PDA

View Full Version : Някакви идеи ?



Simeon95
08-22-2012, 17:01
Извинявам се за глупавият въпрос който ще задам , но просто искам да знам.Значи когато гледам клипове в youtube или vbox7 C диска на компютъра се запълва все повече и повече. Като цяло диска ми е доста малък и лесно се пълни.Има ли някакъв вариант да намеря тези сайтове на компютъра в които съм влизал и да ги изтрия за да освободя малко място в C? И защо всяко клипче ми пълни диска ? Извинете отново за глупавият въпрос.

shmatarok
08-22-2012, 17:12
Коя папка или кой файл е с най-голям размер?

Simeon95
08-22-2012, 17:14
Не ти разбрах въпроса , просто искам да освободя малко място в C като изтрия тези клипчета които съм гледал и ми взимат мястото в диска които сами са се записали.

TheProblemIsChoice
08-22-2012, 18:38
:D те не ти се запаметяват в хард диска, просто се използва временна памет докато го гледаш, а след това се освобождава за нещо друго :)
намери и изтрии нещо друго

Simeon95
08-22-2012, 19:02
Благодаря за отговора никаква представа си нямах.

npp
08-22-2012, 19:45
всичката информация от сърфирането в браузърите се записва на диска и може да се изтрие, за firefox това става от tools --> clear recent history... или ctrl+shift+del(-ete) докато си в браузъра, подобно е и положението с google chrome където клавишната комбинация е същата, но е добре преди това да се кликне върху неактивното поле в браузъра, както е бялото в този форум, иначе като кликнеш на гаечният ключ горе в дясно от менюто tools --> clear browsing data..., и при двата браузъра е добре да се зададе да се изтрие всичко или както е в chrome 'from the beginning of time', в internet explorer, от меню internet options --> general --> delete

друг вариант е да ползваш програмата ccleaner, ето линк: http://www.filehippo.com/download_ccleaner, само гледай да не си изтриеш паролите в случай че имаш запаметени, затова опциите за изтриване на паролите трябва да са деактивирани

Pesho_vr9406
10-15-2012, 21:49
и аз имам същия проблем и се запълва всеки ден имам 15 гб свободно място но ако продължава така няма да издържи много да чудя се да не би да е вирус и с аваст мога ли да го премахна ?

npp
10-17-2012, 08:15
виж да не би в system restore да са се насъбрали много записи(restore points) - изтрий всички с изключение на последните 2-3

Pesho_vr9406
10-18-2012, 11:51
а къде се намира тази system restore ?

npp
10-18-2012, 13:30
start бутон --> all programs --> accessories --> system tools --> system restore