PDA

View Full Version : Дали има друг филм, като този !?!?!?!



shaunaa
08-22-2012, 20:11
Така първо искам да кажа, че се извинявам за темата, тъй като има доста теми за филми и сигурно ще почнете да ме нападате за това, но тези теми за общо за филми. Моя въпрос е дали някой знае друг филм като ''Три метра над небето'' . Това е най-най-най-прекрасния филм, който някога съм гледала. Докато гледах филма имах чувство, че всичко това се случва на мен и го гледах всеки ден в продължение на седмица без да ми омръзне ! Гледах и втората част, която също беше добра, но не като първата !!! И искам просто да добавя нещо, което е извън темата, че докато гледах тези два испански филма разбрах, че испанците са много разкрепостени хора и не пестят еротичните сцени, които правят филма още по-хубав ;дд


Айде ще ви бъда благодарна ако ми дадете друг такъв филм !

ПС: Гледала съм и италиянската версия, която беше ужасна, заради самите актьори и езика, който звучеше ужасно сравнение с испанския (inlove)

GLaDOS
08-22-2012, 22:05
Не съм го гледал,но много ви се харесва "A walk to remember".Мися че е нещо подобно,но не е с Хепи енд.

shaunaa
08-22-2012, 22:16
Не съм го гледал,но много ви се харесва "A walk to remember".Мися че е нещо подобно,но не е с Хепи енд.
Гледала съм го, но честно казано не ми хареса много !

Incadeptus
08-22-2012, 22:21
Абе всички го хвалят този дилм "Три метра над небето" На мен не ми хареса особено.За романтици може да става.Гледай Тетрадката,която също много я хвалят.Талисманът,който "става".И Ритай като Бекъм,който ми хареса.

shaunaa
08-22-2012, 22:25
^ Благодаря за филмите !! ;) Аз пък се влюбих в три метра над небето не знам какво не ти е харесало, но мен филма ме остави без дъх

Incadeptus
08-22-2012, 22:28
Еми това,че не харесвам romantic жанра и най-често гледам фентъзи ;д Моля :)

babylofzz
08-22-2012, 22:50
Препоръчвам ти If Only. :)

BrainlessROCKBABY
08-23-2012, 06:14
Интересно е направен, наистина. На мен лично ми хареса повече Tengo ganas de ti, по-свежа е мацката, в сравнение с Баби ;d

Amore-Mio*
08-23-2012, 09:12
PS: I love you.
Незабравимата.

Не са баш такива като него, но са романтични драми. Особено "незабравимата" изключително много ми допада, самия сюжет и развитието на действието.

magneticfields
08-23-2012, 18:54
Какво сте се зарибили по тези лигави, любовни истории. По добре ги зарежи и гледай нещо от сорта на "Мисията невъзможна" или "Непобедимите".

shaunaa
08-23-2012, 23:17
Какво сте се зарибили по тези лигави, любовни истории. По добре ги зарежи и гледай нещо от сорта на "Мисията невъзможна" или "Непобедимите".
Е, за теб са лигави, но за някои са хубави. Ти въобще гледа ли го, че да говориш така ?? Според мен филма е доста различен от американските тийн филми за руси мажоретки и кралици на бала !

druzilla
08-24-2012, 00:13
Три метра над небето всичко го хвалят наистина,гледах го с големи очаквания и..ами останах напълно разочарована.И не знам как може да кажеш,че италианския звучи по-зле от испанския :-| Италианския е много красив език ;) .. Whatever , щом си падаш по романтики гледай 10 things I hate about you. :)

Colouring
08-24-2012, 07:37
LOL , може би.

Иначе и на мен филмът не ми хареса, даже изобщо.