PDA

View Full Version : Първа среща , правилно място за сядане на масата



milen1234
08-23-2012, 15:14
Винаги съм се чудил как е по-правилно когато излезеш с момиче на кафе за първи път
да седнеш до нея на сепарето или отсреща на на сепарето ( или столове разбира се )

kalpazanka
08-23-2012, 15:17
До нея принципно, защото това подсказва желание за партньорство. Ако си срещу нея, това е противопоставяне. ;)

xoxi
08-23-2012, 15:18
Няма правилно и неправилно.
Аз попринцип обичам да сядаме един срещу друг, независимо дали сме на първа или сто и първа среща. Обичам да наблюдавам и да гледам в очите човека, с който съм. Ако е до мен е по-трудно.

krasiveli
08-23-2012, 15:21
До нея принципно, защото това подсказва желание за партньорство. Ако си срещу нея, това е противопоставяне. ;)

Десет букви

nymphadora
08-23-2012, 15:23
Ами аз ако още не ходя с момчето ще ми е неудобно,ако седне до мен.:smt040

KadifWerewolf
08-23-2012, 15:55
Срещу нея попринцип, ама както ти е удобно бе, нищо не зависи от това

пAteNцЕ
08-23-2012, 16:19
Няма правилно и неправилно.
Аз попринцип обичам да сядаме един срещу друг, независимо дали сме на първа или сто и първа среща. Обичам да наблюдавам и да гледам в очите човека, с който съм. Ако е до мен е по-трудно.

Същото.Губя зрителния контакт така, а това не бива да става -.-

Amore-Mio*
08-23-2012, 18:13
При нас първоначално: бяхме един срещи друг, в последствие нещата се развиха така, че той дойде до мен.

БожиятАгнец
08-23-2012, 18:37
Най-правилно е да седнеш на пет сепарета разстояние от нея, защото иначе ще сметне, че не си истински джентълмен и нямаш обноски. Пък внимавай да не й намекнеш, че ти харесва или да тръгнеш да я целуваш, или чукаш- това ще я накара да си помисли, че я възприемаш, като сестра и автоматично ще те вкара във френдзоната.
Трябва да й ходиш по гъза няколко години, да й плащаш сметките и постоянно да се подмазваш и купуваш подаръци, за да е твоя една жена. ;)

TheBobqk
08-23-2012, 19:09
Аз пък обичам, когато момчето е до мен. Чувствам го по-близък. Така и флирта би бил по-лесен, т.е. докосване и пр. Не бих се разсърдила, ако седне с/у мен, но пък бих си помислила, че има нещо нередно. Така или иначе няма правило къде да стоиш. Това си е по-ваша преценка.

anonymous708973
08-23-2012, 19:16
Задължително до нея. Физическият контакт трябва да се осъществява възможно най-бързо.

paradosou
08-23-2012, 19:31
Винаги може да стане преместване 8-), но

Аз пък обичам, когато момчето е до мен. Чувствам го по-близък. Така и флирта би бил по-лесен, т.е. докосване и пр.

:)

fluffy_^
08-23-2012, 19:33
Същото.Губя зрителния контакт така, а това не бива да става -.-

Какво искаш да ми кажеш че неможете да си обърнете главите на 90 градуса ? о.О

xoxi
08-23-2012, 19:57
Какво искаш да ми кажеш че неможете да си обърнете главите на 90 градуса ? о.О

Може, ама е неудобно. Едно е да се обърнеш веднъж, два пъти, три пъти.. ама да стоиш постоянно с обърната настрани глава? Не, мерси.
Ако човекът е срещу теб, можеш да го наблюдаваш през цялото време, без да те боли врата след това.

А физическият контакт е лесно да се осъществи и през масата.. или под нея. :D
Макар, че на първа среща би било малко неловко.

TheBobqk
08-23-2012, 20:02
^ Но ако е ъглово сепаре, както ми се е случвало в началото с моя е най-удобно. Един до друг сме и не си кривим вратовете. А и зависи колко е голяма масата.

draid
08-23-2012, 20:26
Аз лично предпочитам, да гледам хората в очите. Просто се добива една по-друга представа, за нещата и контакта е по истински.

anonymous708973
08-24-2012, 11:48
Може, ама е неудобно. Едно е да се обърнеш веднъж, два пъти, три пъти.. ама да стоиш постоянно с обърната настрани глава? Не, мерси.

Извърташ се леко към него и си качваш едното коляно на сепарето. :д

Furious?
08-24-2012, 13:11
Естествено е, че трябва да си до нея , затова предпочитам кафета , където има диванчета и има възможност за тежко кино

NambyPamby
08-24-2012, 13:25
То естествено, ма мен ме дразни, честно. Обичам да имам постоянно зрителен контакт с човека срещу мен, а тва за физическия контакт... вЕрно винаги може да стане преместването. Като цяло много мразя непознати да ми навлизат в чуждото пространство, а тва сядане баш до мен точно за такова го приемам. Не обичам да ме пипат непо/полупознати, наистина, изпитвам някакъв непримирим... не е ужас, ма чувствам как се задушавам, дишат ми въздуха и ми е проблематично.

Ама зависи си от човека най-вече, с когото си. Имало е случаи, в които от първата среща не само сме седели един до друг, ми сме се и награбвали, докато в други направо искрено съм се потрисала що за човек стои срещу мен и ми е идвало не на съседния стол, ми направо в съседна държава да избягам.

soinlove
08-24-2012, 14:24
Аз пък излизам на първа среща с желанието да опозная човека, не да флиртувам с него.Ако , разбира се, ми допадне,вечерта е пред нас, мога да се преместя или той да се премести- но като за начало предпочитам да седи срещу мен , за да му виждам очите, да изследвам реакциите му, микроизраженията му , да виждам дали се притеснява, дали е себе си и куп други работи изчетени от книги за психология на поведението.Това- задължително да е до мен.. по-скоро би ме притеснило адски много и няма да мога да се отпусна.

Blab
08-24-2012, 14:28
Като цяло много мразя непознати да ми навлизат в чуждото пространство, а тва сядане баш до мен точно за такова го приемам. Не обичам да ме пипат непо/полупознати, наистина, изпитвам някакъв непримирим... не е ужас, ма чувствам как се задушавам, дишат ми въздуха и ми е проблематично.
да, и аз не обичам да ме пипат, макар че учени твърдят, че пипането е любов и носи щастие:Д
съвсем сериозна съм (покър фейс!)

Chacho
08-24-2012, 14:32
Седни там където ти е удобно. И под "удобно" нямам предвид където не се притесняваш и ще бъдеш себе си, а там дето няма да те заболи кръста. Мацката е първа де, ако има едно удобно място, нея слагаш там.

Incadeptus
08-24-2012, 14:38
сядаш срещу нея.Защото трябва да се гледате в очите,А НЕ ДА ШАРИШ ПОГЛЕД.

druzilla
08-24-2012, 14:43
Аз пък излизам на първа среща с желанието да опозная човека, не да флиртувам с него.Ако , разбира се, ми допадне,вечерта е пред нас, мога да се преместя или той да се премести- но като за начало предпочитам да седи срещу мен , за да му виждам очите, да изследвам реакциите му, микроизраженията му , да виждам дали се притеснява, дали е себе си и куп други работи изчетени от книги за психология на поведението.Това- задължително да е до мен.. по-скоро би ме притеснило адски много и няма да мога да се отпусна.
^Аз съм на точно същото мнение \\:D/ Това е все пак първа среща,може да не я харесаш и би било грубо да станеш и да се преместиш далеч от нея.Докато обратното е напълно допустимо,винаги можеш да се приближиш до нея в последствие. ;)

Chacho
08-24-2012, 14:47
Аз пък излизам на първа среща с желанието да опозная човека, не да флиртувам с него.Ако , разбира се, ми допадне,вечерта е пред нас, мога да се преместя или той да се премести- но като за начало предпочитам да седи срещу мен , за да му виждам очите, да изследвам реакциите му, микроизраженията му , да виждам дали се притеснява, дали е себе си и куп други работи изчетени от книги за психология на поведението.Това- задължително да е до мен.. по-скоро би ме притеснило адски много и няма да мога да се отпусна.

Изследваш ти, гъза си.

strave
08-24-2012, 17:21
Единственото грешно място за сядане е върху нея.Сядай,където искаш,на първа среща е по-важен е контакта.