което не, не, това е схемата, по която се действува в царството на духовното/религиозното беззаконие, докато истинският Бог може да осъществи абсолютно всичко, което (е) реши(-л), и за радост то е само добро, докато дявола върши само лоши неща

"Невъзможното за човеците(т.е. всичко добро, което за човеците е невъзможно) за Бога е възможно." Лука 18: 27,

"защото за Бога всичко(т.е. всякакво добро) е възможно." Марк 10: 27

Rebirthing
08-23-2012, 11:59
Да, брат, всичко е предопределено до известна степен. Вярвай във възможностите си, но не си мисли, че всичко е в твоите ръце. Аз може да искам да съм принцеса, но тва не зависи от мен, а от други фактори. Така че си поставяй реални цели и живота ще е далеч по-хубав.

Incadeptus
08-23-2012, 13:02
Аз знам ако някой види бъдещето,не може да е сигурен дали ще се случи точно така,защото много неща може да се променят.И кои сте вие?И стига с този истински Господ Бог и ми кажи.Вярваш ли в извънземни npp?

npp
08-23-2012, 14:58
Аз знам ако някой види бъдещето,не може да е сигурен дали ще се случи точно така,защото много неща може да се променят.И кои сте вие?И стига с този истински Господ Бог и ми кажи.Вярваш ли в извънземни npp?

защо ни е да вявраме в извънземни, след като космоса просто е населен с още много други човеци на много други планети, това е все едно да си мислиш че в америка няма хора, а извънземни, обаче човеците са си човеци навсякъде, ето защо това за извънземните не е голямо нещо, но по-скоро преувеличаване от страна на разни уфолози

"И други овце имам, които не са от тая кошара(т.е. които не са от тази планета, но от други), и тях трябва да доведа; и ще чуят гласа Ми; и ще станат едно стадо с един пастир." Йоан 10: 16

julian8787
08-23-2012, 21:25
Вечният въпрос. Човекът има ли свободна воля? — няма да коментирам, защото само бих могъл да изложа различните становища, които са истинни всяко за себе си.

"И други овце имам, които не са от тая кошара(т.е. които не са от тази планета, но от други), и тях трябва да доведа; и ще чуят гласа Ми; и ще станат едно стадо с един пастир." Йоан 10: 16



„И други овце имам“ — завоалирано визира грешниците, съблазнените от лукавия, заблудените. Отклонилите се от пътят Господен.
„които не са от тая кошара“ — Не са едно цяло с Мене.
„и тях трябва да доведа“ — И те трябва да се обърнат към Мене. И те трябва да станат носители на любовта и светлината.
„и ще чуят гласа Ми;и ще станат едно стадо с един пастир“ — Ще заживеят по Божията воля( тъй е писано, тъй е предопределено). Ще станат едно цяло с Мене.

Правилно тълкувана и разбрана Библията донася ползи, но е важно да се осъзнае, че последното желание, което би имал Христос, е; да вършиш добрини от зор. Когато добрината е принудително наложена човек е овца, която трябва да стане праведна. Праведен се става чрез светли помисли и осъзнати действия. Иска се будно сърце и остър ум, за да се живее по Неговата воля. Грешката при повечето християни е, че през цялата седмица вършат злини. Зли помисли и лицемерни постъпки, в края на седмицита отиват в църквата да се покаят. Това е порочен кръг.

Nam3less3
08-23-2012, 22:23
Лицемерието е безсмислено, човек или да се опитва да бъде добър и да върши добри неща(което не е лесно въобще), или каквото и да е друго без да си търси оправдания и да се опитва принудително да праи добри неща, пътя към ада е потслан с добри намерения. Все едно ще скрият нещо, и мислите и неосъзнатите причини и желания и те не остават тайна.
А цитата може да значи и още нещо, трябва да се види от какъв контекст е изваден, примеро овце може да значи послушните пред Бог(т.е. и пред доброто) хора(както злото въобще се изобразява с коза - символ на непослушанието и ината).

gandalfepi4
08-24-2012, 18:52
Тапа, изяж триста хиляди кочи хуя тъпак с тъпака, к'во си мислиш че някой ти се връзва на дрисните тъпи!

Баси педала си честно, седмица-две след като спирам да пиша се появяваш като пръдя в тъмна стая и ПАК започваш с лайнарщините! Свиня, гротескна гнида, безполезна торба мръсотия, не можеш да изсипеш вода от леген с инструкции опакото на дъното, но праскаш простотии колко ти сърце сака. Ти си рак, отворена рана. Гадна, разранена маса, ходещо повръщано. Безгръбначен малък червей незаслужаващ нищо освен презрение и погнуса. Задник, мижитурка и лъжец! Ти си забралия цирей на задника на катерица, живота ти е монумент на глупостта.

Как можа да си толкова прост и двуличен и да не избухнеш в пламъци е тотална мистерия, говно в човешки вид такова.

Nam3less3
08-24-2012, 20:24
Тапа, изяж триста хиляди кочи хуя тъпак с тъпака, к'во си мислиш че някой ти се връзва на дрисните тъпи!

Баси педала си честно, седмица-две след като спирам да пиша се появяваш като пръдя в тъмна стая и ПАК започваш с лайнарщините! Свиня, гротескна гнида, безполезна торба мръсотия, не можеш да изсипеш вода от леген с инструкции опакото на дъното, но праскаш простотии колко ти сърце сака. Ти си рак, отворена рана. Гадна, разранена маса, ходещо повръщано. Безгръбначен малък червей незаслужаващ нищо освен презрение и погнуса. Задник, мижитурка и лъжец! Ти си забралия цирей на задника на катерица, живота ти е монумент на глупостта.

Как можа да си толкова прост и двуличен и да не избухнеш в пламъци е тотална мистерия, говно в човешки вид такова.rofl
Аргументи поне имаш ли, или от безсилие псуваш все едно говориш с оператор от call center :D
Да не би някоя християнка да те е зарязала?

In_Nomine_Sathanas
08-24-2012, 20:48
Тапа, изяж триста хиляди кочи хуя тъпак с тъпака, к'во си мислиш че някой ти се връзва на дрисните тъпи!

Баси педала си честно, седмица-две след като спирам да пиша се появяваш като пръдя в тъмна стая и ПАК започваш с лайнарщините! Свиня, гротескна гнида, безполезна торба мръсотия, не можеш да изсипеш вода от леген с инструкции опакото на дъното, но праскаш простотии колко ти сърце сака. Ти си рак, отворена рана. Гадна, разранена маса, ходещо повръщано. Безгръбначен малък червей незаслужаващ нищо освен презрение и погнуса. Задник, мижитурка и лъжец! Ти си забралия цирей на задника на катерица, живота ти е монумент на глупостта.

Как можа да си толкова прост и двуличен и да не избухнеш в пламъци е тотална мистерия, говно в човешки вид такова.

http://prikachi.com/images/155/5181155X.gif

Толкова не се бях смял през целия си живот! Благодаря ти човече, продължавай все така!

gandalfepi4
08-25-2012, 12:04
^
^ Лапай паци на моряци бе малоумен педераст изоглавен! Като почнах да поствам преди време се изнесе от форумо и отиде в Политика чак, а като си взех почивка от тъпанарщината веднага довтасваш по чехли като педофил в свинеферма, еби си гъза пролапсирал боклук с боклука.

Слон да ти се изпърди в устáта мръсна, говедо, спермоядец, анален пират, ебач на калинки, лапач на сополи, къпеш се с лайнá, доктора като те е израждал те е помислил за лайно и те е метнал в кофата с мекониума, баща ти извънземно, а майка ти нарвал, триста унгарци ти го бутат у дупенцето космато, деформирано огре такова, драйфа ми се само като се сетя че съществуваш, мутирал червей изпълзял от клоаката на лабораторията на луд учен, ако те пуснат в езеро с крокодили те бягат от гнус, троглодит, хлебарка, плужек и холера, главата ти е като квадратно лайно на вомбат, кривоглед бабуин шибан, разгонена пуйка, майка ти е требело да ти върже пържола на врата само и само да накара кучето да стои в една стая с тебе, камара изродени гени такава, заразен лигльо и олигофрен, като се обадиш на секс телефон ти затварят, ти си източника на всичко най-гадно, Пандора като е отворила кутията ти пръв си излязъл, слузест ретард

Incadeptus
08-25-2012, 13:10
Айде да млъкваш а?С тия обиди не си инатересен нали знаеш.Някой трябва да те лиши от правото да пишеш заради тези обиди.Ша обижда по форумите пффф.

Incadeptus
08-25-2012, 21:52
защо ни е да вявраме в извънземни, след като космоса просто е населен с още много други човеци на много други планети, това е все едно да си мислиш че в америка няма хора, а извънземни, обаче човеците са си човеци навсякъде, ето защо това за извънземните не е голямо нещо, но по-скоро преувеличаване от страна на разни уфолози

"И други овце имам, които не са от тая кошара(т.е. които не са от тази планета, но от други), и тях трябва да доведа; и ще чуят гласа Ми; и ще станат едно стадо с един пастир." Йоан 10: 16

но ти мислиш че извънземните изглеждат като хората ли?

JuStElly
08-26-2012, 03:00
Няма такова нещо като съдба,нищо не е предначертано.Всеки човек сам определя бъдещето си с решенията,които взима!

defender
08-26-2012, 10:24
Айде да млъкваш а?С тия обиди не си инатересен нали знаеш.Някой трябва да те лиши от правото да пишеш заради тези обиди.Ша обижда по форумите пффф.

мисля, че му липсва секс.
то след това мнение на VirginMary:


Драги ми чифутино/содомит gandalfepi4.
Искам да споделя непреодолимото си възмущение от твоето невежество относно Бог.Не бях виждала по-нелепи и гнусни твърдения относно Създателят и неговите Деца.Как може такова изчадие адово като теб, да обижда и отрича съществуванието на Бог-а, който бди над нас и ни пази от греха?Не успявам да проумея как може да съществува някой толкова покварен и духовно разпуснат, колкото теб!Аз като себеуважаваща се християнка и чедо Божие, мога смело да затвърдя, че никога не бих приела в свещеният си храм твоят пулсиращ, венест член на злото.Никога не бих допуснала в чистото си, непорочно Божие тяло такова изгарящо и неморално зло - и горко и на блудницата, която го направи!Бог не бива да допуска, твоето зло семе да опложда невинни девойки, които ти си подмамил в лоното на Лукавия с цел да проникнеш, чрез тях, в Божият рай.В теб намирам един съвременен Маркиз Дьо Сад, обаче за разлика от него ти се прекланяш пред Луциферовите учения на злото - на хора, като теб трябва да бъде забранено извращението, което наричате "секс".Ти прекрачваш законите на Бога и аз не бих желала да попадам в твоите злодеателни ръце, които се опитват да обезчестят добрите християни, тъй като за мен ти си също толкова покварен колкото Маркиза, трябва да бъдеш затворен в лудница до края на дните си.Ти плюеш върху всичко 'що е чисто и свято вероятно, защото в твоето тяло е било посято зло, нечисто семе в извратен акт с друг мъж и сега Рогатият (проклет да е той!) те управлява чрез него и те кара да зверстваш с невинни девойки, като мен, но искам да знаеш, че това не е правилно и ако се бе обърнал навреме към Бога той щеше да ти помогне да овладееш злият си, покварен нагон... Аз като една благочестива девойка не бих разтворила бедрата си, за да приема този член, управляван от Сатаната, който да разкъса Божията преграда, която ме дели от ада и да потъна в покварата на удоволствието, не бих позволила да изпразниш набъбналият си крайник и да посееш и в мен семето на злото.Изпитвам невероятна погнуса и отвращение от мисълта, че ти, като истински безбожен блудник би могъл да сложиш маската на добродетелите, за да да подмамиш мен или някоя моя сестра христянка и да се опиташ безвъзвратно да оставиш белезите на злото и унизително обезчестене и да излееш черните си сокове от адът, но искам да знаеш, че това никога няма да се случи, колкото и артистични номера да си научил в школата на Сатаната, ние можем да УСЕТИМ дяволското присъствие и с Божията помощ никога няма да му се поддадем! По-добре се отърви от Сатаната и потърси опрощение от Бог, чиито син се е жертвал за твоите грехове!, всички добри християни ще се молим за спасението на душата ти, също така и за спасението на невинните девойки, които са били безмилостно окървавени от твоят инструмент на злото.И тъй, като освен всичко останало Лукавият те е подмамил и към наркоманията бих искала да препоръчам на теб и семейството ти един сайт - http://biblefriends.net/

Incadeptus
08-26-2012, 10:31
Няма такова нещо като съдба,нищо не е предначертано.Всеки човек сам определя бъдещето си с решенията,които взима!

И аз така мисля :D точно решенията които взимаш са предначертани от съдбата.

julian8787
08-26-2012, 11:44
Няма такова нещо като съдба,нищо не е предначертано.Всеки човек сам определя бъдещето си с решенията,които взима! Смело изказване! Имам въпрос. Попита ли те някой искаш ли да се родиш? Или се роди като мен — по силата на друга сила?

defender
08-26-2012, 12:02
а коя е тази друга сила?

децата се раждат по свободната воля и делата на родителите,
децата трябва да бъдат продукт на любовта,

julian8787
08-26-2012, 12:10
а коя е тази друга сила?

децата се раждат по свободната воля и делата на родителите,
децата трябва да бъдат продукт на любовта,

Добре. Щом не си ме разбрал ще се опитам по друг начин да задам въпросът си. Щом двойката чрез свободната си воля създава живот, то създадения живот имал ли е правото да има свободна воля? След като първопричината не е зависела по никакъв начин от теб, то имало ли е свободна воля?

defender
08-26-2012, 12:15
след като двойката първо прояви свободната си воля чрез делата си, след това действа Божията благодат. Естествено, че живота е дар от Бога.

julian8787
08-26-2012, 12:20
след като двойката първо прояви свободната си воля чрез делата си, след това действа Божията благодат. Добре. Тогава имаме ли свободна воля или нямаме? Какво е личното ти мнение, че не мога да те разбера?

defender
08-26-2012, 12:27
имаме свободна воля да избираме (във всяка една ситуация) дали да постъпим по Божиите заповеди или не - всяка една ситуация в живота може да се преведе под Божиите заповеди.

julian8787
08-26-2012, 12:29
имаме свободна воля да изберем дали да изпълняваме Божиите заповеди или не - всяка една ситуация в живота може да се преведе под Божиите заповеди.
Оуу, незнаех, че разговарям с християнин! Ок, благодаря за отговора.

defender
08-26-2012, 12:34
не просто християнин, а православен християнин (това изобщо не е маловажно)

In_Nomine_Sathanas
08-26-2012, 12:47
не просто християнин, а православен християнин (това изобщо не е маловажно)

Не просто православен християнин, а малоумен православен християнин(това също изобщо не е маловажно)

defender
08-26-2012, 12:51
^
хихиххи,
"со керес ту ю"

ПП: (ромо - английски)

julian8787
08-26-2012, 12:51
Не просто православен християнин, а малоумен православен християнин(това също изобщо не е маловажно) Ох, разби ме с това допълнение! Вие двамата явно вече доста време оборвате тезите си и сте опознали добре. ;)

defender
08-26-2012, 12:56
Ох, разби ме с това допълнение! Вие двамата явно вече доста време оборвате тезите си и сте опознали добре. ;)

докторе, айде отговори на момчето бре............................. кво стоиш като гърмян заек в люцерна

julian8787
08-26-2012, 12:59
докторе, айде отговори на момчето бре............................. кво стоиш като гърмян заек в люцерна ???

defender
08-26-2012, 13:01
^
обръщението ми е към In_Nomine_Sathanas (на галено "доктора") да ти отговори на въпроса, който зададе в предишния си пост

julian8787
08-26-2012, 13:03
^
обръщението ми е към In_Nomine_Sathanas (на галено "доктора") да ти отговори на въпроса, който зададе в предишния си постАха, ок! :)

In_Nomine_Sathanas
08-26-2012, 13:15
Няма такова нещо като съдба,нищо не е предначертано.Всеки човек сам определя бъдещето си с решенията,които взима!
Оффф поредната 14 годишна курветинка, четяща мъдрости от споделени снимки във фейсбук. За нищо не ставате вие, ей!
http://prikachi.com/images/891/5186891z.gif

Нищо не е предначертано от някой конкретно, но все пак във вселената съществува последователност от събития, които определят бъдещето. За всяко нещо си има причина, включително и за това какви мисли са породени в човека. Тези мисли определят изборите ни, а над мислите си, ние нямаме контрол, защото мислите са вече породени от преминало събитие или преминала друга мисъл, която поражда следващата. Тъй че освен ако не можеш да видиш бъдещето или да се върнеш назад във времето, ти изобщо нямаш контрол над изборите си, и мислите предхождащи ги. Да не говорим че човешките избори освен от външните условия и преживявания, също така се влияят силно от емоциите, инстинктите, и изобщо общите принципи и схеми по които човека разсъждава(така както природата го е създала). За да ме разбереш, ще ти дам един пример. Ти сега можеш да ми отвърнеш : "Да, ама аз сега мога да се хвърля през прозореца и да умра, това ще си е изцяло мой избор, това не доказва ли че имаме свободна воля и бъдещето зависи изщяло от нас?". Можеш да се самоубиеш, можеш да направиш каквото искаш, но в конкретният случай, ти изобщо не би направила нещо за да ми докажеш че греша, ако аз предварително не ти бях поставил въпроса. Или иначе казано, ако изобщо не бях писал тук с предложение да се самоубиеш (примерно) и така да ми докажеш че греша, в товята глава изобщо нямаше да мине мисълта за самоубийство. Така че, освен ако не можеш да се върнеш в миналото и да избереш да не ми четеш постовете, тази мисъл вече е в главата ти и тя води до други мисли. И над целият този процес ти нямаш контрол. Не можеш да се върнеш назад и да промениш мисълта или нещото, което те е довело до настоящата мисъл. Така че всяко деиствие поражда уникална последователност от други, но и всяко деиствие, решение, мисъл, е породено от предишни такива последователности. И от там мисля, че свободната воля не съществува, а бъдещето е предначертано, и по някаква свръхсложна система, дори може да бъде изчислено. Но това ще стане чак когато разбулим мистерията на човешкото мислене.
Естествено идеята, че нямате никакъв контрол над мисълта, и следователно над живота, е доста плашеща, така че е разбираемо защо предпочитате да се заблуждавате.

Incadeptus
08-26-2012, 13:21
^
хихиххи,
"со керес ту ю"

ПП: (ромо - английски)


Сатана съгласен съм с този твой последен пост.Защитник и аз знам някои неща.

"Секеджем секеджем парамереджем" :D

In_Nomine_Sathanas
08-26-2012, 13:30
Ох, разби ме с това допълнение! Вие двамата явно вече доста време оборвате тезите си и сте опознали добре. ;)
Не оборваме никакви тези, защото дефендър не поставя никакви тези. Тезата е само преположение, обосновано със съответните аргументи, но винаги запазващо характера си на просто преположение . Докато за дефендър има истина и само истина, без никакво съмнение. Да не говорим че той е отвратителен, дразнещ, педалски, лъжещ малоумник.

defender
08-26-2012, 13:39
Докато за дефендър има истина и само истина, без никакво съмнение.
Разбирането е награда за вярата.

Rebirthing
08-26-2012, 13:43
Оффф поредната 14 годишна курветинка, четяща мъдрости от споделени снимки във фейсбук. За нищо не ставате вие, ей!


Погледни и подписа само и не се занимавай повече... :D

In_Nomine_Sathanas
08-26-2012, 13:45
Разбирането е награда за вярата.

Не и за идиотите като теб, които само си мислят че разбират.

Incadeptus
08-26-2012, 13:47
Махни махни :D

In_Nomine_Sathanas
08-26-2012, 13:48
Погледни и подписа само и не се занимавай повече... :D

Ааааа WTF?! Justin Bieber......
http://prikachi.com/images/984/5186984K.gif

In_Nomine_Sathanas
08-26-2012, 13:51
^
хихиххи,
"со керес ту ю"

ПП: (ромо - английски)

Хас Мукар.

defender
08-26-2012, 14:51
Тапа, изяж триста хиляди кочи хуя тъпак с тъпака, к'во си мислиш че някой ти се връзва на дрисните тъпи!

Баси педала си честно, седмица-две след като спирам да пиша се появяваш като пръдя в тъмна стая и ПАК започваш с лайнарщините! Свиня, гротескна гнида, безполезна торба мръсотия, не можеш да изсипеш вода от леген с инструкции опакото на дъното, но праскаш простотии колко ти сърце сака. Ти си рак, отворена рана. Гадна, разранена маса, ходещо повръщано. Безгръбначен малък червей незаслужаващ нищо освен презрение и погнуса. Задник, мижитурка и лъжец! Ти си забралия цирей на задника на катерица, живота ти е монумент на глупостта.

Как можа да си толкова прост и двуличен и да не избухнеш в пламъци е тотална мистерия, говно в човешки вид такова.


^ Лапай паци на моряци бе малоумен педераст изоглавен! Като почнах да поствам преди време се изнесе от форумо и отиде в Политика чак, а като си взех почивка от тъпанарщината веднага довтасваш по чехли като педофил в свинеферма, еби си гъза пролапсирал боклук с боклука.

Слон да ти се изпърди в устáта мръсна, говедо, спермоядец, анален пират, ебач на калинки, лапач на сополи, къпеш се с лайнá, доктора като те е израждал те е помислил за лайно и те е метнал в кофата с мекониума, баща ти извънземно, а майка ти нарвал, триста унгарци ти го бутат у дупенцето космато, деформирано огре такова, драйфа ми се само като се сетя че съществуваш, мутирал червей изпълзял от клоаката на лабораторията на луд учен, ако те пуснат в езеро с крокодили те бягат от гнус, троглодит, хлебарка, плужек и холера, главата ти е като квадратно лайно на вомбат, кривоглед бабуин шибан, разгонена пуйка, майка ти е требело да ти върже пържола на врата само и само да накара кучето да стои в една стая с тебе, камара изродени гени такава, заразен лигльо и олигофрен, като се обадиш на секс телефон ти затварят, ти си източника на всичко най-гадно, Пандора като е отворила кутията ти пръв си излязъл, слузест ретард

мастърс4, кажи нещо и за мене бре, чувствам се невероятно ощетен, докато беше избягал от форума за толкова време, само на мене ми беше тъжно за тебе.

тц-тц, що за човек си бе?

Incadeptus
08-26-2012, 16:32
Хас Мукар.

включи в репертоара си ха ме пеле иииии ха мамаке усосой :Д

defender
08-26-2012, 16:35
то кво се получи сега, атеистите вярват в съдбата. бухахаххаха.

мушмули.

Rebirthing
08-26-2012, 17:27
то кво се получи сега, атеистите вярват в съдбата. бухахаххаха.

мушмули.

Физиката е обяснила това. Да ти го обяснявам ли и аз или да те оставя да тънеш в невежество ?

defender
08-26-2012, 17:44
не си хаби, красивата и интелигентна главица .................

julian8787
08-26-2012, 17:54
Мисля, че няма в тоя форум хора, които си мислят, че нощем Бог завива, а дяволът отвива, нали така?

Incadeptus
08-26-2012, 18:00
то кво се получи сега, атеистите вярват в съдбата. бухахаххаха.

мушмули.

а да съм ти казал,че аз съм атеист случайно?

Incadeptus
08-26-2012, 18:00
не си хаби, красивата и интелигентна главица .................

И да тя наистина е много красива и интелигентна

julian8787
08-26-2012, 18:02
И да тя наистина е много красива и интелигентна
Ммхм, на каки налиташ, а? :D

Incadeptus
08-26-2012, 18:05
Ммхм, на каки налиташ, а? :D

Ами и така да е.Аз харесвам каките,защото повечето са си по-зряли и умнички,но в този случай просто правя комплимент ;) иначе да :D що ти не ги ли харесваш?

defender
08-26-2012, 18:06
И да тя наистина е много красива и интелигентна

квоооо, хвърляш ми ръкавица, ааааааа
това означава битка за сърцето на една жена, така лииии?
много си малък пич откажи се, те си падат по батковци...................... само ще страдаш.

julian8787
08-26-2012, 18:09
Ами и така да е.Аз харесвам каките,защото повечето са си по-зряли и умнички,но в този случай просто правя комплимент ;) иначе да :D що ти не ги ли харесваш? Зависи каква е каката. Както и да е. Няма лошо.;)

In_Nomine_Sathanas
08-26-2012, 18:21
Не знам за вас, ама аз си заплювам Скарлет. :D

http://prikachi.com/images/287/5188287I.gif

julian8787
08-26-2012, 18:28
Не знам за вас, ама аз си заплювам Скарлет. :D

http://prikachi.com/images/287/5188287I.gif :D

defender
08-26-2012, 19:39
^
^
заплюл си бил ................. ама то с плюнки не става.

Incadeptus
08-26-2012, 19:41
квоооо, хвърляш ми ръкавица, ааааааа
това означава битка за сърцето на една жена, така лииии?
много си малък пич откажи се, те си падат по батковци...................... само ще страдаш.

ква ръкавица,кви пет лева,просто казвам,че я харесваМ.иЛИ И ТИ Я ХАРЕСВАШ?

defender
08-26-2012, 19:55
ок, няма проблем, аз се шегувах за ръкавицата

харесвам, харесвам, ама то във "Философия и религия" всички момичета са готини и умни,

Rebirthing
08-26-2012, 19:57
не си хаби, красивата и интелигентна главица .................

Е как го каза, всякаш за тва е нужно енергията на ядрен реактор... :D


На който му се гледа... http://vbox7.com/play:e5aba83ec1 от 19-та минута, нататък.

In_Nomine_Sathanas
08-26-2012, 20:24
^
^
заплюл си бил ................. ама то с плюнки не става.

Такъв е израза, малоумник!

npp
08-26-2012, 20:25
Оффф поредната 14 годишна курветинка, четяща мъдрости от споделени снимки във фейсбук. За нищо не ставате вие, ей!

Погледни и подписа само и не се занимавай повече... :D

какво толкова лошо ви е казала тук това момиче, че я нападате така?!, вие да не би да си мислите че сте по-добри?!

hyahyaasd
08-26-2012, 20:26
Естествено идеята, че нямате никакъв контрол над мисълта, и следователно над живота, е доста плашеща, така че е разбираемо защо предпочитате да се заблуждавате.

Такааа имам едно въпросче щом мислиш, че нищо не определяш ти откъде ти идва стимул да бачкаш да пишеш дори в този форум и всичко останало ?!? Мисълта, че не се контролираш е много гадна...

julian8787
08-26-2012, 20:30
Абе, пичове, развеселихте ме доволно. Готино форумче. Това, че не се обиждате един на другиго и че думи като малоумник, смърдел, олигофрен не докачат никого и не пречат по никакъв начин на дискусиите може да значи само едно — че сте човеколюбци, въпреки всичко!;)

In_Nomine_Sathanas
08-26-2012, 21:14
Абе, пичове, развеселихте ме доволно. Готино форумче. Това, че не се обиждате един на другиго и че думи като малоумник, смърдел, олигофрен не докачат никого и не пречат по никакъв начин на дискусиите може да значи само едно — че сте човеколюбци, въпреки всичко!;)
Еми как, тука сме все широко скроени. Пък и съмнявам се че псувните могат да жегнат някой наистина. Но че дефендър е деиствително малоумен могат да потвърдят всички, не само аз. Иначе си прав, и аз съм човеколюбец, обичам ви всичките:

http://prikachi.com/images/120/5189120d.jpg

defender
08-26-2012, 21:22
даааа, гарантирам, ган4о и докторчо, много ни обичат. Сладури, ще ви щипна по бузките, мамини сладки..

In_Nomine_Sathanas
08-26-2012, 22:33
Такааа имам едно въпросче щом мислиш, че нищо не определяш ти откъде ти идва стимул да бачкаш да пишеш дори в този форум и всичко останало ?!? Мисълта, че не се контролираш е много гадна...

Да, безспорно е така. Не бачкам и не правя нищо, всичко което правя е за да задоволя любопитството си към света и всичко в него. Стимулите ми са крайно ограничени. А това любопитство произлиза от това какъв човек съм, т.е. над това също нямам контрол и просто му се подчинявам. Нямам друг избор. Писането във форума ми е странично занимание и забавление. Но иначе е така, не мога да се контролирам, не мога да избирам какви мисли ще щукнат в главата ми. Не се правя и на голямата работа - Че видите ли, вие сте глупаци и не можете да контролирате мисълта си, а пък аз всемогъщия го мога. Не е така, не го мога. Това което пиша в момента е плод на мисли преди секунди, които пораждат други мисли.

Incadeptus
08-26-2012, 22:39
ок, няма проблем, аз се шегувах за ръкавицата

харесвам, харесвам, ама то във "Философия и религия" всички момичета са готини и умни,

верно си е :)

Incadeptus
08-26-2012, 22:41
Е как го каза, всякаш за тва е нужно енергията на ядрен реактор... :D


На който му се гледа... http://vbox7.com/play:e5aba83ec1 от 19-та минута, нататък.

гледах ги и трите епизода по national после пак от замунда ;д много са интересни :)

оф като видях,че си го гледала направо ми стана много кеф честно :) готина и умна мацка сииии

Rebirthing
08-27-2012, 14:28
гледах ги и трите епизода по national после пак от замунда ;д много са интересни :)


Да не си гледал нещо друго ? Защото епизодите са 4-ри и са по НОВА...

ScarlettS
08-27-2012, 14:40
^
Всъщност и аз засякох един от епизодите по National Geographic, предполагам и останалите три са ги давали.

Nam3less3
08-27-2012, 16:55
Тия клипчета са много хубави, но да не искате да кажете, че дават научно обяснение за евентуално сбъдналите се пророчества на баба Ванга?

filmimilmi
08-27-2012, 17:10
Тия клипчета са много хубави, но да не искате да кажете, че дават научно обяснение за евентуално сбъдналите се пророчества на баба Ванга?

Пророчествата й, така както и при всеки гадател, могат да бъдат релевантни за всяка епоха и събитие. Че ще има болести, войни, глад, природни бедствия... това са все неща, които се случват непрекъснато. До сега обаче не е документиран и един случай, в който някой маг да е предсказал числата на лотарията...

Nam3less3
08-27-2012, 17:15
Пророчествата й, така както и при всеки гадател, могат да бъдат релевантни за всяка епоха и събитие. Че ще има болести, войни, глад, природни бедствия... това са все неща, които се случват непрекъснато. До сега обаче не е документиран и един случай, в който някой маг да е предсказал числата на лотарията...Говоря за помощта, която е оказвала на посетителите си, когато точно е предсказвала някой неща за конкретни ситуации и т.н.
Иначе предсказването на числата от лотарията е безсмислено нещо, нима биха се дали такива възможности на хора, които ще играят хазарт с това?

hyahyaasd
08-27-2012, 17:55
Говоря за помощта, която е оказвала на посетителите си, когато точно е предсказвала някой неща за конкретни ситуации и т.н.
Иначе предсказването на числата от лотарията е безсмислено нещо, нима биха се дали такива възможности на хора, които ще играят хазарт с това?

Ти да не мислиш, че бог ги дава :D:D:D

filmimilmi
08-27-2012, 18:05
Говоря за помощта, която е оказвала на посетителите си, когато точно е предсказвала някой неща за конкретни ситуации и т.н.
Иначе предсказването на числата от лотарията е безсмислено нещо, нима биха се дали такива възможности на хора, които ще играят хазарт с това?

Но да не забравяме, че и много хора твърдят, че нищо не им е познавала. Точно както и днес сред клиентите на всеки маг/врачка си има доволни и недоволни клиенти. А и, ако по принцип си склонен да вярваш, че врачки могат да се намесят в съдбата ти и да ти помогнат, то и за малкото ще се хванеш, защото тези хора печелят доверието ти и имат достатъчно опит, за да те изманипулират по такъв начин, че да ти кажат все нещо, което искаш или очакваш да чуеш. По разни комерсиални пътеки Ванга е имала известност още преди идването на комунизма и властта е решила тя да е една от малкото, които да закача, защото хората я харесват. А и жената си е имала добър поминък като за сляп човек.
Колкото до хазарта, защо да е безмислено нещо? Да кажем, че един безкористен маг спечели джакпота и, вместо да го профука за себе си, с него плати животоспасяващата операция на някое дете, това лошо ли ще е?