PDA

View Full Version : Pretty Little Liars <3



stephaniie
08-23-2012, 00:43
Споделяйте кой подозирате и защо?
Нещо важно, което сте забелязали ...
Отгатвайте загадки играйте и т.н...
Мисля, че това може да стане една интересна тема :)

Ето нещо >> някое от 4-те момичета не ви ли се струва подозрително?
Лично на мен Ариа ми изглежда някак подозрителна ...

Моля коментирайте, споделяйте и т.н...

Colouring
08-23-2012, 11:37
Има фен тема на същата страница! Гледайте малко, преди да пуснете поредната глупава тема.

stephaniie
08-23-2012, 14:39
Видях я страницата и не е такава ..
Не прочетох всички коментари, но 3 4 страници ми стигнаха.
Целта ми е да го направим нещо като Pretty Little Liars игра :)

stephaniie
08-23-2012, 14:57
Хана я блъсна кола ...
Емили я отвлякоха, упоиха и убиха приятелката й...
Спенсър разбра толкова много тайни за семейството си и беше нападната от Мона
Ария ... май не са й се случвали толкова лоши неща ...
Тя от всички е била най - голяма приятелка с Алисън .. Може да отмъщава за убийството й ..

strawberry88
08-23-2012, 22:00
^Хм...не мисля,че Ариа е ''от лошите''. 8-)
И на нея и се случваха гадни неща заради А.

melanie.p
08-23-2012, 23:23
A. се сменя... не е един човек. Изчетох 8те книги, но има още 3 бъдещи. Сериала е много добре направено, обаче няма много общо с книгите. Смисъл първият А. беше Мона /тя блъсна Хана с джипа... /. И не след дълго в книгите Мона умря (във филма не става така).. Обаче спирам до тук, защото имам чувството че някой ще ме намрази :( :D

stephaniie
08-23-2012, 23:30
Искрено се надявам Ариа да няма нищо общо .. Но все си мисля, че някой който много харесваме ще се окаже BAD... :( В последния епизод видяхме, че -А не е само един човек, както и в предишни епизоди сме имали улики за повече от един или двама -А

А Пейдж никога не ми е харесвала и тази работа със змията и Спенсър .. имам чуството, че е замесена ...

black_pearl
08-23-2012, 23:56
Не съм изгледала всички серии, но трябва да си изкажа мнението, разбира се. :D
Ако е Пейдж, няма да е шокиращо или изненадващо. Но изобщо няма да се учудя, ако е тя. Продуцентите бяха казали, че ще се изненадаме кой е А, когато излезе последният епизод от втори сезон, а беше Мона - най-логичното и очаквано предположение. Тъй че най-вероятно е Пейдж сега.
Нещо, което ми прави впечатление е, че казват: "Someone will betray them ALL", т.е. всяко от момичетата трябва да бъде засегнато по някакъв начин и да е близко с този човек.
Мисля, че предателят е Езра. Много съмнителен ми стана с тези връзки с ученички. И парите.
Още много мога да пиша, ама айде да се поспра. :D

strawberry88
08-24-2012, 09:45
A. се сменя... не е един човек. Изчетох 8те книги, но има още 3 бъдещи. Сериала е много добре направено, обаче няма много общо с книгите. Смисъл първият А. беше Мона /тя блъсна Хана с джипа... /. И не след дълго в книгите Мона умря (във филма не става така).. Обаче спирам до тук, защото имам чувството че някой ще ме намрази :( :D

Защо ми казаааааааааааааааа? :D

druzilla
08-24-2012, 10:11
Следя сериала с огромен интерес и предпочитам да не отгатвам кой е А.Съмнявам се обаче,че ще бъде някое от момичетата.

Ария ... май не са й се случвали толкова лоши неща ...
А каза на майка й за любовницата на баща й.Също нагласи нещата,така че майката на Ариа да я хване с Езра..

stephaniie
08-24-2012, 10:33
Не помня добре, но мисля, че Ариа ги хвана да се натискат в колата когато се разхождаше с Алисън,
след това като се върнаха в града тя му каза да си признае или тя ще каже на майка си.
Все пак мисля, че тя най - малко е страдала от всички и го казвам макар, че я харесвам най - много :( ...


Нещо, което ми прави впечатление е, че казват: "Someone will betray them ALL", т.е. всяко от момичетата трябва да бъде засегнато по някакъв начин и да е близко с този човек.
Мисля, че предателят е Езра.

Ето го и новото промо >>
http://www.youtube.com/watch?v=8LEKdN-vGb4
http://www.youtube.com/watch?v=JFjeoreiQxA

Не мисля, че това ще е Езра ...
Той е свързан с Ариа само, и от части с Емили когато й помага да учи.
По скоро ще е Кейлъб .. за жалост :( Той им помага в много неща ...
И мисля, че вече става ясно защо Хана плаче а другите я прегръщат ...
Мона излиза от клиниката и предполагам, че тя ще пострада.
Като видях клипа и започнах да се убеждавам, че Кейлъб ще ги предаде.
Сигурно затова изглежда съсипана...
Ще видим...................

druzilla
08-24-2012, 10:52
Неееееееееееееее :shock: Кейлъб ми е любимият :smt089

brutaLxxbunny
08-24-2012, 11:20
Мен също ме съмнява Кейлъб.. и Тоби, един Господ знае защо ;д Ама как изчезва някак си.. подозрително ми е. Следващите заподозрени са ми Пейдж и Нейт, но Пейдж ще е твърде очевидна, не мисля, че накрая ще се окаже, че тя е А.

stephaniie
08-24-2012, 12:16
Ей хора имам една теория за края на сериала кой наистина е -А :D
Изтеглих си последните 5 епизода на 2 сезон за да прегледам нещо...
Но за сега мисля, че предателя е Кейлъб.

black_pearl
08-24-2012, 18:29
Обръщам внимание точно на това "all", защото повечето хора мислят, че Пейдж е предателката. И точно затова не ми се вярва да е тя - тя би предала само Емили, защото не е кой знае каква приятелка с останалите момичета. Езра също няма кой знае каква връзка, но е гадже на Ария, преподаваше в последните серии на Емили, а и е учител на Спенсър и Хана. Няма кой знае каква логика в разсъжденията ми. :D Езра просто го подозирам много - особено с тия пари и историята с бременното момиче Маги.
Кейлъб ми се иска да не е, толкова са сладки с Хана! И той някакъв такъв симпатичен. :D Btw в този сериал всички актьори и актриси са страшно красиви.
Още нещо - мисля, че предателят и убиецът на Мая не са един и същ човек. За убиец на Мая вече ми се вижда логично да е Нейт (четох коментари в сайта им). Няма да казвам повече за него, защото може да е много измислена теория, но ми се вижда от една страна достоверна.
И какво стана с Майк? В предния сезон се фокусираха върху него и влизането в чужди къщи, а сега никакъв го няма. Той съо ми беше подозрителен. :D
И помните ли момента, когато една сервитьорка в края на съответния епизод беше нарекла А "pretty eyes"? Това дали означава по-различни от тези на повечето актьори (кафявите)? Това пак ме навежда на мисълта, че Езра има някаква връзка с the A team.
Рен също ми е съмнителен и съм почти убедена, че има някаква връзка с А.

Обсебена съм направо от сериала. От началото го обичам! И така, като знам, че ще дават някакъв много интересен епизод, в който се разкрива мистерията, ми е още по-нетърпеливо. :D

druzilla
08-24-2012, 18:49
Кейлъб ми се иска да не е, толкова са сладки с Хана! И той някакъв такъв симпатичен. :D

И аз не искам да е Кейлъб :smt060 но пък не се сещам за никой,който да е толкова близък и с 4-те момичета :neutral:

stephaniie
08-24-2012, 19:48
Не ми се иска, но мисля, че Ариа е -А. Ето и причините поради, които я подозирам.

1 - Ариа е единствената, която прави това "shh" >> http://www.youtube.com/watch?v=DrwSUNQzBVQ
2 - Тормозът от страна на -А започва когато Ариа се завръща в града и съобщението, което получават е:
" I'm back bitches, and I know everything. -A ".
3 - В един епизод беше казала: " A is for Aria... "
4 - В друг епизод беше казала това: " Sometimes there are certain situation where you have to lie to your friends "
5 - Ариа беше казала на Ашли, че е -А само за да защити Хана, но дали всъщност не е -А ?
6 - В началото на 2 сезон Мона беше нарекла Ариа " Big A "
7 - Знаем, че -А е обсебена от кукли.. в един от епизодите Джейсън дава 1 кутия с неща на Али и
вътре имаше кукла, която Ариа " галеше " ако мога така да го нарека ... После когато Хана спеше у Ариа тя намери кукла до леглото на Ариа.. не е ли странно ?
8 - Когато Мона беше със Спенсър и записваше с телефона, Ариа каза на момичетата " I know shortcut " < или нещо от сорта ... Което значи, че е ходила там много пъти ..
9 - Когато Ариа и Хана ходиха при Mона тя каза " She Lives Under Trees " < получава се SLUT , а по късно в същия епизод когато Ариа говори с майка си я нарече SLUT ...
10 - В един епизод ходиха до магазина за кукли, на Ариа и стана студено и облече палтото на Вивиан и остана у нея .. в последния епизод на 2 сезон Мона я посети човек облечен с червено палто ( Ариа ? )
11 - И накрая в последния епизод на 2 сезон Ариа всъщност е облечена в роклята на " Black Swan " - Ако сте гледали филма с Натали Портман " Black Swan ", който е направен по книга, ще видите, че корицата е Лебед с ЧЕРВЕН И ЧЕРЕН цвят .. каквато е и роклята на Ариа... Дори Marlene King беше туитнала затова ... имаше нещо от сорта на " Всичко е в детайлите " Същият този епизод се казва " Unmasked " и докато бяха на бала само Ариа остана без маска, когато танцуваха с Езра и той свали маската й.

И между другото, не ви ли се струва странно как свърши 11 епизод?
Двама -А които слушаха музика, каквато слушаха Ариа и Езра в апартамента му.
Бяха само те двамата и братът на Езра, така, че се съмнявам дали накрая не са били Езра и Ариа.



И аз не искам да е Кейлъб :smt060 но пък не се сещам за никой,който да е толкова близък и с 4-те момичета :neutral:

И аз точно заради това подозирам него, той им помагаше толкова много ..
А помните ли когато се бяха събрали в училището и дори спяха там..
Кейлъб и Ариа бяха в една група. После Кейлъб уж беше натопен .. ( Когато Хана и Спенсър търкаха файлове ) има 2 възможности ..
1 - Ариа да го е натопила ..
2 - Да е в отбора, но да не е очаквал да го хванат...

black_pearl
08-24-2012, 21:04
druzilla - права си, Кейлъб наистина им е най-близък и много им помага. Искам да не е той... Защо да не е Лукас примерно, той ми стана крайно неприятен. :D

Теорията за Ариа звучи логична, но пък защо едно от момичетата ще е част от групата на А или даже главният А? Не знам, малко странно ми се вижда. Браво, че си стигнала до такива изводи и си гледала толкова задълбочено. :) Аз като че ли не вниквам чак толкова в сюжета. А и гледам епизодите на английски и на моменти не разбирам какво точно казват. Особено когато Рен почне да говори. :D Той не ви ли се струва съмнителен, момичета? Пак цитирам коментар от сайта на сериала, където едно момиче беше написало, че едно от съобщенията, които А изпраща, гласи нещо от сорта на: "I play with body parts". Рен е доктор...
Да се върна към Ариа - тя е толкова сладичка. :D Най-любимата лъжкиня от четирите (и Спенсър е с нея, айде :D ), просто не искам да е тя и не мисля, че е тя. Но (отново коментар в сайта :D ) Мона беше казала: "Miss Aria, you're a killer, not Ezra's wife". Ами ако Ариа наистина е убийца? Идеята беше да се познае абревиатурата, но пък изречението звучи съмнително. Противореча си, но излагам различни доводи и колкото повече мисля, толкова по не разбирам. :D
И според вас кой е убиецът на Мая?

stephaniie
08-24-2012, 21:27
И аз най - много харесвам Ариа .. Но тя е била най - близка с Алисън ...
Според мен убиецът на Мая е Нейт .. Не мисля, че й е истински братовчед .. Нещо не ми допада + това ... Каза на Джена нещо от сорта на " Знам, че ме видя " ...
Може би, докато Джена се е правела на сляпа е видяла как той я убива .. Също така когато Нейт й каза, че знае, че го е видяла тя сякаш се стресна ... И същата вечер отиди и предупреди Емили да се пази от тези с които дружи ако мога така да го нарека ... Видя 2 чаши и може би си помисли, че там е Нейт ...

И така ...
Мисля, че Нейт е убил Мая .. А Кейлъб ще предаде момичетата .. Може би ще пострада той или Мона

strawberry88
08-25-2012, 15:52
Повече няма да влизам в тази тема докато не изгледам всички епизоди излезнали до сега! :D

stephaniie
08-25-2012, 17:04
Хи-хи .. Наистина по - добре недей, няма да ти е интересно после като гледаш това, което сме коментирали :D
Но след като ги изгледаш .. заповядай отново :D

SuNsEt
08-27-2012, 12:05
Според мен Кейлъб умира в 12 серия,защото Хана плаче супер много и дават как качват тялото в линейката.Самото тяло не прилича да е на женско,защото е някак си по-голямо.

Иначе на мен пък Ария въобще не ми допада като външност.Много е сладникава и с тия вежди ми е грозна,формата на лицето и тия малки устенца... Прилича ми на тролче :D Извинявам се на хората,които я харесват!
Плюс това има грозни ходила :D
Спенсър ми харесва най-много от всички и като визия, и като поведение. Емили е много красива,обаче е наивна и малко не знае как да действа в определени ситуации.

Като се замисля наистина на Ария не са и се случвали толкова гадни неща.Опитвали са да я прецакват,но физически нито са я удряли с кола,нито е имало змия при нея ,нито са се опитвали да я удавят в басейн.

Обаче забележете,че ако е някое от момичетата,то А-отборът трябва да се прецаква помежду си.Което ми е странно защо ще се опитват да натопяват Ария в някакви неща при положение,че тя е с тях.

И между другото ,ако този 12 епизод не е последния ,то и в него няма да се разкрие кой е главният А.

stephaniie
08-27-2012, 13:48
Ако Ариа е от -А отбора е ясно, че няма да я нараняват толкова, колкото Спенсър, Хана и Емили, но все пак ще е нужно, за да не е толкова очевидно, че е от -А отбора и за да не я подозират момичетата ..
Още малко остава до 12 епизод :smt005

Винаги когато излезе епизод на Pretty Little Liars, не бързам да го гледам, оставям си го за вечерта ...
А ето и какво правя вечерта :rolleyes:
1 - Пълня си леглото с възглавници, за да ми е мекичко и удобно :D
2 - Правя си домашен чипс, приготвям солети, пуканки, шоколад и всякакви такива нездравословни храни :-D
3 - Дърпам щорите на прозорците
4 - Гася всички лампи
5 - Нощното ми шкафче е пълно със свещи, паля ги ..
И остава само още едно нещо - да пусна Pretty Little Liars, усилвам си буфера за по голямо напрежение и лягам и започвам да гледам :smt103
Истината е, че това едва ли ви интересува ..
Но пробвайте и ще видите, че е много приятно и по този начин още повече се усещат емоциите -
радостта :smt041
страха :-#
гнева :mad:
тъгата :cry:
любовта :smt007 ...
Поне веднъж опитайте и няма да съжалявате .. Чакането си заслужава :-P

bilqnavod
08-27-2012, 14:04
уау stephaniie, толкова много процедури само за един сериал. От къде имаш толкова време. Аз едва имам по половин час на ден да седна във този форум

stephaniie
08-27-2012, 14:32
Просто от малка съм научена как да си разпределям времето ..
Имам време за кафета, за учене, за филми, за чистене и подреждане .. за всичко
Свикнала съм по този начин и ми харесва. :)

miilena
08-27-2012, 18:55
Малките сладки лъжкини никога не са знаели, че Али е имала близначка на име Кортни, която е била луда. Един ден Кортни успява да смени мястото си с Али. Алисън, която момичетата са познавали е всъщност Кортни! Когато истинската Али най-накрая се е върнала, е убила Кортни.
Въпрос: Кой е А.?
В началото А. е Мона. Тя намира дневника на Али, който е изхвърлен от къщата с други вещи на Алисън в деня когато семейството на Мая се мести да живее там. След като Мона влиза в лудница , истинската Али заема нейното място и се превръща в А. :)

SuNsEt
08-27-2012, 19:21
Искам да помоля хората,които са чели книгите и ако там вече пише кой е А ,нека да не разгласяват истината,защото не е честно.

Между другото не ви ли е направило впечатление как всеки път като си поръчват нещо за ядене и после си тръгнат ,чинията винаги им е почти пълна?Или пък си поръчват китайско етц и ядат 2 хапки и го изхвърлят в кофата. Това суууууууупер много ме дразни :D
Егати като не искат да ядат ,да дадат на нас...скръндзи ;д

neverbackdownx
08-27-2012, 19:26
Малките сладки лъжкини никога не са знаели, че Али е имала близначка на име Кортни, която е била луда. Един ден Кортни успява да смени мястото си с Али. Алисън, която момичетата са познавали е всъщност Кортни! Когато истинската Али най-накрая се е върнала, е убила Кортни.
Въпрос: Кой е А.?
В началото А. е Мона. Тя намира дневника на Али, който е изхвърлен от къщата с други вещи на Алисън в деня когато семейството на Мая се мести да живее там. След като Мона влиза в лудница , истинската Али заема нейното място и се превръща в А. :)

Пф..добре че го прочете в един форум , нали !? :)

neverbackdownx
08-27-2012, 19:27
Сериалът е МЕГАЯЯКК !

miilena
08-27-2012, 19:41
Пф..добре че го прочете в един форум , нали !? :)

Не, мила!! Просто съм изгледала всички сезони, без трети естествено, а и чета книгите ;) Недей с тая злоба!! :)

stephaniie
08-27-2012, 20:04
Аз също ще помоля който е чел книгите да не разказва как се развиват, защото незнаем дали е сигурно, че и сериалът ще се развие по този начин .. А ако случайно се развие така ... е все пак е по - добре края да ни изненада нали, да отгатваме кой е -А а не вече да знаем кой е ...

bilqnavod
08-27-2012, 21:36
Просто от малка съм научена как да си разпределям времето ..
Имам време за кафета, за учене, за филми, за чистене и подреждане .. за всичко
Свикнала съм по този начин и ми харесва. :)
браво! :)

arnela98
08-27-2012, 21:44
Бях прочела, че всъщност Алисън, която познават всъщност не е Алисън, а нейната близначка.. мисля, че се казваше Кортни (не съм сигурна) В епизода с Хелуин (където се връщат назад във времето) Кортни разказвa именно за близначки. Всъщност май тя е убита от Алисън, и когато разбират, че Мона е "А", Алисън я замества...Освен това, забравяте, че "А" каза на майката на Ария, че баща и изневерява и едва не разкри, че излиза с Езра тайно.. така че не съм сигурна, че Ария е "А"

SuNsEt
08-28-2012, 09:34
Кога ще можем да видим серията в интернет?

black_pearl
08-28-2012, 12:39
Убедена съм, че Нейт е убиецът на Мая. Ще ме изненадат, ако не е той. Суууперсъмнителен е. Той е преследвачът на Мая, не неин братовчед, а и начинът, по който каза "I know you saw me"... И е някакъв много настоятелен. Но от друга страна (пак се връщам на думите на Мона) MAYA KNEW - това трябва да е свързано с А. Мая е знаела нещо и затова е била убита. Много възможности и теории. И все пак се придървам към Нейт.
А за предателя няма да се откажа от Езра. :D Преди той ми беше любимец, но много почна да лъже. И каква е тая мания по ученички... Pedo much?
Утре ли ще качат епизода в замунда? Нямам търпение!
Btw, в Америка след The Lady Killer започват Pretty Dirty Secrets web series на сайта им. Ще са 8 епизода и щ се излъчват във вторник, докато дойде време за Хелоуинския епизод. Ще проследяват времето от 12-ти епизод до Хелоуинския. Поне такава информация четох. :)

black_pearl
08-28-2012, 12:43
miilena - момичето не злобее и не иска да те обиди. Сега би ли казала защо трябва да разваляш удоволствието от четенето на книгите? Тук не всички са чели книгите, как не го разбрахте?! Съобразявайте се малко и поне пишете: "СПОЙЛЕР".

stephaniie
08-28-2012, 15:41
Btw, в Америка след The Lady Killer започват Pretty Dirty Secrets web series на сайта им. Ще са 8 епизода и щ се излъчват във вторник, докато дойде време за Хелоуинския епизод. Ще проследяват времето от 12-ти епизод до Хелоуинския. Поне такава информация четох. :)

Е да, но тъй като това е България и няма да можем да гледаме от сайта .. Единственият начин е ако качат в youtube :(

yakuza_
08-28-2012, 16:02
НАИ НОГО МИ ХЪРЕСА КАТО М КАЗА НА П ЧИ ТЯ НЕ Я Е ОБИЛА ДОКАТО СИЧКИ МИСЛИХА ЧИ Е ТЯ

SuNsEt
08-28-2012, 20:44
За Мелиса и Пейдж ли говориш? :D :D :D

arnela98
08-28-2012, 21:07
За Мелиса и Пейдж ли говориш? :D :D :D

Да, между другото... М може да е Мона, Мелиса, Мая...

stephaniie
08-29-2012, 10:09
Днес е денят :smt041 .. Нямам търпение да видя кой е предателя ...
Като го изгледам веднага ще пиша а това ще е довечера ..
Приятно гледане на всички фенове на PLL :)

black_pearl
08-29-2012, 10:30
Изгледах епизода. Гледайте го и вие, много е интересен!

Colouring
08-29-2012, 10:52
Добре де, с риск пак да прозвучи като заяждане, нито играете някаква игра, нито нищо, а просто си обсъждате сериала. Ами, пишете във фен темата просто: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/446921-%D0%A4%D0%B5%D0%BD-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0-Pretty-Little-Liars . Затова е направена, плюс това е с около 30 страници.

Гледах серията. Бях изненадана, определено.

radostina23
08-29-2012, 13:42
тоби ...

black_pearl
08-29-2012, 17:55
Colouring - разбира се, че не се заяждаш, просто изказваш мнение и даваш съвет. Нали това е смисълът на форума. :) Но тук мисля, че идеята е да даваме теории за това, кой е А, кой е убиецът на Мая, etc. Другата тема е като че ли за изказване на мнение дали сериалът като цяло ни харесва, дали актьорският състав е подходящ, обсъждане на епизоди. Да, тук също има обсъждане на последния епизод, но как да не го обсъждаш него, той просто е уха. :D Ако обсъждаме други епизоди, то е за да опитаме да стигнем до разкриване на загадката и да разберем кой е А. Наистина няма чак толкова голяма разлика между двете теми, но едва ли пречат някому. :)

stephaniie
08-29-2012, 18:57
Благодаря много за коментара black_pearl :smt008 Това е целта на темата, но или явно не съм могла да обясня правилно или Colouring не ме е разбрала правилно. Точно за това направих темата, защото прочетох 4-5 страници от другата тема, много е хубава, но повечето коментари, които прочетох бяха от сорта " Гледам сериала и много ми харесва ". А в тази искаме да се обсъжда повече от последния епизод и всеки да изказва своите теории за това кой е -А или кой би могъл да е от -А отбора .. Точно това, което написа black_pearl :)

А сега по темата >> епизодът беше много вълнуващ :grin:
Грешах за Кейлъб, че той ще предаде момичетата, но има нещо, което ме безпокои ..
Как за Бога той успя да вземе пистолета от къщата на Хана ?? И защо го остави, когато прегръщаше Емили ?? :smt012
Тоби беше казал на Спенсър " I'm not gonna ask you to explain anything, because you won't. I'll find out for myself. "
за това едва ли наистина е от -А отбора. Мисля, че се е присъединил за да разбере кой е лидера им и кой тормози момичетата .. ;-)
Сигурно сте забелязали, че никой от плановете на -А не се е провалял. Защо точно сега се провали? :smt005
Говоря за този план, в който Тоби и Мона са щели да звъннат на Емили и да кажат " What's Paige doing with Maya's cellphone? OMG she must be the killer. "
Да, планът не се състои вероятно, защото Тоби го провали ..
Преди да разберем, че " предателят " е Тоби, -А звънна на Емили, когато бяха в хижата и й каза " You have one minute to get out! " - Опитваше се да и помогне ..
Гарет може би също е в -А отбора .. Подозирам го, защото Емили разкри, че Мая е била убита от Нейт, заради това освободиха Гарет и -А й каза, че й е длъжник/ца .. Мисля, че ако това е бил Тоби, го е казал, защото ако Гарет се върне в -А отбора на Тоби ще му е още по - лесно да разкрие кой всъщност е -А.
Но има едно нещо, за което се чудя .. преди Спенсър да види Тоби тя гледаше плакат за " Halloween Ghost Train Party " и накрая на епизода той поръча 2 билета за това парти ..

Епизода беше уникален, много си поплаках заедно с Хана .. :cry:

stephaniie
08-30-2012, 10:48
Хей видяхте ли това промо >> http://www.youtube.com/watch?v=QII1r4XZxNM
Ще бъде много вълнуващо.. :grin:
Промото за 13 епизод >> http://www.youtube.com/watch?v=zsrLvz-GfLI

А ето я и песента, която звучи на сцената с Тоби и Спенсър >> http://www.youtube.com/watch?v=Ur-WLQ5j2hk .. невероятна песен

SuNsEt
08-30-2012, 11:03
Хаха да ,ще бъде много вълнуващо за хората,живеещи в САЩ! Ние останалите нямаме право да го гледаме. Дано все пак намерим от къде да си сваляме сериите....

А колкото до това как Кейлъб е успял да вземе пистолета-ами той сам го остави там.Ако си спомняш по-рано същата серия сам си влезе в къщата на Хана така,че не виждам какъв е проблема просто да е влязъл и да е взел пистолета. Освен това...ти ако беше на мястото на Кейлъб нямаше ли да оставиш също пистолета?В смисъл...логично е ,но и до някъде глупаво ,защото не знаеш дали Нейт все още е жив. Не мисля,че точно ,което ти е направило впечатление относно Кейлъб има някакво много важно значение.


Та...МОЖЕ БИ се разбра кой е мъжа от предния епизод с музиката,но коя е жената? Някой беше написал,че хората в -А отбора са четирима заради серията на Хелоуин ,когато имаше 4 души с еднакви маски...Но от тогава може да са се променили нещата и да са станали повече.

Не знам,но мен лично Ария започва да ме дразни все повече :D
Интересно ,обаче Пейдж не ми изглеждаше в кой знае какъв шок от случилото се...Може би тези нови епизоди ,които впрочем вече са започнали ще разкрият тайни,които няма как да знаем от главния сериал. Второстепенните герои ,както се разбра също са от голямо значение.

stephaniie
08-30-2012, 11:29
Да,но когато Кейлъб влезна в къщата и уплаши момичетата ( без да иска ), тогава те бяха в къщата.
Но когато се е върнал е нямало никой, помните ли, че Спенсър ( мисля че беше тя ), попита Хана дали е възможно майка й да се е прибрала по рано .. предполагам е извън града .. Но знам ли :D
И на мен Пейдж не ми изглеждаше много уплашена ...
В това промо за 13 епизод, ако сложите пауза на 0:06 - думата прилича на ARIA .. много започнах да я подозирам нея, макар, че виждам, че е затворена някъде ...

Това ми направи впечатление .. Може и да не е правилно а само аз да си внушавам, но вижте >>
-А - Алисън
T - Тоби
E - Езра
A - Ариа
M - Мона

Относно епизодите .. Едно момиче ще ги качва заради всички нас, които не сме в USA, така, че ще можем да гледаме сериите..
Аз ще пускам клип всяка седмица на всеки нов епизод за да не се налага да търсите :)
Ето и 1 епизод >> http://www.youtube.com/watch?v=t6wTaKSIhSo

xXxPETYAxXx
08-30-2012, 11:34
Грешах за Кейлъб, че той ще предаде момичетата, но има нещо, което ме безпокои ..
Как за Бога той успя да вземе пистолета от къщата на Хана ?

Той не го е оставял в къщата, излъга я, защото тя не искаше той да е "въоражен"...Виж 23:00 минута, че преди да тръгне го взема от шкафчето, в което го беше оставил :)

stephaniie
08-30-2012, 11:45
Е извинявам се, това не съм го забелязала .. Явно, защото на тази сцена си поплаках малко :D

Какво мислите относно Тоби, че е в -А отбора?
И как Мона успя да излезе, откъде има тази карта?
Дали Рен не й е помогнал?

SuNsEt
08-30-2012, 14:59
Не мисля,че Рен и е помогнал. Когато Хана се ядоса на Мона в психиатрията тя (Хана) хвърли някаква карта в кошчето за боклук в стаята и.Хана използваше картата,за да може да влиза при Мона. Предполагам,че това е същата карта.
Другия вариант е просто да е убила някоя работничка или нещо от тоя сорт,защото щом може да се промъква така чак в детските помещения долу в психиатрията,значи може и да излезе от там.

Amore-Mio*
08-30-2012, 19:51
О, любимия ми сериал.

Та, в момента не подозирам никого.
Всичките, които подозират, за сега са доказани, че не са те. Но кой знае какво ще стане нататък, с нетърпение следя този сериал.

EternalDream
08-31-2012, 08:28
Наистина, всички които подозирах са невинни, а тези които най-малко подозирах не са :D

stephaniie
08-31-2012, 12:38
Може ли да кажеш кои си подозирала? :)

За това е темата, да изказваме теории, тук няма кой да те съди.
А и може да ни дадеш идеи с твоите теории :)

stephaniie
09-05-2012, 06:57
Новият епизод излезна :) Ето линк >> http://www.youtube.com/watch?v=865isl_gvEs&feature=plcp

kitty02
09-05-2012, 11:47
Някой да знае кога ще излезе 13 серия? Спешноо ..

stephaniie
09-05-2012, 13:24
23 Октомври, а в България - 24 Октомври

kitty02
09-05-2012, 13:47
:shock:

kitty02
09-05-2012, 13:49
Аз пък си мисля, че излиза всеки Понеделник и чакам .. 8-)

SuNsEt
09-07-2012, 11:32
Новият епизод излезна :) Ето линк >> http://www.youtube.com/watch?v=865isl_gvEs&feature=plcp

Това към 'Dirty little secrets' ли е?

strawberry88
09-07-2012, 12:10
Изгледах излезлите епизоди.И аз вече се включвам в темата! :D <3

stephaniie
09-08-2012, 09:30
Ех супер :) А ти кой най - много подозираш?

iNeon
09-08-2012, 14:46
Това ми направи впечатление .. Може и да не е правилно а само аз да си внушавам, но вижте >>
-А - Алисън
T - Тоби
E - Езра
A - Ариа
M - Мона

И на мен това ми направи впечатление.
Мисля, че Ариа има нещо общо с А пък и в последния епизод 3х12, когато Мона и Тоби бяха в онази стая имаше кукли на лъжкините и тази на Ариа беше с качулка.

stephaniie
09-08-2012, 16:33
Това не съм го забелязала .. Мисля, че или Ариа или Алисън ( някоя от двете ) е лидер на -А отбора ..

YoUcANNOtiMaGiNe
09-11-2012, 09:25
Как Ариа ще е А бе. Тва би било доста тъпо. Освен тва и на нея са се случвали гадни неща, както и на другите. В епизода, където накрая А слагаше костюмите на закачалки бяха 5 костюма и 1 на този А стават 6. А ТЕАМ има 5 букви, не се връзва. Алисън е А, Мона и Тоби, остават още 3ма. Не мисля, че това са момичетата. Но ако трябва да се говори за някоя от тях като заподозряна, Емили ми изглежда най-съмнителна и има мотиви. И все пак ги изключвам от класацията. А според вас дали някой от родителите е възможно да е замесен?

fenkaaa
09-12-2012, 02:21
Не мисля,че Хана е замесена с отбора А. но след като прочетох мнението на stephaniie,много се замислих. ;д

iBloodSucker
09-12-2012, 12:46
http://www.youtube.com/watch?v=nepKlac9vm4&feature=g-u-u

strawberry88
09-12-2012, 21:56
И сега вече е сигурно, че в отбора на А са Тоби и Мона, така ли???Особено много се учудих за Тоби. :shock: ...и как така 13 - ти епизод излиза октомври???

SuNsEt
09-13-2012, 00:08
Еми има почивка сериала ;д знам ли...

stephaniie
09-14-2012, 10:19
Съжалявам, че се позабавих с третия клип на Pretty Dirty Secrets, видях, че iBloodSucker вече го е споделил, но все пак ето >> http://www.youtube.com/watch?v=pGqU8Ttibrk


А според вас дали някой от родителите е възможно да е замесен?
Съмнявам се някой родител да е замесен, но ако трябва да подозираме някой, то това е бащата на Али .. Видяхме как се държи с Хана, изглежда някак си странен. :smt120

Summer_girl :*
09-14-2012, 11:38
Искам да ви кажа че сериалът е съвсем различен от книгите. Продуцентите на PLL са го казвали 100 пъти. За това няма никаква близначка на Али. В книгите близначката е Кортни, а в сериала най-вероятно ролята на близначката на Али е заместена от тази на Сиси.

strawberry88
09-14-2012, 12:56
Бях убедена, че Тоби е от добрите.Отказвам да повярвам, че той е А! ;x ; ((

SuNsEt
09-14-2012, 18:08
'Малките Мръсни Тайни' могат ли да се гледат целите им епизоди в интернет?

stephaniie
09-15-2012, 08:55
Да, аз публикувам клиповете тук всяка сряда, само тази седмица се позабавих, но го има по горе сред коментарите. За жалост епизодите са много кратки - по 2-3 минути

SuNsEt
09-15-2012, 11:12
Аааа...аз си мислех,че са си по 30-40 мин и това са само трейлъри. Мерси много :)

stephaniie
09-15-2012, 18:36
Не, за жалост на всички това, което чакаме цяла седмица трае само 2-3 мин. И все пак ако случайно не можеш да намериш новият епизод на Pretty Dirty Secrets, аз всяка сряда ще ги публикувам тук :)

zizu65
09-15-2012, 18:52
Хора това е трейлър-а на 13 епизод http://www.youtube.com/watch?v=MKDc0peA-fo&feature=fvst

Щял да бъде посветен на Хелуин. Така де аз си мислех, че Джена-та и гаджето ѝ онзи ... ох забравих му името, така де че те имат нещо общо.

wiiwa
09-15-2012, 19:07
Не съм гледам сериала кой знае колко, но четох в един английски сайт каква била уж истинската история. Няма как да знам дали наистина ще свърши така. Който иска да му разкажа да ми пише, че тука ще има хора които няма да са доволни :Д

dream1707
09-15-2012, 21:22
Ох, не ми се четат предишните мнения... не съм много запозната, обаче знаете ли кога ще излизат следващи епизоди ?

zizu65
09-16-2012, 06:37
На 23 октомври в Америка, а тук на 24-ти излиза "This Is a Dark Ride"- 13-ти епизод. А 14-ти епизод ще излезе след Коледната и Новогодишната им почивка на 15-ти януари 2013, а тук на 16-ти, епизода се казва "She's Better Now" . Следващият епизод 15-ти излиза при нас на 22-ри януари, след това предполагам, че ще излизат както преди всяка сряда. :) Надявам се да съм била полезна :)

SuNsEt
09-16-2012, 12:08
Хора това е трейлър-а на 13 епизод http://www.youtube.com/watch?v=MKDc0peA-fo&feature=fvst

Щял да бъде посветен на Хелуин. Така де аз си мислех, че Джена-та и гаджето ѝ онзи ... ох забравих му името, така де че те имат нещо общо.
Адам Ламбърт ли видях да пее? :cool:

zizu65
09-16-2012, 13:23
Адам Ламбърт ли видях да пее? :cool:

О да, той беше казал преди време, че ще се присъединява към тях за епизод :):):)

prettymonster
09-18-2012, 18:54
Aww .. обожавам Плл Иначе .. има двама -А (1-вия е Мона) и знам кой е втория ама айде да не ви разказвам , защото няма да е интересно :P

stephaniie
09-19-2012, 20:18
Здравейте фенове на Pretty Little Liars :)
Ето го и новия епизод на Pretty Dirty Secrets >> http://www.youtube.com/watch?v=pqwqkGm5K6g
С нетърпение чакам 13 епизод ...

stephaniie
09-26-2012, 12:28
Новия епизод на Pretty Dirty Secrets > 1x05 >> http://www.youtube.com/watch?v=7UWX0RrDBkE

strawberry88
09-30-2012, 16:58
Последно Тоби ли е А??? ;d

SuNsEt
09-30-2012, 18:43
Абе не е само Тоби,има ооооще няколко човека :D

strawberry88
10-02-2012, 14:05
Да де ама и той е един от тях...аз мислех, че е най-невинния и добрия :D дали не се преструва? :/ Не искам да повярвам, че той е the bad guy 8-) :( <3

kitty02
10-03-2012, 07:39
На епизод 12 (към края вече) с Мона се разхождат до психиатричната болница, но тя вече е облечена като една от сестрите. И - А като почна да си тръгва му се видя лицето и беше Тоби :Д :Д (много калпаво обеснявам, съжелявам за което)
Според мен - А са няколко човека: Мона, Тоби, Езра, Лукас и Мелиса ..
Абе ще идим кой е 8-)

strawberry88
10-03-2012, 12:30
Винаги тези, които нaй-малко подозираме са лошите.Тихите води са най-дъблоки. :D

stephaniie
10-03-2012, 18:09
Pretty Dirty Secrets .. новият епизод <1х06 >> http://www.youtube.com/watch?v=Niw4iFz70sk

stephaniie
10-17-2012, 20:42
Pretty Dirty Secrets > 1x07 >> http://www.youtube.com/watch?v=smstDNcHrwk

stephaniie
10-17-2012, 20:43
Pretty Dirty Secrets > 1x08 >> http://www.youtube.com/watch?v=vMgJyFtadvQ

mimsssssss
10-18-2012, 01:06
Някой доста страници назад беше написал:
А - Алисън
Т - Тоби
Е - Езра, Ела, Емили
А - Ария, Ашли
М - Мона, Мая, Мелиса, Майк

Изключваме все пак светата четворка - Така че без Ария и Емили. Другите са с въпросителни :)

stephaniie
10-31-2012, 08:53
Ами аз си бях набелязала Ария, но след като гледах 13 епизод се отказах от теорията си, че тя е лидера на -А отбора или поне, че помага на Алисън.
До сега не и се беше случвало нещо такова, но ето, че дочакахме и видяхме. Отново ми е любимката ...
Моята теория беше такава:
А - Ария, Алисън
Т - Тоби
Е - Езра
А - Ария, Алисън
М - Мона

mimsssssss
11-01-2012, 00:41
На мен ми е направило впечатление, че всичко започва когато Ария се връща със семейството си. Така че определено набелязвал Ела и Майк като заподозрени.

strawberry88
11-01-2012, 13:41
Най-накрая излезна хелуинската серия. :D Много ми хареса.
Чудя се кой беше в костюма на палячото :D ... сигурно е мъж ама кой ... ;?

mimsssssss
11-01-2012, 23:37
Още една питанка. Когато започват сериите, дават как момичетата погребват Али - правят и маникюр, коса и т.н. и накрая Ария казва "шшшт". Чудя се дали продуцентите произволно са я избрали, ама в този филм пълен със загадки всичко е възможно...

dream1707
11-02-2012, 13:30
Ето бе ... стана ясно, че и родителите на Ария имат нещо общо с това .. или поне баща й..
Много е кофти, че следващия ще излезе чак след празниците .. ще има да чакаме

Annabeth
11-02-2012, 18:50
Не можах да разбера само как и откъде се появи това малко момиче. В миналия хелоуински епизод участваше в историята на Али, от което следва да е тя или близначката й, ако ще има такава. Ама пък просто не се връзва да е тя, освен ако не е призрак(а пък в сериала няма такива неща) или просто майката на Хана е пила прекалено. Иначе не знам защо ме гонят подозрения, че в костюма на палячото е бил Тоби, въпреки че май не се връзва :-o

mimsssssss
11-02-2012, 23:32
В костюмите - този с бялата маска беше Мона, в другия с ноктите е мъж, но няма да е някой от тези, които бяха там. Не може да се преобличаш постоянно, хората ще забележат че липсваш, а и 10 нокътя не се лепят за 10секунди, хах. Според мен беше или Езра, или Майк. Майк не се е вясвал отдавна в някоя серия, а Езра изникна точно в подходящото време... Та залагам на някой от тях двамата.

mimsssssss
11-02-2012, 23:34
А колкото до момичето, и аз разбрах че е призрак. Беше студена и т.н. паранормални неща, само дето не разбрах Ашли каква връзка има с това... Може би някакви стари спомени я навестяват ли... Или откача, нямам представа

kitty02
11-03-2012, 14:40
И на мен Езра ми е подозрителен.

Annabeth
11-03-2012, 19:34
Езра и на мен ми е много подозрителен. Първо в началото като каза на Ария, че няма да отиде с нея, тя като се обърна и той направи някаква странна физиономия. И според мен или ще е ходил да се вижда с Маги и сина си(което не е изключено) или пък има общо с А, не че виждам смисъл да има, но... И после пък както изникна изведнъж във влака и как точно реши, че нещо може с Ария да се е случило и начина, по който й каза "Открих те", не знам много ми е объркано. Но не виждам защо ще иска да прави лошо на гаджето си.

black_pearl
11-03-2012, 21:24
Уникална серия! Много интересна беше. И малко плашеща наистина.
Първо помислих, че двойникът на Кейлъб (как да го обясня... вторият с маска на фантома от операта) е Мона, заради маската. После обаче се замислих - човекът беше по-висок от Хана и я прегръщаше доста настойчиво. Рен?
Жокерът нямам идея кой е бил. Доста силен е за момиче, а и ноктите са си бая големи. Но от друга страна, Пейдж успя да го/я избута?! Много странно.
Двамата, които бутаха Ария, бяха момче и момиче. Момичето мисля, че беше Джена, поне по гласа на нея приличаше. Момчето няма как да е било Тоби, Ноъл или Езра, защото Ария му заби отвертката в ръката.
Момиченцето мже би е било някакъв спомен на Ашли.
Адам Ламбъъъъъъъърт <3 Много му се зарадвах, като го видях.
Кажете какви са предположенията ви за това, кой е псевдофантомът :D, жокерът и двамата, бутащи Ария.

strawberry88
11-03-2012, 22:03
Според мен и най-добрата ми приятелка, Тоби нарочно се сби с Ноел,за да се отвори тоя сандък накрая и да се види това. 8-) Аз също не разбрах какво беше това малко момиченце. :neutral: Иначе и аз мисля, че фантома беше Езра.А каква беше тая ръка накрая? :D Може би Али в нощта на убийството и.

mimsssssss
11-03-2012, 23:04
Вярно ръката забравих да коментирам, ама то нали преди тва говореха че в ноща на смъртта на Али задният двор бил разкопан, та да, най-вероятно е тя.

Т'ва с отверката изключих за него, сега търсим на кой му е продупчена ръката явно :Д изключваме Езра, така че остава Майк по моите сметки ... а може и бащата на Ариа или Рен, ама малко ме съмнява, не влизат в списъка на АТЕАМ :д

Фантома беше момиче според мен и това бе Мона, защото даваха накрая маската, с която беше под бялата маска, та мисля си че е тя... Ама беше малко по-висок от Хана, а Мона не знам точно колко е висока, ама може и да е била на токове.

Колкото до гласовете при Ария -да, бяха момче и момиче. Може да са били Джена и Ноел, но се съмнявам (защото не ми се вписват в теорията за АТЕАМ). Според мен бяха Езра и Мона или които там си бяха в костюмите...

stephaniie
02-03-2013, 17:00
Не съм гледала все още последния епизод, но ... много ми стана тъпо за Спенсър ...
Сега след като знае или ще си премълчи за това, което разбра или ще се окаже това, което си мислех в началото, че Тоби просто помага на момичетата тайно ...
И каква е цялата тази работа с Мона, доста е зловеща, като направи онази нейна физиономия сякаш ще отмъщава...
" Те трябва да разберат, че тя командва " ... мисля, че говореше за Алисън...
Вече веднъй се яви на Емс а сега и на Ария .. и то по толкова реален начин, мисля, че е жива .....