PDA

View Full Version : ПОМОЩ НЕ ИСКАМ ДА СЕ ПРЕДАВАМ



someonelikeyou
08-23-2012, 16:29
Хора помогнете ми.Днес съм яла грейпфрут,2 кисели млека,много диня и замръзени малини.От няколко дена съм на диета,но вече просто не издържам.Постоянно мисля за пиле с картофи и сметана,дюнери,пица,картоф и със сос,чипс,шоколад.Ох от околко 7 дена съм на диета и вече не издържам ама трябва да отслабна имам околко 17 излишни киограма.Какво да направя за да не ми се ядът тези неща?Пия вода с лимон,ям диня,зеле чудя се с какво да се надуя,надувам се и после пак мисл за тези храни по-горе.

divacheee
08-23-2012, 16:46
Еми яж пиле с кaртофи :Д

HollyGolightly
08-23-2012, 16:48
Намери си нещо за правене, излез разходи се, виж се с някого, като си стоиш само и от скука се чудиш какво ти се яде.

bloodymirror
08-23-2012, 16:52
Искам да те предупредя,че с тази диета,която спазваш,освен,че абсолютно всеки ден ще си със зверски глад,а и ще се разболееш сериозно,но да отслабнеш-в никакъв случай няма да стане по този начин. Храни се в по-малки количества и поспри на този етап вредните неща. ПО ТОЗИ начин се отслабва,а не с гладуване. Ако искаш ме слушай,за теб си е

ch0c0late44
08-23-2012, 17:12
''грейпфрут,2 кисели млека,много диня и замръзени малини''
на това диета ли му викаш?!

strawberry88
08-23-2012, 17:26
С гладуване няма да отслабнеш!!! :?
Когато огладнееш,хапни нещо леко и в малки количества.
И я спри тая твоя ''диета''!

Tikche
08-23-2012, 17:33
Стегни се. Трай бабо за хубост! Ако искаш резултати ще трябва да се потрудиш. С диети нищо не става. Те само ти помагат, когато тренираш. Комбинирайки двете ще видиш резултати. Виж това тук обясняват много добре как да се справиш. Правено е от 1 двойка и резултатите са отлични. Не съм сигурна, че ще можеш да го гледаш онлайн, но могат и да ти пратят видеото по имейла, ако се запишеш в сайта. Наистина го погедни. Много ще ти помогне. http://e13053orpej3p8ask7qpuv2w47.hop.clickbank.net/

Във видеото ти дават много добри съвети какво да ядеш, какво да правиш, как да гориш и тн.

someonelikeyou
08-23-2012, 17:44
Не знам,защо не излиза всичко написано от мен.
Хора помогнете ми.Днес съм яла грейпфрут,2 кисели млека,много диня и замръзени малини.От няколко дена съм на диета,но вече просто не издържам.Постоянно мисля за пиле с карт. и сметана,дюнери,пица,картоф и със сос,чипс,шоколад.Ох от околко 7 дена съм на диета и вече не издържам ама трябва да отслабна имам околко 17 излишни киограма.Какво да направя за да не ми се ядът тези неща?Пия вода с лимон,ям диня,зеле чудя се с какво да се надуя,надувам се и после пак мисл за тези храни по-горе.

Amore-Mio*
08-23-2012, 18:07
Наложи си тая воля, щом смяташ и искаш да отслабнеш.
Или изобщо не се занимавай и си яж на воля.

magneticfields
08-23-2012, 18:11
Храни се балансирано и спортувай. На каквато и диета да се подложиш без спорт не става. И имай на предвид, че ако спортуваш не трябва да се подлагаш на драстични диети. Просто отделяй по поне 1 час на ден за спорт и се храни балансирано( чж повече плодове и зеленчуци, млечни продукти, риба, пилешко).

anonymous708973
08-23-2012, 18:24
Нормално да не издържаш. Нямаш достатъчно енергия.

mirki4a
08-23-2012, 23:33
Нямаш ли си хоби?Аз така се справям като огладнея...

SuNsEt
08-23-2012, 23:37
Вместо да гладуваш и накрая да се получи йо-йо ефект, просто си забързай метаболизма с повече спорт и ядене в малки количества на няколко пъти. По тоя начин хем няма да имаш нужда да се ограничаваш,хем ще е по-здравословно. Една приятелка ходи и на някакви масажи на корема чрез някъв стол -15 мин за левче или нещо от сорта.
За ... 5-6 месеца свали 13 кг.

scrooper
08-24-2012, 05:18
Една приятелка ходи и на някакви масажи на корема чрез някъв стол -15 мин за левче или нещо от сорта.За ... 5-6 месеца свали 13 кг.
Много добре. Но ограничавала ли се е, защото може да не е от "стола".