PDA

View Full Version : Зачервяване на дясната част на лицето и затопляне на дясната страна на тялото



mirkinmm
08-24-2012, 04:44
Здравейте!
Искам да попитам какво ми има, защото в нашия град лекарите НЕРАЗБРАХА!!! Та проблема ми е следния:
Като се натоваря физически ми се зачервява дясната страна на лицето, по-скоро дясната страна на челото ми. Там най-си личи. В същия момент от главата до кръста, дясната част на тялото ми става по-топла. На допир, нормално усещам и с двете си части на лицето и туловището... Нямам болки, нарушено кръвно, замайване, гадене, или какъвто и да е некомфорт... всичко си е наред, но всичко това е странно и никой неможе да ми обясни, защо се получава така. След около половин час, зачервяването изчезва и температурата на тялото ми се нормализира навсякъде. И така никакви промени с тялото ми докато не се натоваря физически. Всичко си ми е ок. Чувствам се много добре здравословно, но явно ми има нещо, щом се зачервявам, щом при физическо натоварване дясната ми част от тялото ми е по-топла и този проблем трябва да се реши, защото може да доведе до по-лоша ситуация, нали?! Аз си го обяснявам, като слабо оросяване може би, ненормално кръвоснабдяване ли...
Чувал съм, че може да са запушени капиляри, че може да е някакъв вид "Инервация", че от т'ва нещо може да се получи лицеискревяване и к'о ли не още...
Лекаря ми изписа "Дузофарм" и "Невробекс". Пих ги 15 дена и НИЩО! Пратиха ме при друг лекар, при трети... нови лекарства и пак НИЩО!
Моля някой лекар, ако е запознат със симптомите ми и знае решение на проблема ми, да напише отговор. Моля да помага и този, който е имал подобен проблем и знае как да изляза положително от положението.
МОЛЯ,ПОМАГАЙТЕ!!!
Благодаря предварително!

DennisCobain
08-24-2012, 11:59
И аз имам същия проблем само, че само с десния крак. На моменти направо имам чувството, че пари, но като го пипна си е със съвсем нормална температура. И в момента пак се затопля. Нямам никаква идея от какво може жа е.

Incadeptus
08-24-2012, 12:01
Всичко е до мозъка.Аз например никога не се разболявам,защото не допускам болестта до мен.Ако пък се разболея,веднага оздравявам само със силата на мисълта.Трябва и вие да пробвате някой път.Е не съм като йогите,дето като си внушът,че кожата им е изгорена и наистина се показва белег от изгоряло ама все пак ;дддд