PDA

View Full Version : Гъбички или пък нещо друго



colombiana
08-24-2012, 10:06
Март или април бях на гинеколог - каза ми че имам гъби. Лекувах се и на следващият преглед ми каза че са ми останали някакви минимални клетки и ми изписа още едни хапчета и каза че ще се оправя. Да, но бялото течение спря само за 3-4 дена и пак се появи. Реших този месец пак да отида, но този път при някоя друга. Гледах в интернет за добър гинеколог и никои не споменавам тази която ми каза че имам гъби, само една женичка казва че не била добра и само при нея никои да не ходи че много си патила. Повечето бяха посочили една Николова като много добра също майка ми ми я препоръча и така реших да отида при нея. Днес ми излязоха изследванията и ми каза че имам някакви бактерии от червата. Е как така едната ще ми казва едно, а другата друго?! Възможно ли е да се объркат изследванията или да съм се излекувала от гъбите и да са се появили тези бактерии. Де да знам много странно ми се струва .... едната гъби другата анални бактерии пф...

bloodyF
08-24-2012, 10:49
ами просто лекарска грешка
стават непрекъснато, щото са си седели на ушите в унито
аз бих се консултирала и с трета, въпреки че пак не е ясно дали ще е вярно мнението й

lamer4e7o
08-24-2012, 10:51
Най-добре отново върви на лекар, защото нещата могат да се усложнят.

colombiana
08-24-2012, 11:11
Еми ще пия нещата които ми изписа и ако не се оправя пак ще ходя.

kalpazanka
08-24-2012, 11:23
Ешерихия коли ти е намерила. Не е невъзможно, имайки предвид колко малко е разстоянието от ануса до входа на влагалището и колкото и да се миеш/дезинфекцираш, няма как да ги унищожиш, защото те имат пък доста важна роля в червата. Това, че си лекувала гъбички, не значи, че си застрахована от други зарази. Ама то и за тая работа се иска акъл, а не ръсене на злоба във форума.

fifito19
08-25-2012, 16:11
ИЛИ И ДВЕТЕ ИЛИ ЕДНАТА ОТ ТЯХ Е НЕКОМПЕТЕНТНА

kalpazanka
08-25-2012, 16:38
^Айде дипломирай се по-бързо, че да те видим ти какъв гений ще си! :D