PDA

View Full Version : Любовен съвет



Bunny_kiss
08-23-2012, 15:50
Здравейте, имам нужда от съвет става въпрос за едно момче с което се познаваме от шест месеца и един ден той ме покани на среща. И така излизахме около три пъти (доста малко за тези шест месеца:/ ) и аз още от първата среща го харесах обаче той не ми пишеше не ми се обаждаше. И на мен ми ставаше много гадно и затова все аз го търсех все аз започвах разговора във фейсбука или в скайпа. И на третата среща му признах че го харесвам и той показа че се зарадва и ми каза че и той ме харесва обаче не е търсил в момента връзка ( демек че не си търси гадже пък е на 16 години както и аз) и доста гадно ми стана но досега не съм спряла да се надявам че ще станем гаджета. Хубавото засега е че той все още иска да излизаме на срещи да се чуваме и т.н. Но аз искам по някакъв начин да го накарам да си промени решението и да сме вече двойка МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ.

xXxPETYAxXx
08-23-2012, 16:22
1. Не използвай заедно "но" и "обаче" - като го прочетох на първото място, на което си го написала си помислих, че не си видяла в бързината, но като го видях и на друго място ми стана ясно, че не е така
2. Не можеш да накараш някого да те заобича насила, но МОЖЕШ да се държиш като човек, които ЗАСЛУЖАВА да го обичат и ценят и да чакаш. Ако той забележи, че има защо да е с теб, може и да го поиска някой ден. Като му сваляш звезди няма да стане.

HollyGolightly
08-23-2012, 16:55
Добре де, той ти го казва в прав текст, че не иска да е с теб. Не иска да ставате "гаджета" , може би просто е бил тактичен и не е искал да те обиди като ти каже, че не иска да е с теб , може би наистина не му е до връзки в момента. Имай малко достойнство и не му се бутай сама.

Bunny_kiss
08-23-2012, 16:58
a kak da mu pokaja 4e zaslujavam da bada obi4ana i t.n.

WesSneijder
08-23-2012, 17:00
Tрудна работа. Ако почнеш да му се буташ може тотално да те отебе според мене. След като не иска, надали можеш да го накараш каквото и да било. Съжалявам, гадна работа.

Amore-Mio*
08-23-2012, 17:57
Струва ми се просто, че те е зарязал по деликатен начин, с който да не те нарани.

Глупаво ми се струва да се опиташ да промениш това. Той ако искаше - щеше, мисля.
Не си давай празни надежди.

HollyGolightly
08-23-2012, 17:59
a kak da mu pokaja 4e zaslujavam da bada obi4ana i t.n.
Едно е да докажеш, че заслужаваш да бъдеш обичана, и съвсем друго да докажеш че заслужаваш да бъдеш обичана точно от него.Ако той самият не иска това просто няма как да стане, а той ти го е казал вече, че не иска нищо сериозно от теб.

TheBobqk
08-23-2012, 23:29
Не му се натискай. Остави нещата да се развият естествено. Сама ще разбереш дали ще се получи.