PDA

View Full Version : Molqq vi pomognetee...! :(



Pandellkaa
08-22-2012, 12:34
zdraveite ... ! Iskam da vi pomolq za savet .... Hodeh predi s edno momche (toi mi predloji i imame 6 godini razlika) ... Parvo beshe na laja no posle na istina ... skasahme toi preceni da taka i si ostanahme samo priqteli ... pishem si govorim si .... Sega toi mnogo nasoqva da go zapoznaq s moite priqtelki no men me e strah che shte go izgubq .... Ta vaprosa mi e dali da go zapoznaq s moite priqtelki .....? Imam i oshte edin vapros ... Predi toi se sehtashe da mi pishe prav a sega az i po nqkoi pat toii ... mnogo go obicham dali da mu predloja ? mnogo shte sam vi blagodarna za savetitee ... :)

Amore-Mio*
08-22-2012, 12:39
Няма да го загубиш, тъй като ти не го притежаваш. Едното писане не означава вече, че трябва да го приемаш за даденост. А доколкото до това дали да го запознаеш или не , си е твое решение. Като че ли знам защо го иска, по - добре недей му предлага и така нататък. Надали ще се съгласи, щом е сложил край преди и не проявява никакъв интерес към теб.

И пиши на кирилица.

Teenhelp1
08-22-2012, 13:29
Ох...Отивай да си пишеш домашните.Кой ти е дал изобщо да седнеш на компютъра?

Luidgie
08-22-2012, 13:52
Ох...Отивай да си пишеш домашните.Кой ти е дал изобщо да седнеш на компютъра?

Съгласна!

Glamour92
08-22-2012, 13:55
у детската градина никакъв контрол значи :(
аз като бях на твоите години по туй време спяхме кротко в кошарите

CoNviCt
08-22-2012, 13:57
Сега не е ли лятна ваканция?

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 14:01
Първо,пиши на кирилица.Второ,100% нямаш и 14,а мислиш за гаджета.Трето-не се занимавай с батковци,не ги запознавай с никакви приятелки,ами седни да си учиш уроците и се развивай откъм знания и умения.Тея годинки са ти за това,не за подпичкване със загорели "батковци",които нямат качествата да си хванат момиче на техните години и затова се озъртат по малки и наивни същества като теб.

li0n
08-22-2012, 14:07
Нека позная, ти си на 12, той на 18 и иска от теб единствено секс?

xXxPETYAxXx
08-22-2012, 14:31
Нека позная, че или сте скъсали, защото си му отказала секс, или щото те е на*бал...
Сега си търси още някоя малолетна/непълнолетна за еб*не, тъй като не може да си намери някоя на неговите години, та за това иска да го запознаеш с дружките си...

scandalousLady
08-22-2012, 15:04
Няма нищо лошо да го запознаеш с приятелките ти, стига да няма задни мисли за тях.
За 2-то аз не бих предложила на момче, това е тяхна работа.

Sh@d0w
08-22-2012, 17:42
Пиши на кирилица.