PDA

View Full Version : объркана съм ;/



lolssie
08-22-2012, 17:45
Здравейте :) Ще ви кажа всичко на кратко - аз съм на 16, той на 20, излизаме заедно, целуваме се, прегръщаме и т.н. Познаваме се от месец (доста малко, знам) но всичко стана толкова бързо, паснахме си някак си :) Отдавна не съм се чувствала така, първия път като ме целуна, буквално подскачах в нас като се прибрах :D Но съм объркана защото се държим като двойка, но той не ме е питал никога " искаш ли да си с мен" "искам да сме заедно" и т.н ... това значи ли, че само временно ще сме така или все още не се е решил да сме заедно ... официално? Благодаря все пак за мнението Ви... :)

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 17:48
Това зависи от него и разбиранията му.Ако е от типа "няма нужда да изказвам очевидното",няма за какво да се тревожиш.Би трябвало малко от малко да си го поопознала за това време,че да знаеш дали по принцип е сериозен или по-повърхностен...

scandalousLady
08-22-2012, 18:43
Понякога не са нужни думи. Както каза Русокоска зависи от него. Дано е сериозен в намеренията си и много любов.

anonymous708973
08-22-2012, 19:07
С предишния ми приятел точно така се получиха нещата. В началото обяснявахме на хората как не сме заедно, постепенно обаче осъзнахме, че сме.

Прекарвате ли време заедно?

xXxPETYAxXx
08-22-2012, 19:07
Не е нужно да ти предлага или да те пита, щом действията показват всичко. Това с "искаш ли да сме гадженца" вече отдавна е преминал етап от живота му - все пак е на 20.

lolssie
08-22-2012, 19:20
С предишния ми приятел точно така се получиха нещата. В началото обяснявахме на хората как не сме заедно, постепенно обаче осъзнахме, че сме.

Прекарвате ли време заедно?


Ами той където и да иде, все ме вика с него :) и на мен ми е много мило като прави така <3

Enchanting
08-22-2012, 19:45
^ значи няма проблем :) много любов

shaunaa
08-22-2012, 20:02
Докато четях темата и се сетих за филма '' Три метра над небето''. Любовта на Баби и Аче е малко като твоята. Има предвид всичко става доста бързо, но любовта им е прекрасна и той като твоето гадже не си спомням да й предлагал нещо просто всичко между тях потръгна чудесно, но за жалост се развали, защото Баби е снобка ;дд !!! Ако не си гледала филма силно ти го препоръчвам

lolssie
08-22-2012, 21:12
Докато четях темата и се сетих за филма '' Три метра над небето''. Любовта на Баби и Аче е малко като твоята. Има предвид всичко става доста бързо, но любовта им е прекрасна и той като твоето гадже не си спомням да й предлагал нещо просто всичко между тях потръгна чудесно, но за жалост се развали, защото Баби е снобка ;дд !!! Ако не си гледала филма силно ти го препоръчвам

Хаха, как да не съм го гледала :) супер якия е :) мерси за милите коментари, надявам се всичко да е окей

GLaDOS
08-22-2012, 21:51
Според мен е най-добре просто да го питаш,за да си наясно за себе си.
Казвам го защото има заблудени люде.
Случва се единия да си мисли че са двойка,а за другия да е нещо неангажиращо.
Надявам се да разбра какво имам в предвид...

Anichkaxxwee
08-22-2012, 22:38
Мисля, че няма нужда да те пита дали искаш да сте гаджета
Той го показва

shaunaa
08-22-2012, 23:01
Хаха, как да не съм го гледала :) супер якия е :) мерси за милите коментари, надявам се всичко да е окей

:))) И аз се надявам всичко между вас да е супер, честно казано и аз много бих искала да преживея нещо такова. И така като приказвам за тоя филм, ще взема да си го пусна, защото почнах да им забравям репликите ;дд

Amore-Mio*
08-22-2012, 23:22
Според мен всичко си е както трябва. Това с предлагането не е задължително, щом действията говорят повече от думите. Ако искаш , говори с него по този въпрос, но според мен няма нужда.

Incadeptus
08-22-2012, 23:27
А може и да се притеснява да те попита,защото може да си мисли,че ще разруши връзката ви.Все пак е на 20 и колкото и да е му е неловко.Но действията му показват,че те обича.Затова наистина ти го попитай,за да му олекне.Той знае,че те обича и че иска да сте заедно,но може да не е сигурен в теб.Ти знаеш,че те обича,затова му кажи,че и ти искаш да сте заедно,за да ви олекне и на двамата.Пожелавам ви много щастливи мигове заедно! :)

Luidgie
08-23-2012, 00:24
Щеше да е бая смешно 20 годишен да те попита "Искаш ли да сме гаджета?"

anonymous708973
08-23-2012, 09:19
Щеше да е бая смешно 20 годишен да те попита "Искаш ли да сме гаджета?"

Да, но винаги може да й каже "Знаеш, че си моето момиче, нали?"

lolssie
08-23-2012, 14:13
Снощи си говорихме :) оказахте се прави - заедно сме, без да го казваме :) благодаря много отново за милите думи, да ви се връща двойно :* само да кажа че съм мнооого щастлива :D

SuNsEt
08-23-2012, 14:38
Нормално,така са първите месеци :D

nymphadora
08-23-2012, 15:05
Тъкмо щях да напиша "а защо не го попиташ него?" и видях,че вече сте говорили.А защо като толкова се чудиш не го попита по-рано?

lolssie
08-23-2012, 15:20
Тъкмо щях да напиша "а защо не го попиташ него?" и видях,че вече сте говорили.А защо като толкова се чудиш не го попита по-рано?

Защото не исках да ме мисли за "лепка", "нахалница" и т.н :) според мен те трябва да правят първата крачка

TheBobqk
08-23-2012, 19:22
Не е задължително те да правят първата крачка. Все едно да си харесаш някой, но да не му пишеш, защото той трябва да направи първата крачка. Еми тогава ще си си сама. Та тва си е моето мнение все пак.
Обичайте си се, радвайте си се и така. ;р

Smiilee
08-24-2012, 17:28
Понякога, не са нужни думи, а действия : ))))))) Много любов !

druzilla
08-24-2012, 17:43
Любовта не е за да се изказва,а за да се показва,така че.. :smt055

neverbackdownx
08-27-2012, 15:38
Ами може да момента връзка, все пак го питай дали наистина мисли,че ще продължите напред и ще се държите като двойка или пък ти му задай тези въпроси ! Успех : ))