PDA

View Full Version : Скандал..пак?!



BornToRaiseTheHell
08-23-2012, 21:46
Здравейте. :)
ПробУем:с гаджето ми ходим от почти година, а преди това се "занимавахме" половин и в това време не е имало никакви конфликти, скарвания..Нищо.
Но от няколко седмици насам ,постоянно се караме. Той като че ли започна да охладнява,престана да се обажда, не се радва изобщо,когато се виждаме, става груб от време на време, а аз се опитвам да му го кажа по някакъв начин. При всеки мой опит за разговор, чувам "Ти полудя ли, какво ти стана..?" или "Не знам какво искаш от мен".
Не знам какво да му кажа, за да ме разбере.Не знам дали грешката не е в мен,дали не му казвам нещата по правилния начин, или просто няма да успеем да се разберем.
Въпросът ми е: как, според вас, мога да му обясня,че това негово поведение наистина ме наранява и че този проблем или ще е от малките камъчета, които обръщат каруцата, или ще направи връзката ни по-стабилна, ако бъде преодолян?

TheBobqk
08-23-2012, 22:03
Първо говори с него дали няма нещо, което да провокира това му държание. Покажи му, че си до него и го подкрепяш. След това говорете и за връзката ви. Според мен му има нещо.

shmatarok
08-23-2012, 22:16
Да не е изнервен от някакви други фактори или негови си проблеми и да си го изкарва на теб? Няма как да разберем какво му има на него, ти трябва да седнеш и да поговориш с него.

SuNsEt
08-23-2012, 22:17
Може да иска да бъде сам или да съжалява,че сте тръгнали. Не знам. Питай го направо ,какво се случва и какво виждаш ти. Ако пак откаже да говорите ,значи определено има нещо.

PLEYGIRL
08-23-2012, 22:18
чудно наитина ... едно разговорче ще оправи нещата според мен ,но ако той не изяви желание да говори с теб ... нзззз

ShtrudeL
08-23-2012, 22:20
Съжалявам.

mery_janee
08-23-2012, 23:06
Седнете с поговорете. Изяснете проблемите си. Дори да не иска да те чуе ти му говори (в краен случай му удари шамар ;дд). Мен лично това държание от страна на партньора ми ще ме изнерви повече от колкото да ме нарани.. Направи всичко възможно да поговорите и да изясните отношенията си. А ако той отново се държи студено и няма признаци за обич, ако мога така да се изразя, най-добре се разделете. Не искам да те карам да се чувстваш зле, това е моето мнение, казвам как бих постъпила аз. Не мисли за това как ще се чувстваш, ако се разделите, помисли за това как се чувстваш сега докато имаш "връзка" с него. :)

Julliee
08-23-2012, 23:07
Когато бях на 16 се запознах с уж истинската ми любов...мислех само за него,бях наистина влюбена..Но лапешки акъл....притисках го през цялото време,звънях му,пишех му,коагто не ми вдигаше му крещях и го обвинявах,че не му пука за мен..изобщо не го оставях да диша..накрая той не издържа и започна да ми говори както и твоя младеж на теб...В крайна сметка заради това,че бях изключителна лепка го загубих.Както и да е..вече 3 години по-късно се поучих от грешките.Мисля,че правиш същото,което и аз преди.Спри да бъдеш толкова прилепчива към него,дай му малко разстояние,свобода...не го притискай постоянно..Гарантирам,че ако това е причината за държанието му,че ще преосмисли поведението си :)

ShtrudeL
08-23-2012, 23:19
Дори да не иска да те чуе ти му говори (в краен случай му удари шамар ;дд)

лол
Адски дразнещо е някой да ти пили на главата, когато не искаш да го чуеш. Радвам се, че искам да слушам хората и не реагирам агресивно/първосигнално/тъпо. Повишава се тон и е затормозяващо, а това с шамара няма да го коментирам.

magita
08-23-2012, 23:36
^^ Още по-дразнещо е да имаш да кажеш нещо важно, ама наистина важно и да не могат да ти отделят минималното време да те изслушат.

TheBobqk
08-23-2012, 23:38
^ Това не означава да му привлечеш вниманието с шамар. Така ще се усложни ситуацията.

Zarity
08-24-2012, 01:34
Ми обясни му го както на нас.
Тая работа без никви караници в една връзка е много съмнителна,ето виж накрая всичко избива.

TheBeliever
08-24-2012, 06:42
The honey moon is over.

Нормално е да не иска да ти слуша тирадите ако са непосредствено след поредния скандал. Той е изнервен, ти си изнервена, ще наговорите куп глупости, за които после ще съжалявате. Обмисли хубаво кое точно те дразни у поведението му и някой хубав слънчев ден, когато не сте скарани и изнервени, го дръпни на някое спокойно и тихо местенце и без да се изнервяш, без да драматизираш, му говориш. Не се оплакваш, не обвиняваш, а обсъждаш проблема.

BornToRaiseTheHell
08-24-2012, 07:42
Благодаря на всички за мненията.
А по отношение на разговорите, последния път започнах с "Не знам дали съм права, но имам някакво чувство, че се отдалечаваме." и от него се чу "Много си зле, сериозно", следващия път беше след около 2 седмици с това, че няколко дена не ми вдигна и аз го попитах дали не е станало нещо и той "Оф, бате нямам време да се разправям с твоите глупости." и на мен ми стана наистина гадно.
Едит: преди няколко дена ми поиска "време да бъде сам със себе си", след което ми се обяснява, че му било празно без мен и еднорози, които акат дъги, и сега пак същата песен.

Amore-Mio*
08-24-2012, 08:17
Сядаш и говориш сериозно с него. Без да му позволяваш да увърта нещата и да избягва въпросите. Все пак сте заедно от дълго време, нужни са разговори от време на време.

TheBobqk
08-24-2012, 12:05
Ама той ми изглежда толкова несериозен. Явно го мъчи нещо, но как се оставяш да те нарежда така? Моля ти се. Хващай го, завържи го, ако е нужно. Вие просто трябва да говорите. Не трябва да си го изкарва на теб. Все пак ти си му опората, а не боксовата круша.

sweetycherry33
08-24-2012, 12:07
Гадна ситуация...

SisiStrange
08-24-2012, 12:09
Благодаря на всички за мненията.
А по отношение на разговорите, последния път започнах с "Не знам дали съм права, но имам някакво чувство, че се отдалечаваме." и от него се чу "Много си зле, сериозно", следващия път беше след около 2 седмици с това, че няколко дена не ми вдигна и аз го попитах дали не е станало нещо и той "Оф, бате нямам време да се разправям с твоите глупости." и на мен ми стана наистина гадно.
Едит: преди няколко дена ми поиска "време да бъде сам със себе си", след което ми се обяснява, че му било празно без мен и еднорози, които акат дъги, и сега пак същата песен.
Не се мъчи. Човек с такова отношение не те заслужава. Остави го да усети, че може да те загуби.

Incadeptus
08-24-2012, 12:15
Абе той щом се държи така,нема май много да му пука дали ще я загуби или не.Отиваш и му казваш,че връзката ви е на път да се разпадне,а ти не искаш това.Питаш го:А ти искаш ли? Да го видим кво ще каже ако пак овърта и ти казва неща от рода "Какво искаш от мен?" го зарязваш,макар и да ти е трудно.Година все пак е доста време и ще бъде жалко да се разделите.

Zarity
08-24-2012, 12:53
Мда,тая работа ми бие на скъсване. Ако все още продължава да отказва да говори с теб или да ти обръща внимание..Няма как да стане тая работа да сте още заедно.Щом се държи така с теб,очевидно чувствата му са охладнели.Разбира се,може да има и друг случай,някакъв проблем,който не желае да ти каже,но малко вероятно.

NambyPamby
08-24-2012, 13:54
Аре бе, още ли не си го разкарала тоя?!

Supermassive____
08-24-2012, 14:01
Когато се затвори една врата, се отварят две нови.. Отвори ги.. Може би там е твоето щастие. ;)

soinlove
08-24-2012, 14:17
Ще те зареже. Дава ми се да го знам.Не- без майтап- ще те зареже, така правят понякога.. и не може да ти говори на "бате".. ай сиктир.. никакво отношение няма към тебе ..

BornToRaiseTheHell
08-24-2012, 14:57
И аз така мислех, но той не е човек, който ще чака, за да може да ме зареже.
Знам,че наистина ме обича, защото доста време се бори, за да ми покаже, че той не е просто някакъв "жмуньо", както се изразява баба ми, който ще такова таковата на цялата система след определено време. Не мисля, че би оставил нещата просто така да свършат или.. не знам и аз дали се бъркам.
Отново благодаря на всички и.. някой да стиска палци при следващия разговор. :)

kalpazanka
08-24-2012, 15:01
The honey moon is over.



Отново благодаря на всички и.. някой да стиска палци при следващия разговор. :)
Стискам палци... дано има смисъл...

BornToRaiseTheHell
08-24-2012, 20:59
Стискам палци... дано има смисъл...

Стискането се оказа напразно.
Мерси на всички отново и наздраве :*

fenkaaa
08-25-2012, 02:15
Мхм.Случва се понякога,след време.

horacio
08-25-2012, 09:45
Стискането се оказа напразно.
Мерси на всички отново и наздраве :*
Какво стана? :/

BornToRaiseTheHell
08-26-2012, 20:01
Какво стана? :/
Скарахме се пак, но тази вечер ми се обади и каза, че иска да поговорим и утре ще се видим.. Някой да стиска палци отново.

Zarity
08-26-2012, 23:51
Аз ще стискам,че взех да ти съчувствам,миличката.