PDA

View Full Version : Как ще реагирате, бе?



Irti
08-22-2012, 13:29
Вървя си днес по площада, че имах работа и виждам симпатична.. симпатично момиче да яде пица. Рекох си сега ще я бъзна да видя какво ще стане. Сядам на пейката до нея и й разправям

- Така и така си заяла, защо не чупиш малко да я видя дали става за пица?

Момичето вади доста странно/смешна/трагична/отчайваща физономия и след известно мълчание и НЕпреглъщане на хапката, която беше вкусила ми рече

- Еммм.. заповядай.

Веднага я законтрих още повече и й казах

- Мани, бъзгам се, ама я си дай тел, че в указателя и без това имам малко номера.

И...

... момичето тотално се отказа и избяга. (тъй де.. бързо се омете)

Сега си мисля дали я е било срам или е била много лакума и не можа да раздели тестото с мен? Предполагам второто, защото беше секси пухкава. Хм? Изключваме варианта да не ме е харесала, защото това няма как да стане, разбира се. 8-)

А вие как ще реагирате?

fluffy_^
08-22-2012, 13:31
Ще се смея като дебил цял ден при мисълта че е станало така :D

Teenhelp1
08-22-2012, 13:32
И това сериозно ли е не тролваш и не се бъзикаш ? *confused*

Irti
08-22-2012, 13:39
Не се бъзигам, а реших да бъзна мацката.

fluffy_^, нали, човече? И на мен ми е смешно.

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 13:56
И това сериозно ли е не тролваш и не се бъзикаш ? *confused*

Ни най-малко,той и в живота си е такъв,какъвто и във форума (поне от коментарите му и споделянето на лични истории мисля така)

По темата:Еми,младежо, попаднал си на срамежлива пухкава млада дама,която не си дава яденето.K'во да ти кажа повече :D

Glamour92
08-22-2012, 14:02
Ако и ти имаш секси пухкав вид,отпиши първия вариант-най-вероятно си е помислила,че няма да искаш да делите пицата по братски и е решила да го играе недостъпна,в опит да си я спаси.

FreeExtazy
08-22-2012, 14:11
Изключваме варианта да не ме е харесала, защото това няма как да стане, разбира се. 8-)

Сам си отговаряш на въпросите. >...<

Glamour92
08-22-2012, 14:15
Аа,може мъжО й да държи да яде пиците си сама. 8-)

Violenza
08-22-2012, 14:22
А ти сериозно ли искаше да й вземеш номера или само си я ебавал? Мен ще ми стане супер смешно, ако някой ме заговори така. :D
Я ми дай някоя снимка на "секси пухкава", че ми е интересно да видя какво се разбира под това.

Irti
08-22-2012, 14:58
Само се бъзгах, но иначе ставаше за разплод. Ама честно казано ако беше разделила пицата - нямаше да откажа. 8-)

Секси пухкаво.. бали го. Такова http://svejo.net/attachments/stories-photos/0087/8666/large/seksi-i-puhkavi-modeli.jpg?1335357841 ама малко по-стегнато и секси. 8-) Бе баш си ставаше. Само да я шляпам и да кънти в спалнята. :D

Далеч не съм пухкав.

Само е искала да има повече манджа за нея.

Incadeptus
08-22-2012, 15:03
С тия тъпотии които си изръсил,не знам коя няма да избяга,пффф Ставала за разплод,да кънти в спалнята,бооооооооооже господи ;д

Amore-Mio*
08-22-2012, 15:05
О, бих ти казала, че действаш супер тъпо и нямаш никакъв мозък в главата си, а си тръгнал да правиш опити да сваляш момичета. Жалка гледка си е направо.

Irti
08-22-2012, 15:10
С тия тъпотии които си изръсил,не знам коя няма да избяга,пффф Ставала за разплод,да кънти в спалнята,бооооооооооже господи ;д

Това го казах тук, а не на момичето. На момичето казах това, което съм написал най-отгоре, Господи.

Amore-Mio, както казах се бъзгах с момичето и въобще не съм я харесал, за да тръгна да я свалям наистина. И както ще ти кажа - може да не ми даваш наклон на кура, защото знам кога, как и с кой да се държа. Знам и кога да гледам иронично на нещата и кога да правя майтап от тях. И както ще ти кажа - не ме учи на опит и сваляне. Да те еба у крантата. 8-)

Само първото изречение ти е по темата. От другото няма полза.

NomNomNom
08-22-2012, 15:10
Щях да ти дам пица, ама щях да те разпитам с какво се занимаваш, леко да те проуча, преди да си дам телефон, по-скоро щях да дам скайп/фб. Иначе, да речем, че щях да се крийпна, ако изглеждаше социално неадекватен.
Ако изглеждаше адекватен, щях да съм кк, защото и аз съм неадекватна, като цяло по улиците си комуникирам с бездомници и възрастни хора, когато се застоя на някоя спирка, тъй че и аз съм някакво перко, нямаше да се стресна :Д

Incadeptus
08-22-2012, 15:12
Еми аз за това най-отгоре дето е говоря бе,то нема за кво друго да говоря (facepalm)

Irti
08-22-2012, 15:15
Щях да ти дам пица, ама щях да те разпитам с какво се занимаваш, леко да те проуча, преди да си дам телефон, по-скоро щях да дам скайп/фб. Иначе, да речем, че щях да се крийпна, ако изглеждаше социално неадекватен.
Ако изглеждаше адекватен, щях да съм кк, защото и аз съм неадекватна, като цяло по улиците си комуникирам с бездомници и възрастни хора, когато се застоя на някоя спирка, тъй че и аз съм някакво перко, нямаше да се стресна :Д

Нали? Лудите трябва да се подкрепяме, че сме на изчезване да го еба.

mim4ety_sara
08-22-2012, 16:13
Явно момичето е било от срамежливите,а понеже аз въобще не съм от тях.. Ще започна да се бъзикам с тебе, в крайна сметка ти ще ми се убидиш ( 100 % съм убедена) :Д Абе общо взето ще проведем по-дълъг разговор, от колкото с това момиче :Д:Д

DisappointedDreamer
08-22-2012, 16:24
Бих се засмяла. Сигурно не бих си дала телефона, но както каза Номномном скайп или фб със сигурност.

Incadeptus
08-22-2012, 16:24
секси профилна :D

DisappointedDreamer
08-22-2012, 16:26
секси профилна :D

Дека?

fluffy_^
08-22-2012, 16:38
Знаем ли може да се е уплашила :D

loveca777
08-22-2012, 16:54
Вървя си днес по площада, че имах работа и виждам симпатична.. симпатично момиче да яде пица. Рекох си сега ще я бъзна да видя какво ще стане. Сядам на пейката до нея и й разправям

- Така и така си заяла, защо не чупиш малко да я видя дали става за пица?

Момичето вади доста странно/смешна/трагична/отчайваща физономия и след известно мълчание и НЕпреглъщане на хапката, която беше вкусила ми рече

- Еммм.. заповядай.

Веднага я законтрих още повече и й казах

- Мани, бъзгам се, ама я си дай тел, че в указателя и без това имам малко номера.

И...

... момичето тотално се отказа и избяга. (тъй де.. бързо се омете)

Сега си мисля дали я е било срам или е била много лакума и не можа да раздели тестото с мен? Предполагам второто, защото беше секси пухкава. Хм? Изключваме варианта да не ме е харесала, защото това няма как да стане, разбира се. 8-)

А вие как ще реагирате?
Въобще не е лудо това ,което си направил , а напротив - завиждам ти направо от гледна точка ,че не се срамуваш и не ти пука , тоест имаш смелост така да заговаряш момичета
Ако беше приел да кусаш пицата и й беше питал за скайп или фб, а не за номера - можеше да не избяга .

Incadeptus
08-22-2012, 16:58
Да тогава наистина можеше и да не избяга

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 17:07
Май се впрегнахте повече и от автора за мома,която евентуално е била предназначена само за креватни удоволствия :lol:

Dagichka
08-22-2012, 17:09
може да е като Джоуи и да не обича да споделя храната си :Д или просто да си я уплашил

ако някъв пич се приближи към мен и изиграе тоя сценарии, определено бих му дала тела ;д

пAteNцЕ
08-22-2012, 17:09
Братле, от женска гледна точка,ще ти кажа,че и аз бих се омела :cool:

Incadeptus
08-22-2012, 17:09
Пффффф много ми пука мислиш :D Как се пише това човече дето плаче от смях и това което се търкаля от смях?

пAteNцЕ
08-22-2012, 17:10
пише се :razz :
:razz: нали :Д

Furious?
08-22-2012, 17:11
Не много добър подход за заговаряне.Само на начинаещи препоръчвам негове

loveca777
08-22-2012, 17:47
Да тогава наистина можеше и да не избяга

нали , ниИ там бяхме :D

Irti
08-22-2012, 17:51
Не много добър подход за заговаряне.Само на начинаещи препоръчвам негове

Точно, че я взех за майтапа. Не съм я харесал сериозно и затова се бъзгах. И не съм се впрегнал а споделих да видя как ще реагирате вие и да се посмеееееме.

Ти, че си сваляч всички знаем.

notlike
08-22-2012, 17:53
Irti, братле, ти си един истински мъж. Не ти пука за последствията, живееш си живота без задръжки, не ти пука кой какво мисли за теб, стига нещо да е по твоя вкус, го правиш. А пък каквото ще да става. Евала, пич, фен съм ти! Продължавай в същия дух. Аман от хора със стереотипи, трябват свежи и търсещи адреналина :]

sweetycherry33
08-22-2012, 17:54
Бих постъпила по същия начин... :shock: Особено ако ме заговори някой като теб. ;д

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 17:54
Irti на колко си бе,човек?Интересно ми е :D Едва ли си на 66,защото тогава мацката щеше да те помисли за извратен и още преди да я заговориш щеше да има "дим да ме няма" :lol:

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 17:56
Irti, братле, ти си един истински мъж. Не ти пука за последствията, живееш си живота без задръжки, не ти пука кой какво мисли за теб, стига нещо да е по твоя вкус, го правиш. А пък каквото ще да става. Евала, пич, фен съм ти! Продължавай в същия дух. Аман от хора със стереотипи, трябват свежи и търсещи адреналина :]

Съгласна.И в същия дух бих добавила,че трябва към всичко това да имат и нещо в главата.А Ирти определено има,защото съм чела негови постове и не е като да му вадиш думите с ченгел от устата или да няма какво да каже,защото му е беден речника. ;)

loveca777
08-22-2012, 17:57
Не всички могат така да заговарят чужди хора..

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 18:00
Не всички могат така да заговарят чужди хора..

То ако можеха,нямаше да има никаква креативност,която да се цени.Представи си колко ще е скучно всеки да е отракан...

Irti
08-22-2012, 18:01
Аз, ако бях на 66 щях да си мисля как да го вдигна, а не как да пиша тук. 8-)

В горещия кът съм писал на колко съм.

Teenhelp1
08-22-2012, 18:01
Ми то и аз да съм и аз бих избягал от такъв откаченяк. :D Ама не е много яко докато си се наслаждаваш на вкусничко парче пица някой да ти се натрапва и да те ''бъзка''. :D :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=C6kXZxRG3F8

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 18:10
Е,измъчи ме да ровя :D Еми за 22-годишен си се държиш супер прилично.Не,че ти пука какво мислим ние,де. :D Ама ако беше на 30+ щеше да ми е много странно да сваляш мацки по пейките :D

loveca777
08-22-2012, 18:12
То ако можеха,нямаше да има никаква креативност,която да се цени.Представи си колко ще е скучно всеки да е отракан...

мхм , точно ,за това му се възхищавам до определена степен на ирити

loveca777
08-22-2012, 18:13
Е,измъчи ме да ровя :D Ама ако беше на 30+ щеше да ми е много странно да сваляш мацки по пейките :D
Аз кат се гледам на 30 ще почна да свалям мацки xD

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 18:18
Аз кат се гледам на 30 ще почна да свалям мацки xD

Те тогава повечето ще са кофти стока.Свестните по-рано се ориентират към нещо по-сериозно.
А сега какво чакаш?Апокалипсиса на 21.12.2012 ли? :D

Furious?
08-22-2012, 18:18
Точно, че я взех за майтапа. Не съм я харесал сериозно и затова се бъзгах. И не съм се впрегнал а споделих да видя как ще реагирате вие и да се посмеееееме.

Ти, че си сваляч всички знаем.

можеш да използваш всякакъв опънър , обаче след това трябва да калибрираш правилно.

една моя скорошна случка из градската в Пловдив : беше неделя , а неделя за мен е ден за пикъп и виждам една наконтена мадама * не кифла * 8,5/10 . отивам и подходих ситуационно с нещо от рода на , че ми харесва и иска да се запознаем. имаше някви шит тестова ако тя не иска . и и викам , че ходила се едно е на моден подиум и нямаше как да я оставя . тя пък се оказа , че наиситна била модел и я негнах с изпълнен с глас съмнение , че е много ниска за модел. много се смяхме докато ме убеждаваше, че наистина е модел и тръгна да ми показва снимки на телефона си. е , и аз имах и я бъзнах , че ако се държи добре , ще я свържа с агента ми. просто не прекалявай с неговите , те са най-добри при негативна реакция от женска страна

loveca777
08-22-2012, 18:31
Те тогава повечето ще са кофти стока.Свестните по-рано се ориентират към нещо по-сериозно.
А сега какво чакаш?Апокалипсиса на 21.12.2012 ли? :D

Нем:D не е много лесно :p

anonymous708973
08-22-2012, 18:43
Абе, бих те отсвирила.
Ако съм те харесала на външен вид, бих дала шанс до репликата с "имам малко номера в телефона" - тя обаче ще ме откаже тотално.
Ако не съм те харесала, забрави :д

Irti
08-22-2012, 18:44
Furious? , батенце, не съм пуснал тема как да сваля момиче и не съм искал съвет от никой за нищо. Разликата е, че ти си я харесал и си тръгнал с идеята да свалиш някоя, а аз просто минавах с други мисли в главата и ей така от нищото седнах до нея. Без никаква цел, а исках да видя как ще реагира. Сеш се сега, че нито ме е яд, нито нищо. Постнах снимката, за да си представите ситуацията и да се посмеете.

Доста по-небрежно и готино е да си правя от време на време майтапи, а не да седна и да говоря на някоя, че е модел и ще я свържа с агента си. Сеш се? Аз жени съм имал и ще имам и не ми пречи, когато реша да си правя ПИШКИ!

8-)

chushkopek
08-22-2012, 19:40
Може и гадже да има. Или просто пицата е била много вкусна.

П.С К'во го нападнахте баси.....човека ташак си прави.

WesSneijder
08-22-2012, 20:26
Тя щом е "пухкава" как си решил изобщо че ще се навие да споделя храната си? :Д

ChuShki
08-22-2012, 22:05
Абе пица ще ти дам, ама това с номера най-много да ме разсмее.

^Намек, че храна и е в излишък ??

jghgh
08-22-2012, 22:17
Според мен не си се държал адекватно. Аз щях да те помисля за пълен олигофрен.

Закачливият подход може да е много успешен, ако е в няк;ви граници и не навлиза така в личното пространство на девойката. Въпреки че, кой знае, някоя по-отворена и носеща на бъзик сигурно е щяла да ти отвърне и да се шегувате. Просто зависи от типа момиче. Аз щях да реагирам като пълната девойка, нали се познавам : D Или по-скоро зависи от това дали си готин и искам да флиртувам с теб.

aks13v
08-22-2012, 22:17
Ахахахах пич, уввважавам те. :D:D:D. Е за тоя лаф не бях се сещал до ся

- Мани, бъзгам се, ама я си дай тел, че в указателя и без това имам малко номера.

WesSneijder
08-22-2012, 22:19
^Намек, че храна и е в излишък ??
Проницателно...не намек, директно си го казвам. Щом е "пухкава", пицата и е в излишък, да.