PDA

View Full Version : помощ!!



gabi8
08-22-2012, 19:04
Днес моята най-добра пбиятелка и моят най-добър приятел станаха гаджета.Събщиха ми го сутринта говорят си с галени имена "бобче, зайче и тем подобни" много се лигавят и ме дразнаят. От друга страна моят най-добър приятел е любовчия преди 2 седмици скъса с едно момиче. Ако скъсат. Моля още утре да ми кажете какво да правя ако скъсат ще ме разделят на две а и двамата са ми близки!

SHPAIdURmeN
08-22-2012, 20:26
Mи кажи на твоето приятелче че ако ше скъса първи с нея да гледа да направи нещата така че да си останат приятели.... като ти е най-добър няма да ти се разсърди или нещо от сорта ако му го кажеш в очите споко (хем, така ще го пробваш колко ти е добър приятеля)

Incadeptus
08-22-2012, 20:34
нищо нема да правиш,ще игнорираш и двамата,после всичко ще отмина и ще е ОКЕЙЙ

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 21:15
Ще контактуваш и с двамата,но няма да показваш,че заемаш страна,дори и да имаш такава.С времето ще им мине,това са преходни неща...

gabi8
08-23-2012, 06:53
Благодаря ви, много ми помогнахте боже дано се получан нещата.

Amore-Mio*
08-23-2012, 09:10
Няма смисъл да се дразниш. Нормално е това отношение, като цяло. Иначе се надявай да не скъсат, но ако се случи - то тогава или ги игнорираш двамата, или си общуваш и с двамата, без ясно да показваш, че вземаш дадена страна. След време ще им мине.

Smiilee
08-23-2012, 09:29
Няма смисъл да се дразниш. Нормално е това отношение, като цяло. Иначе се надявай да не скъсат, но ако се случи - то тогава или ги игнорираш двамата, или си общуваш и с двамата, без ясно да показваш, че вземаш дадена страна. След време ще им мине.

Съгласна съм, това е нормално, да си говорят по този начин. Не трябва да заемаш страна, ако скъсат, но щом е любовчия, или поне ти както го описваш, все някога ще скъсат . : )