PDA

View Full Version : TOEFL Junior резултат



web_designer
08-23-2012, 16:29
Здравейте :)
9-ти клас съм и спечелих конкурс за явяване на TOEFL Junior. И така, явих се и днес си получих резултатите и сертификата. Въпросът ми е какъв резултат се води добър? Моят е 825 от 900 точки. Ако има някой по-запознат може ли да ми каже дали е добро постижението ми и къде би влязъл в употреба сертификатът, който ми дадоха, защото пише, че е актуален в срок от 2 години, а не виждам за какво ще ми послужи :)

DisappointedDreamer
08-23-2012, 16:35
Attention seeking.

web_designer
08-23-2012, 17:10
Това, че не ми е ясно значи, че търся внимание ли ??? Просто не съм на ясно и ми трябва разяснение...

elito0o0o0
08-24-2012, 10:53
Ами като ти трябва разяснение защо не попиташ там където си се явил?
Attention whoring level 101

bloodyF
08-24-2012, 12:13
toefl junior?
dafuq?
кой клас си, откъде си, къде мислиш да учиш след 12 клас?
щом е джуниър надали ще ти послужи някъде..

Smile.
08-24-2012, 20:35
Четох за TOEFL Junior в Интернет, нещо като подготовка за истинския TOEFL. Обаче така и не разбрах как точно можеш да се явиш. Казваш, че си спечелил конкурс, за да се явиш. От Интернет ли се записа или от училище ви казаха? Моля те, дай повече информация.
Относно резултата ти виж тук: http://www.ets.org/toefl_junior/scores_research/. Обяснено е как да се упражняваш относно резултата си, но е разделено на четене с разбира, слушане с разбиране и т.н. :)

Djenka
08-24-2012, 23:27
Хей, здрасти! :D

Знаеш ли, и аз правих Toefl Junior това лято и в четвъртък си получих сертификата. Имам 875 точки. :D
Леле, супер ми е странно, че съм била в една стая със съфорумец, а дори не съм знаела :D

web_designer
08-25-2012, 08:20
Ами от училище ни предложиха... Всичко беше организирано от Express Publishing Bulgaria. Днес ми казаха, че над 800 точки се води добър резултат и темата вече става ненужна, защото си реших проблема :)


Хей, здрасти! :D

Знаеш ли, и аз правих Toefl Junior това лято и в четвъртък си получих сертификата. Имам 875 точки. :D
Леле, супер ми е странно, че съм била в една стая със съфорумец, а дори не съм знаела :D

Еее браво... Още малко и си щяла да имаш пълен актив от точки ;D Продължавай все така :)