PDA

View Full Version : Смяна на ип... >.<



MagicSmiles23
08-22-2012, 18:46
Значи...направих фейк профил на едно момиче в един сайт за въпроси....Тя не знае ,че съм аз...,но каза на брат и...а той разкрил ип-то и щял да го "провери" в полицията...та да попитам....Как да си сменя ип-то? :[[

MagicSmiles23
08-22-2012, 18:59
спешно е... :'(

dude99
08-22-2012, 18:59
Същия проблем имах и аз , през Март месец с един приятел направихме фейк профил във Фейсбук и псувахме бая , най - големите изродщинии някога . Та на другия ден в дскл лай*ото на което на правихме фейк профил (има си причина) се оплакало на госпожата и тя каза , че майка му (на съученика) е в районното и щели да проверят от кой компютър е писано , щяло да има "солени" глоби и някви такива . Стреснах се супер много , ама така и нищо не стана. Все едно някой да се обади на 112 и да каже "Обидиха ме в дскл" , тъй че явно не са обърнали внимание полицаите , така и не на разкриха де ама .. тва ся друг въпрос , а относно по темата не съм сигурен как , но просто друг път ако ще правиш подобно нещо влизай в "Proxy" сайтове . Подобен е "Hide my ass" - влизаш в сайта и там има търсачка и от там влизаш в профила на "фр-то" ти :) . Иначе пак по темата , няма кво друго да направиш освен да измислиш нещо с което да се измъкнеш , примерно че и тя те е обиждала и така... Късмет :)

MagicSmiles23
08-22-2012, 19:04
Същия проблем имах и аз , през Март месец с един приятел направихме фейк профил във Фейсбук и псувахме бая , най - големите изродщинии някога . Та на другия ден в дскл лай*ото на което на правихме фейк профил (има си причина) се оплакало на госпожата и тя каза , че майка му (на съученика) е в районното и щели да проверят от кой компютър е писано , щяло да има "солени" глоби и някви такива . Стреснах се супер много , ама така и нищо не стана. Все едно някой да се обади на 112 и да каже "Обидиха ме в дскл" , тъй че явно не са обърнали внимание полицаите , така и не на разкриха де ама .. тва ся друг въпрос , а относно по темата не съм сигурен как , но просто друг път ако ще правиш подобно нещо влизай в "Proxy" сайтове . Подобен е "Hide my ass" - влизаш в сайта и там има търсачка и от там влизаш в профила на "фр-то" ти :) . Иначе пак по темата , няма кво друго да направиш освен да измислиш нещо с което да се измъкнеш , примерно че и тя те е обиждала и така... Късмет :)
охх...мерсии...сайта е аск.фм...преди да ми "запишат" ип-то аз го закрих тоя профил...дали така пак са успяли да ми вземат ип-то?Проблема е ,че брат и има връзки в полицията.... >.< моля се на господ... :,(

dude99
08-22-2012, 19:13
На дали са успя ли ! То трябва поне 30 мин поначало за да ти видят локацията от IP адреса

MagicSmiles23
08-22-2012, 19:15
На дали са успя ли ! То трябва поне 30 мин поначало за да ти видят локацията от IP адреса
не те разбрах... =х как така "30 минути"...?

FreeExtazy
08-22-2012, 20:22
Какви са тея глупости? Не могат да ти видят IP-то в нито един от двата сайта. То трябва да им бъде предоставено от администраторите на сайта и то само когато има основателна причина. Яко сте се вкарали във филма.

MaGuSs
08-22-2012, 20:43
Какви са тея глупости? Не могат да ти видят IP-то в нито един от двата сайта. То трябва да им бъде предоставено от администраторите на сайта и то само когато има основателна причина. Яко сте се вкарали във филма.

Има ги всякакви :D

AreYouNoob
08-22-2012, 20:56
Какви са тея глупости? Не могат да ти видят IP-то в нито един от двата сайта. То трябва да им бъде предоставено от администраторите на сайта и то само когато има основателна причина. Яко сте се вкарали във филма.

Точно, а ако искаш да си смениш ИП-то - интернет доставчика

Nam3less3
08-22-2012, 21:44
Абе оставете ип-тата и полицията, просто е морално неправилно да се правят фалшиви профили или каквото и да е такова в интернет. Все едно утре града да осъмне със залепени навсякъде плакати с ваша снимка и нещо излагащо ви.
Ако ще пренасяте личните войни в интернет, поне се образовайте технически или намерете някой който разбира.
Мене ако някой ми направи фалшив профил и почне да ме прави за смях ще искам да го съсипя в съда :D (не се шегувам).

MagicSmiles23
08-23-2012, 06:02
Благодаря за мненията...!Прави сте от където и да го погледна...какво да кажа...бебешка работа от моя страна.... =х

explosion_
08-24-2012, 06:39
Трябва ли да почвам да ти обяснявам колко долно е да правиш фейкове? Ама както и да е. Те куките си нямат друга работа с тъпия аск ще се занимават стига се филмира !

MagicSmiles23
08-24-2012, 06:45
Трябва ли да почвам да ти обяснявам колко долно е да правиш фейкове? Ама както и да е. Те куките си нямат друга работа с тъпия аск ще се занимават стига се филмира !
Съжелявам ,но тя ми направи профил в бг секс и ми раздаваше адреса и телефона....Все пак трябва да има възмездие....

explosion_
08-24-2012, 06:47
:D Интернет война

MagicSmiles23
08-24-2012, 06:49
:D Интернет война

yeah.... =D

anonymous546178
08-24-2012, 09:47
рестартирай рутера-суитча и тн.. не съм наясно дали от аск фм записват мак адрес

MagicSmiles23
08-24-2012, 14:59
рестартирай рутера-суитча и тн.. не съм наясно дали от аск фм записват мак адрес
Направих го...дано не записват... >.<

elito0o0o0
08-26-2012, 00:13
Тва са простотии. Супер много пари и време са нужни за проследяване на 1 IP адрес.

raror
08-27-2012, 16:57
Тия са се нагълтали с яко LSD & Extasy 8-)