PDA

View Full Version : Моля Ви за бърз отговор.



BlueBunneh
08-22-2012, 21:42
Значи телефона ми е samsung galaxy i9000 s и понеже играя доста,често на разни игри и батерията ми пада за 1 ден.. Имам 2 въпроса..
1вия е : Ако го държа в зарядното и междувременно играя на разни игри ще има ли проблем?
2рия е: Случайно ако батерията се развали.. ще мога ли да си купя друга и пак да е така добра (:

explosion_
08-23-2012, 13:24
Да ви имам проблемите! :D

Juliett.
08-23-2012, 15:21
1вия е : Ако го държа в зарядното и междувременно играя на разни игри ще има ли проблем? - НЕ
2рия е: Случайно ако батерията се развали.. ще мога ли да си купя друга и пак да е така добра (: - ДА

TheBobqk
08-24-2012, 11:34
2рия е: Случайно ако батерията се развали.. ще мога ли да си купя друга и пак да е така добра (: - ДА

Но трябва да е от подходящо място. Т.е. от голям магазин, не забутано магазинче за панели и зарядни. Аз поне не им вярвам за батериите. Така де не е като да не съм купувала батерия за нокиа, която държеше около два дена при положение, че предната е държала 5 примерно.

JuStElly
08-26-2012, 00:30
Ако си купиш хубава батерия,от хубаво място,да.. обаче ако вземеш от някое малко магазинче,което уж продава същите батерии на по - ниска цена,късмет да ти държи...

DennisCobain
08-26-2012, 12:09
1вия е : Ако го държа в зарядното и междувременно играя на разни игри ще има ли проблем? - НЕ
2рия е: Случайно ако батерията се развали.. ще мога ли да си купя друга и пак да е така добра (: - ДА

няма какво повече да се каже, наистина :D

аз моя по 2 пъти на ден го зареждам и постоянно го бръничкам докато се зарежда. но си имам причина - лаптопа ми се счупи и нямам откъде другаде да пиша :D