PDA

View Full Version : idei za tatto



Merianda
08-23-2012, 21:52
Reshila sam da si napravq tatto pod ednata gurda i se orientiram kum nadpis no mnogo se chudq kakvo tochno da pishe, zashtoto tova vse pak ostava za cql jivot i ne iskam sled vreme da sajalqvam za nego ....molqvi daite nqkakvi idei ...a i drugiq moment e che az veche imam edna na vrata otzad po grubnachniq stulb no e kusa i e na qponski ta misulta mi e ako si napravq tatto pod gurdata i e na drug ezik dali shte e dobre zashtoto sa mi kazvali che ne e hubavo da se smesvat ezici i saotvetno religii

FasterBeach
08-23-2012, 22:55
only god can judge me
Не давай тъпи съвети. Това пък е толкова банално.......
До автора - Горещо ти препоръчвам да не се шариш безразборно... Щом ти сама незнаеш какво искаш, надали някой ще ти каже правилното нещо... Помисли хубаво, направи си татуировка със смисъл за теб, а не просто за бройката.
Важното е това... да има смисъл и на теб да ти харесва, пък езиците ги зарежи.

melanie.p
08-24-2012, 00:13
keep beautiful. на мен това ми е една от любимите фрази напоследък. обаче е хубаво да го премислиш много добре. смисъл то трябва да е нещо лично.. на 100% съм съгласна с FasterBeach

DennisCobain
08-24-2012, 00:35
Трябва да е нещо което значи нещо за теб. Щом питаш из форуми каква татуировка да си правиш, то това означава, че до 2-3 месеца ще ти е писнала. А махане - има, но боли и ще ти излезе доста, доста по-скъпо. Недей да си правиш татус щом не знаеш какво точно искаш. Ще съжаляваш след време.

druzilla
08-24-2012, 01:05
Дали ще смесваш езици няма никакво значение..Все пак едната татуировка ти е отпред,а другата отзад :D никой няма да гледа и двете едновременно.Тъпото е,че искаш татуировка просто за гъзария,а така бързо ще ти писне.Направи си татуировка,която свързваш с някой важен за теб човек или важно събитие в живота ти - така никога няма да ти омръзне.
Безмислено е просто да искаш съвети от нас,по-добре сама си измисли нещо.Така ще е орегинално и никой друг няма да го има.А това "Only God can judge me" просто всеки втори си го пише.А "Keep beautiful" някой да ми обясни как се превежда,защото за мен няма никакъв смисъл? :D

Sh@d0w
08-24-2012, 05:45
Писането на кирилица е задължително.