PDA

View Full Version : Практикуване на английски =]]



DanieLa_SmiLe
08-24-2012, 15:59
Здравейте, искам да попитам за някакъв сайт или чат, в който мога да си пиша с англичани, с цел да практикувам езика си по-често. То и по скайпа може де, но аз не влизам много там.. Та, някакви интересни сайтове или форуми да ми препоръчате? Благодаря предварително :)

Dagichka
08-24-2012, 17:12
веднага се сетих за omegle.com :Д ама там е пълно със загорелници или просто тролове, т.е. рядко може да попаднеш на някой нормален.. но ако намериш, става доста добър разговор на различни теми, които ви интересуват и тн.
друго което се сещам е да аддваш някви рандъм хорица от америка, канада или тн. във фейсбук, ама не е гаранция че ще те приемат, че и да си пишете.. иначе сто на сто има форуми като тийн-а на английски, просто разровичкай по-подробно интернет пространството

druzilla
08-24-2012, 17:35
Omegle.com там може да научиш разни сексуални термини,ама няма много да ти свършат работа . :D
Аз упражнявам английския си предимно в туитър,понеже той не е много популярен сред българите и си пиша
с доста чужденци,които имат сходни интереси с моите. :)

Chacho
08-24-2012, 18:08
italki . com

xoxi
08-24-2012, 19:11
Facebook, Tumblr, Omegle, Chatroulette... търси си и сайтове за pen pals.

half_bloody_princess
09-01-2012, 12:55
Аз влизам и в icq

Buttafly
09-02-2012, 18:42
chatoulette - няма толкова загорели като в омегле-то апък е същото

tori
09-02-2012, 18:53
Омегле <3 :дд Там се запознах със няколко много готини хора, а гаджето намери много добър приятел там. Скоро не съм влизала там, но определено научих доста неща. И е супер забавно.

Allex
09-02-2012, 19:42
Омегле <3 :дд Там се запознах със няколко много готини хора, а гаджето намери много добър приятел там. Скоро не съм влизала там, но определено научих доста неща. И е супер забавно.

Определено.. всяка вечер съм там и наистина има много готини хора:)