PDA

View Full Version : Забелязали ли сте това нещо?



SuNsEt
08-23-2012, 20:34
Съвсем нарочно пиша в този раздел!

Питам особено много и по-отдавнашните юзъри на форума.Забелязали ли сте,че откакто се направи новия дизайн има голям отлив от хора?Особено във 'Всичко тийн на куп' едно време пишеха сума ти народ , даже бих казала някои доста известни сред форума хора,а сега няма никой!
Преди пишеш една тема и ти отговарят 100 човека(60 от които те базикат само),а сега едвам 2-3.
Забелязала съм също и че освен по-редовните юзъри сега,пишат хора тук само,когато имат някакъв проблем.
Форума изглежда уж по добре,но много неща не работят, има теми ,които се повтарят многократно и още не знам какво...

Според мен много от юзърите вече не пишат тук по 2 причини:
1. вече са си на по 20+ и си имат по-важни неща,забравили са форума
2. след новия вид на сайта просто са се отказали да пишат вече

Сигурна съм,че модовете и админите няма да направят нищо по въпроса ,а вие какво мислите върху цялата тая работа?

SisiStrange
08-23-2012, 20:41
Няма емотиконки и затова.

Иначе да, има отлив. Аз самата на моменти се чудя защо на 20 години (почти) все още спамя в тийн форум. Нещо от известно време ме ръчка към bg-mama, но ще видим.

SuNsEt
08-23-2012, 21:00
bg-mama някак си ми е синоним за 'бременност' ;d иначе... доста интересни теми съм чела там.

Жалко за нашия форум...

ShtrudeL
08-23-2012, 21:11
На мен пък ми писна всеки да се оплаква какъв бил форума преди, какъв е сега и всякакви такива тъпизми. Адаптирайте се. Т'ва е.
Темата ти не е за тук.