PDA

View Full Version : Преписване от Телефон по време на поправителен ?



Barcalevski
08-23-2012, 15:42
След 2 седмици някъде ще има поправителна сесия по Химия и уча някои неща, но уроците ще са доста и се чудя как да преписвам от телефона си без да ме хванат ? Имам едно ЛДЖ с доста голям екран и интернет, но на лятнтата сесия един от големите ме прецака и ме хванаха ... Някой да има идеи как да стане работата без гафове... Или пък други идеи за пищови пак ще са добре дошли !

crazygirl13
08-23-2012, 18:52
По-добре хвани и назубри, научи.

zizu65
08-23-2012, 18:58
Най-добре седни учи !!

Barcalevski
08-23-2012, 19:05
Научете вие 20 урока за 12 дни .... Че ще уча ще уча, ама съвсем друг ми е въпроса ....

Chacho
08-23-2012, 19:11
На практика винаги има риск. Както ти е най-удобно си го направи.

20 урока за 12 дена са съвсем постижими. Всъщност и за 2 дена могат да се научат, ако се напънеш. Ако те накарат 1 седмица да пренасяш цимент, ще го направиш, а някаква книга ще те спре. Стегни се, не е много работа.

mlakniwe
08-23-2012, 19:27
То бива мързел, но това е просто...

Danny11
08-23-2012, 19:38
barcalevski ~~ Виж си съобщенията

half_bloody_princess
08-23-2012, 19:49
Ще има ли квестори или камери в стаята?

bReAk3R
08-23-2012, 19:59
^ То оставало и да няма поне квестор... Иначе ще е лесна работата и няма да пита сигурно...

Anichkaxxwee
08-23-2012, 21:51
По-добре седни и си научи уроците

breathless
08-24-2012, 06:13
Намери си прозрачна химикалка и пъхай листче отдолу. :D Малко е пространството, но ако си научил що годе уроците ще ти е достатъчно.

awe_mahaise
08-24-2012, 14:36
20 урока, 2 седмици...за 5 дена научавам 20-те урока(може и за по-малко,но така ще ги научиш по-хубаво), после 2 дена преговарям,2 правя нек'ви тестове, 2 пак преговарям....почивам си и отивам на изпит.
Иначе, по-нагоре са ти каза ли,за подсказването. :)

kalpazanka
08-24-2012, 14:56
Научете вие 20 урока за 12 дни .... Че ще уча ще уча, ама съвсем друг ми е въпроса ....
А ти досега къде си бил, та разчиташ на 12 дни?!

BrainlessROCKBABY
08-24-2012, 15:03
драги зрители, в момента ставате свидетели на пропадането на образователната ни система, която, между впрочем, винаги е била пред колапс

druzilla
08-24-2012, 15:15
Опитайте се максимално добре да ги научиш.По-добре да се напънеш,отколкото да разчиташ на преписване,което я се получи я не..И вместо да си губиш времето из форума - залягай над учебниците.Никой не може да ти каже напълно сигурен начин - винаги има риск.Дай всичко от себе си,а ако някой въпрос много ти се опъне можеш да си намериш отговора в google (стига да имаш 3G).

dude99
08-24-2012, 19:21
Учи , нищо не ти коства , и аз съм бил така като тебе само , че не на поправителен , а бях болен и ме очакваха към 4-5 контролни и учих , ако искаш си направи някакви пищови като за backup ама не разчитай на това ;)

Barcalevski
08-24-2012, 21:10
BrainlessROCKBABY Ами така ще е като все още ни учат учителки от соц времето и си мислят, че още живеем в него . На поправка съм заради този телефон щото си го бях извадил в час да видя колко е часа, и тя реши че съм и се фукал и ми го хвърли в кофата ... И след като с мои пари си го бях платил натам е ясно какво стана ... И само не се прави на учуден, щото ако аз съм пример за пропадане на образователната система с общ успех малко над 5, какво ще кажеш за масата ученици , които остават всяка година на по поне 5 - 6 поправки .. или пък за другите, които с някой друг стотак продължават напред. Такива като тебе най - ги обичам, по - добре не се изказвай повече ! А иначе аз през учебната година не си давах много зор пък баш лятото, нямам как да стане ! Ще науча поне половината уроци добре пък ще видим, но щом всяка година пускат едни с по 8 9 поправки ако мен не ме пуснат ще бъде гавра с цялата система ....

JuStElly
08-24-2012, 23:05
Ти да не искаш да ги научиш тия уроци за отличен ?! Научаваш основните неща за 3ка и си готов... направи си пищови и гледай да не те хванат и тва е ...

neverbackdownx
08-29-2012, 14:30
Ти да не искаш да ги научиш тия уроци за отличен ?! Научаваш основните неща за 3ка и си готов... направи си пищови и гледай да не те хванат и тва е ...


ОО, да страхотен съвет !

neverbackdownx
08-29-2012, 14:33
Мда, вместо да пишеш теми и такива глупости , си седни на парцалките и научи каквото имаш там. Да, трудно е , но не невъзможно , ако искаш да повтаряш , нямам нищо против и да не учиш. Но един съвет - забрави за пищовите на поправителен, иначе не знам. Имам една приятелка , дето така я оставиха с 2 за годината , понеже беше преписвала на изпитите миналата година , тъй че вземи учи ;)

BrainlessROCKBABY
08-31-2012, 06:34
BrainlessROCKBABY Ами така ще е като все още ни учат учителки от соц времето и си мислят, че още живеем в него . На поправка съм заради този телефон щото си го бях извадил в час да видя колко е часа, и тя реши че съм и се фукал и ми го хвърли в кофата ... И след като с мои пари си го бях платил натам е ясно какво стана ... И само не се прави на учуден, щото ако аз съм пример за пропадане на образователната система с общ успех малко над 5, какво ще кажеш за масата ученици , които остават всяка година на по поне 5 - 6 поправки .. или пък за другите, които с някой друг стотак продължават напред. Такива като тебе най - ги обичам, по - добре не се изказвай повече ! А иначе аз през учебната година не си давах много зор пък баш лятото, нямам как да стане ! Ще науча поне половината уроци добре пък ще видим, но щом всяка година пускат едни с по 8 9 поправки ако мен не ме пуснат ще бъде гавра с цялата система ....

барсалевски forza. 1 или 8-9 поправки, все има причина да си на поправителен. Единственият начин е да си научиш, а не да се мъчиш с платения с твои пари телефон, защото поне така ще докажеш, ако не на нас, поне на себе си, че не си толкова глупав, за да си изкараш поправката.

mal4oty
08-31-2012, 15:49
Ти си леке и заслужаваш да те скъсат .. пия 20 урока за 12 дни .. та ти нали като си на училище за следващия ден трябва да научиш поне 6 ...

Savage14
08-31-2012, 17:07
Вземи си повече от един телефон. Ако вземеш 3 телефона ги слагаш в 3 различни джоба и отваряш пищовите преди да е почнала поправката. Сядаш някъде назаде и гледаш да не си по диагонал от учителите и ако може пред тебе да има някой. Задължително си носи чантата и я сложи отворена под чина, за да може ако те хванат бързо да го прибереш, също така си носи учебника по предмета. И след като свършиш не си трий пищовите щото може да ти послужат за входното. УСПЕХ!