PDA

View Full Version : Пакости



illusi0nis7
08-23-2012, 23:44
Да направим едно състезание, да видим кой е бил най- голям пакостник.
Нека започна аз :)
Когато бях на пет/ шест години докато се опитвах да оцеля едно дърво с прашка ударих една баба по главата
:) хихи, главатаи даде откат.Скрих се зад една кола с надеждата да не разбере, че съм аз, но за жалост мъжът и ме намери и ми заби шамар зад вратът и ме предаде на нашите. Те ми теглиха един здрав бои, и аз на пук и се из*рах
пред вратата :p.............следва продължение хихи:) :) :)

prosto_chovek
08-24-2012, 08:19
тук ши е интересно... :D :)

kosder
08-24-2012, 08:23
Като малък спамех в Кофата :/

DeviL_AsS
08-24-2012, 08:24
да бе,вярвам ти :lol:

DennisCobain
08-24-2012, 09:08
Мм.. Аз пък бях доста перверзно хлапе.. Направо ме е срам да пиша.. :D

elito0o0o0
08-24-2012, 10:29
Ми правила съм много неща, но от тях поне 2/3 няма как да ви ги кажа, лол. :D
Иначе палили сме огън и за малко да запалим дрехите на тия от първия етаж :lol:
Като се преместихме тук в къщата и се запознах с тия от долната улица. Един път с А. хвърляхме сплути джанки и сливи през прозореца в на една къщата. :D:D:D:D Кой знае къв компот е станало и като е влязла после в стаята... :lol:
По едно време ходехме и слагахме дъвки по на хората ключалките. :D А една баба много я тероризирахме щото и тя нас. Целили сме с кал прозорците й, в терасата бяхме хвърляли кучешки акита и кво ли не още :lol: :lol:
От моя двор сме целили зимата със снежни топки колите дето минават и един път щяхме да счупим предното стъкло на един и той излезе от колата и се беше много пренервил, ама не можеше по никакъв начин да ни направи каквото и да е. :lol:

И т.н.

li0n
08-24-2012, 10:35
Като малка бих момчетата. :O

MaLyKoLiU
08-24-2012, 10:44
Като бяхме малки с братята ми метнахме боя за дрехи върху прането на една патка от съседния вход, понеже блока е като Г ии ние сме точно в ъгъла и терасите на съседния вход са на няколко метра от нашите... оная после искаше да и купуваме нови дрехи... :lol:
В училище сме мазали бравите на вратите с майонеза и кетчуп от вътрешната страна иии като дойде даскалката да отключва... :lol: Но ние сме тарикати и го направихме на тази по френски, а никой от класа ни не учеше френски и нямахме контролно после... 8)
Също като бяхме малки имаше на село една каравана с цигани строяха нещо ии живяха в караваната... ние идиотчетата решихме да влезем вътре намерихме 1 стек с олио и поляхме всичко обилно с олио... :lol: също намерихме и един стек с цигари... това беше първия път когато запалих цигара... 8-) После следваше здрав бой от баба ни ии тя им даде чисти чаршафи, понеже на онези бяха целите попити с олио... :lol:
Колко още простотии сме правили... няма да пиша, че ще трябва 2 дена да пиша романи... :)

Wax
08-24-2012, 11:17
5-6-7 клас.
Масови мелета между Стояна и Талев. После се включиха веселите курви и Яворов и стана фул хаус.
Помня на последния мач между училищата къв варгал стана.
Едно 400 човека + на меле.
Лапешка му история :lol:
Целехме тая по математика със сливи.
Бяхме подпалили 2 фургона
На една автомивка до Талев някой редовно му взимаше препарата надвечер и пикаехме всички вътре и го оставяхме другата сутрин, ама след 2-3 пъти взе да проверява първо :lol:
Няя се впускам в подробности - само ще кажа че навремето имахме група във вибокс с 60-70 клипа простотии от махалата :d

li0n
08-24-2012, 11:23
Целехме тая по математика със сливи.
Бяхме подпалили 2 фургона
На една автомивка до Талев някой редовно му взимаше препарата надвечер и пикаехме всички вътре и го оставяхме другата сутрин, ама след 2-3 пъти взе да проверява първо :lol:
:D

li0n
08-24-2012, 11:35
и т'ва не е забавно.. ^
като малка си спомням карахме едно момче да се изпикае върху вратата на един полицай :D
направи го, де.. ама после не му беше смешно..