PDA

View Full Version : Защо Ходите със по двама на шеднъж???



NIKZnikz
08-23-2012, 16:29
Защо повечето моми4ета ходите с по двама...дори след като мойта приятелка скъса с мене и тръгна с друг, една седмица след като скъса с мене пак се видяхме и се целува с мене,дори правихме секс....дори сега имам приятел който се запозна с момиче което е обвързано от 9 месеца...но пък тръгна и с това момче .демек сега ходи и с двамата...на единия има снимка на телефона как са се целунали,а с другия се вижда от време на време и прават разни работи....и казва че ги обича и двамата ..единия бил уникален а пък с другия имали 9 месечна връзка...как може ако си влюбен да си с двама..??? аз бях наранен по този начин...обяснете ми моля ви....???

Teenhelp1
08-23-2012, 16:37
Ти си го обясни сам. :D

HollyGolightly
08-23-2012, 16:51
Ами не всички сме такива, просто ти на такива си попаднал в случая. А аз тогава да попитам , след като приятелят ти знае , че тази въпросната има някого, той защо не я отблъсне? Ти като си знаел че бившата ти си има нов защо спа с нея? Понеже всеки си прави това което му е кеф в момента и не мисли за чувствата на заобикалящите го хора, както и за последствията.

prosto_chovek
08-23-2012, 16:55
анализирайки генерализираната констатация от твоя страна и съдейки от полуправилното използване на българската граматика, смесена с употребата на арабски цифри като заместители на букви от кирилицата, ти си индивид с намален умствен капацитет, водещ до публикуване на теми с нискоинтелектуално съдържание на места, неподходящи за целта. Трол. :)

Chacho
08-23-2012, 16:57
Преди много години ходех със всички жени на планетата наведнъж и жаждата им за отмъщение в хода на еволюцията се е развила като инстинкт да търсят по повече от един любовник.

NIKZnikz
08-23-2012, 17:04
той казва че скоро ако продължи така ще спре да я търси,а аз спах с нея защото ч обичах все още :( тогава... а и тя го искаше..

kalpazanka
08-23-2012, 17:04
Искай обяснение от тези, които са те наранили, а не от нас!

WesSneijder
08-23-2012, 17:25
Определено много силно логическо свързано мнение. Струи невероятен интелект от него. Вероятно ти е писано да създадеш труд за мистерията с рисунките в платото-пустиня Наска и очертаните кръгове в полетата.

SuNsEt
08-23-2012, 17:44
Сега така е модерно cheer up

Amore-Mio*
08-23-2012, 17:56
О, такива много ги мразя. Не знаят какво искат, но им харесва да са с много, заради изпъкването уж, пред другите. Тъпи, немислещи и нямащи трезви представи за света, в който живеят. Повече го правят и заради бройката. Голяма простотия.

HollyGolightly
08-23-2012, 18:03
той казва че скоро ако продължи така ще спре да я търси,а аз спах с нея защото ч обичах все още :( тогава... а и тя го искаше..


Еми ето ти го отговора, ти сам си го даде, понеже има ей такива като теб, които да позволяват това да стане.

бтв: ти не беше ли този ниският дето не можеше да си намери приятелка?

SisiStrange
08-23-2012, 18:40
Оле боже! Ако повечето ходехме с двама, нямаше да ни стигат мъже, не мислиш ли? о.О

explosion_
08-23-2012, 18:42
Щото са жени, що.. :D

БожиятАгнец
08-23-2012, 18:46
Не ти дочетох темата, защото не пишеш много неадекватно, но когато хората са на по 12 така правят - няма да се женят, я.
А, ако са минали тази възраст - просто не се занимавай. Като даден тип момичета са ти неприятни защо общуваш и се обвързваш с тях? Ти си си виновен, ебаси. И за съжаление не ставаш.

TheBobqk
08-23-2012, 19:17
Колко се радвам, че не съм имала контакти с подобни идивиди. Грозно, тъпо и курвенско поведение. Дори и мъж да го направи пак си е курва за мен. Горе ти казаха, че си случил на такива хора. Намери си друго обкръжение, иначе няма да излезеш от филма.

xXxPETYAxXx
08-23-2012, 19:19
Не знам - не ми се е случвало, но предполагам поради същата причина, поради която и мъжете въртят по две. Явно нещо във връзката и си го търсят в някой друг, в който пък не намират нещо друго, което първия им дава. Или просто са ненаситници...Ама вие сами сте си виновни щом знаете и сте се съгласили с това положение.