PDA

View Full Version : Проблем!



Radi1
08-22-2012, 12:34
Здравейте! Както всички сте забелязали днешните момичета се правят на много голяма работа и се надуват.Това мене ме дразни и започвам да се чудя има ли момиче за мен?А ето го и същинският проблем:Преди няколко месеца се запознах (по интернет) с момиче което е от София (аз съм от Пловдив) с което имаме много общи интереси.Доста сме се опознали и си споделяме като много добри приятели , макар че е само по скайп.И тъй като то е много свястно момиче аз разбира се искам да сме повече от приятели , но това не съм и го казал , защото ме е страх да не я загубя като приятел.Въпросът ми е : Да и кажа ли ,че я харесвам или да си останем само приятели :( . Питах я какво мисли за мен , а тя ми каза

[21.8.2012 г. 19:47:45] ****** каза:Че си много свестен човек,добричък си , но не ми харесва отношението ти към всичко . Прекалено си вял , не си амбициозен и не се решаваш да вървиш напред


На почти 18 години съм ако това е от значение !

Amore-Mio*
08-22-2012, 12:40
Дръж се като 18-годишен. Човек е много по - различен в реалния живот, а ти си тръгнал да се обясняваш в любов, без дори да си я виждал лично или нещо от сорта. Връзките от разстояние не са лесна работа.

Radi1
08-22-2012, 12:43
Дръж се като 18-годишен. Човек е много по - различен в реалния живот, а ти си тръгнал да се обясняваш в любов, без дори да си я виждал лично или нещо от сорта. Връзките от разстояние не са лесна работа.

Едно момче от моя клас имаше такава връзка и беше успешна.

dimitar_ak
08-22-2012, 12:45
Не сте се срещали нали? Преди да и казваш, че я харесваш и подобни си вдигни задника и ела в София за ден. Разходете се и добийте впечатление един за друг.

Incadeptus
08-22-2012, 12:45
Оооооо здравей адаш :D Ами знам че ако и кажеш че искаш да бъдете нещо повече,мисля,че ще ти каже същото но се откажи и не и казвай,защото от разстояние хич не е хубаво да имап връзка ;д

Radi1
08-22-2012, 12:47
Оооооо здравей адаш :D Ами знам че ако и кажеш че искаш да бъдете нещо повече,мисля,че ще ти каже същото но се откажи и не и казвай,защото от разстояние хич не е хубаво да имап връзка ;д

Ами аз се колебах , колебах и везната пада на това просто нещата да си останат така както е било до сега.

Anichkaxxwee
08-22-2012, 12:49
Не й се обяснявай в любов по интернет
Отиди до София
Покани я да излезете
И вече оттам нататък реши дали да й кажеш
Връзките от разстояние не са много успешни

OnlyGirl
08-22-2012, 12:49
Отиди и се вижте. Връзките от разстояние са прее*ана работа, особено ако не сте се виждали нито веднъж.

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 14:32
Аз пък ще бъда гадна к*чка и ще ти разбия всички илюзии...

ИЗГРАДЕНИТЕ връзки от разстояние са обречена кауза,какво ли остава за сформиращите се...Ще пропусна всички баналности защо смятам така,за 18-годишен би трябвало да си даваш ясна представа за какво иде реч.А,ако не можеш,може би точно това е причината с извадката от скайп тактично да ти каже "Ти не си от моята черга и оставаш завинаги в графата приятел!"

ПС:Мисля,че е ясно какво (НЕ)трябва да правиш...

Incadeptus
08-22-2012, 14:35
АЗ ПЪК ПРЕДЛАГАМ ДА НЕ ХОДИШ ДА СЕ ВИЖДАШ С НЕЯ ;)

Amore-Mio*
08-22-2012, 15:02
Едно момче от моя клас имаше такава връзка и беше успешна.

Никъде не съм споменавала, че са безуспешни, макар голямата част да са такива. Говоря за връзките от разстояние. Някак е супер тъпо, лично за мен, да тръгнеш да твърдиш, че обичаш един човек, само заради едните писаници, които си пишете всеки ден. Без да сте се виждали или нещо от сорта. Човек, когато е влюбен изпитва желание непрекъснато да е до обекта на своите желания, не да седна на компютъра и да почне да си пише с него. Лично това си е загуба на време. Обяснявай се в любов, когато вече сте се видяли няколко пъти поне, опознали сте се ЛИЧНО, и можеш да предположиш какво ще стане ,ако постъпиш по еди-какъв си начин.

YourFavouriteDrug
08-22-2012, 15:15
Еми не звучи сякаш има големи симпатии към теб... + тва е от друг град. Извод - не си струва

ChuShki
08-22-2012, 21:45
На мен пък ми се струва, че си се вкопчил в тази женица, защото си се нагледал на кифлички и като си видял едно нормално аре юруш ...

GLaDOS
08-22-2012, 22:01
Приятел,питай я дали иска да се видите без да се обясняваш много.Откаже ли - Ясно ...
Приеме ли - Влака заминава в 06.00 , 08.45 си там (примерно).
Такива неща (нещо повече) се осъществяват само очи в очи.Може да си допадате по характер,но не се ли харесате на живо няма да стане,а и разстоянието е фактор.
Искам сега ти да ми отговориш:
Какво си представяш под "Нещо повече" по скайп,защото аз "нещо повече" освен на живо не знам как става ...

Radi1
08-22-2012, 22:19
Реших да не и казвам нищо.Мисля ,че това е правилният избор. КРАЙ на дискусията и благодаря за отговорите !