PDA

View Full Version : Влюбих се в погрешен човек.



amelia_vk
08-22-2012, 19:28
Здравейте хора!Това ми е първа тема,и се извинявам ако вече има такава,но както пише в заглавието влюбих се в погрешния човек.По принцип той ми е съученик и от 7ми клас уча с него.До преди 1 година не ми е правил никакво впечатление до като не започнахме да се 'базикаме' и аз някак инцидентно започнах да го харесвам.Проблемът е,че той си има приятелка,а аз глупачката съм влюбена до уши.Та въпросът ми е какво да правя?Да му се обясня ли,или да оставя нещата на произвола на съдбата......

Incadeptus
08-22-2012, 19:29
просто го забрави!

Violenza
08-22-2012, 19:35
При положение, че си има приятелка човекът, си стой на Д-то.

xXxPETYAxXx
08-22-2012, 20:08
Предполагам не ти е лесно, но трябва да го забравиш. Ще ти обесня и защо:
1.Ако му признаеш чувствата си и той не ти отвърне има огромна вероятност да си развалите приятелството
2.Ако пък ти отвърне, представи си колко е сериозен - уж си има приятелка, ама при първа възможност заобичва друга.Ти би била следващата на нейното място в тази ситуация.

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 20:27
Предполагам не ти е лесно, но трябва да го забравиш. Ще ти обесня и защо:
1.Ако му признаеш чувствата си и той не ти отвърне има огромна вероятност да си развалите приятелството
2.Ако пък ти отвърне, представи си колко е сериозен - уж си има приятелка, ама при първа възможност заобичва друга.Ти би била следващата на нейното място в тази ситуация.

Ех,взе ми думите от копчетата на клавиатурата :D

WesSneijder
08-22-2012, 21:27
Предполагам не ти е лесно, но трябва да го забравиш. Ще ти обесня и защо:
1.Ако му признаеш чувствата си и той не ти отвърне има огромна вероятност да си развалите приятелството
2.Ако пък ти отвърне, представи си колко е сериозен - уж си има приятелка, ама при първа възможност заобичва друга.Ти би била следващата на нейното място в тази ситуация.
Абсолютно съм съгласен. И с двете точки. Ако искаш си пази приятелството с него, а ако искаш чакай. Решението е твое. :)

Anichkaxxwee
08-22-2012, 22:35
Предполагам не ти е лесно, но трябва да го забравиш. Ще ти обесня и защо:
1.Ако му признаеш чувствата си и той не ти отвърне има огромна вероятност да си развалите приятелството
2.Ако пък ти отвърне, представи си колко е сериозен - уж си има приятелка, ама при първа възможност заобичва друга.Ти би била следващата на нейното място в тази ситуация.

+1
Просто го забрави

Amore-Mio*
08-22-2012, 23:38
Не се обяснявай и просто забрави за чувствата си или по - скоро симпатиите си към него. Той е обвързан, а в една връзка място за трети човек - няма.

HollyGolightly
08-23-2012, 04:56
Не прави нищо , просто ще си развалите приятелството ако му споделиш. Опитай се да го забравиш и се огледай около себе си за някой друг, който по възможност не е обързан.

TheBobqk
08-23-2012, 11:57
При положение, че си има приятелка човекът, си стой на Д-то.

+1 Не се опитвай да му развалиш връзката, бъдете си приятели.