PDA

View Full Version : 'Трайни' къдрици :)



youonlyliveonce
08-24-2012, 11:46
Правя си масури с маша и стоят половин час НАЙ-МНОГО един час ;хх Слагам лак за коса и какво ли не, ама косата ми е мекичка и не се задържа нищо. Съвет?

FuCKkK13
08-24-2012, 11:49
стилизант и преди машата ? машата хубава ли ти е ? достатъчно дълго ли задържаш ?

youonlyliveonce
08-24-2012, 11:51
стилизант и преди машата ? машата хубава ли ти е ? достатъчно дълго ли задържаш ?

ппц не знам колко точно да задържам, защото много ме е страх да не я изгоря ;д машата ми не е proffesional. ;д а стилизант преди машата (не се бях замисляла де) лак или какво?

FuCKkK13
08-24-2012, 11:55
лак/пяна.. щом те е страх си купи термозащитен продукт - той предпазва от топлинна обработка ... и така какъв е смисъла ? дали ще задържиш повече и ще стои повече или ще държиш по-малко и ще трябва да я правиш 100 пъти е едно и също .. като не искаш да я гориш се къдри с ролки/плитки/кокчета/фуркети/дифузер и т.н.

и btw. на същата или на 2ра страница има голяма тема за прическите.. там можеше да попиташ.. не е нужно за всяко нещо да се прави нова тема

malka_sladkka
08-25-2012, 16:36
е как ще не е нужно, нали трябва да направят 1 милион нови теми, щото били нови във форума :? да не говорим, че темите са предимно свързани с коса :?

DesireToFire
08-25-2012, 16:58
Бооже, какъв ви е проблема с новите теми. Не мога да разбера защо всички злобеят. Разбирам да има 2 напълно еднакви на една страница, но вие вече прекалявате. Като иска момичето, да си направи тема, не е задължено да ви спазва капризите. То вече и аз търся по търсачките и избягвам да правя нови теми, не за друго, ами защото не ми се занимава с хора, чиято цел явно е да се заяждат за глупости.

strawberry88
08-25-2012, 17:15
След машата веднага си напръскай косата с лак (препоръчвам Тафт 8-) <3 ) !

FuCKkK13
08-25-2012, 17:20
Бооже, какъв ви е проблема с новите теми. Не мога да разбера защо всички злобеят. Разбирам да има 2 напълно еднакви на една страница, но вие вече прекалявате. Като иска момичето, да си направи тема, не е задължено да ви спазва капризите. То вече и аз търся по търсачките и избягвам да правя нови теми, не за друго, ами защото не ми се занимава с хора, чиято цел явно е да се заяждат за глупости.
защото няма никакъв смисъл при положение че в другите теми има достатъчно отговори.. има общи теми за коса,прически,за отг. на всякакви въпроси и т.н. какъв е смисъла да се казва едно и също във всяка 2ра тема...

Starless
08-25-2012, 17:22
Пробвала ли си да се къдриш с преса за изправяне? На мен много ми държа като се правих предната седмица (беше просто опит), цяла вечер стояха и дори на сутринта имах къдрици, а дори не бях сложила лак, но предполагам пак зависи от пресата.

malka_sladkka
08-25-2012, 18:36
защото няма никакъв смисъл при положение че в другите теми има достатъчно отговори.. има общи теми за коса,прически,за отг. на всякакви въпроси и т.н. какъв е смисъла да се казва едно и също във всяка 2ра тема...
Еми точно така си е, за тва форума замря... Пък и в темите за косата според мен ще ти дадат повече мнения отколкото тука ;)

druzilla
08-25-2012, 18:41
Ако косата ти е гъста и е тежка,нормално е прическата да не стои много време.
Моята също е така и аз си я правя къдрава със ситни плитки и така ми държи 2 дни.
Пробвай със лак за коса Taft - mega strong. :)

druzilla
08-25-2012, 18:41
А и престанете да се оплаквате,че вече има тема за това.До сега да бяхте й отговорили 57823495 пъти.

FuCKkK13
08-25-2012, 18:43
А и престанете да се оплаквате,че вече има тема за това.До сега да бяхте й отговорили 57823495 пъти.


лак/пяна.. щом те е страх си купи термозащитен продукт - той предпазва от топлинна обработка ... и така какъв е смисъла ? дали ще задържиш повече и ще стои повече или ще държиш по-малко и ще трябва да я правиш 100 пъти е едно и също .. като не искаш да я гориш се къдри с ролки/плитки/кокчета/фуркети/дифузер и т.н.



това какво е бе момиче ?

youonlyliveonce
08-26-2012, 17:00
Мерси много за съветите :) пробвала съм с преса за изправяне, стояха ми 2дни, ама не беше моята (моята преса е широка и не може). Косата ми е рядка и лека, перушинка е... Не е тежка изобщо, нито пък гъста :/