PDA

View Full Version : Имали надежда ? :-(



fankata:)
08-24-2012, 18:01
Изтрий

Luidgie
08-24-2012, 18:09
Не.

druzilla
08-24-2012, 18:10
Надеждата умира последна,нали знаеш :D


След като всичко свърши и нещата които ми пречени искам да си я върна обратно, имам що годе опит със женския пол.[/b]


Какво точно ти е причинила?

spenssi
08-24-2012, 19:12
"Може би проблема беше във мен, ревност, и предпазливост"!!! Ако си прекрачил границата нормално е да те остави

hey.mistery
08-24-2012, 19:16
Ами това не е хубаво, че си имал около 20 връзки - много е. Какво ли си е помислила тя за това твое поведение? Ако мислиш, че все още изпитва нещо към теб, опитай! Но бавно ..стъпка по стъпка. Като за начало я покани да излезете просто приятелки и натам ще видиш как ще се развият нещата. Доколкото до ревността...... опитай се да се сдържаш, тези неща не водят до нищо добро, по един или друг начин тя се чувства обидена от факта, че ѝ нямаш доверие, покажи ѝ, че вярваш в нея!

MissSunshiinee
08-24-2012, 19:30
Нищо няма да изгубиш, ако опиташ отново. Покани я да излезете, поговорете си и ще видиш как ще се развият нещата. Но ако стане, този път внимавай с ревността и се сдържай повече.

darkness848
08-24-2012, 20:12
Аз съм зад твърдението, че всеки човек има право на втори шанс. Друг е въпроса дали ще го пропилее толкова глупаво, колкото и първият път или пък ще се опита да не повтаря тези грешки.
Както казаха по-горе, ако си я задушавал с ревността си, нормално е да те е оставила заради това. Дори и обвързани, всеки има право на поне малко лично пространство.
Започни да говориш с нея. Действай малко по малко. Хубавите неща изискват време. :)
И това, че само тя се е променила не стига. Освен нея, трябва да се промениш и самият ти. Да се опиташ да й имаш по-голямо доверие. Да си споделяте. Но това, в случай че тръгнете.
А до тогава, просто се опитай да се държиш приятелски с нея. Все пак, това че ти е върнала не означава, че на момента ще тръгнете.
И след като отново се сближите малко или много, покани я да излезте приятелски навън, а от там нататък предполагам, че всичко лека полека ще си излезе наяве.
Успех! :)

psychopath
08-24-2012, 23:06
Що нерви изтрових, за да осъзная, че не е имало защо и не си е струвало. : )
Старай се да гледаш позитивно на нещата.
Не знам достатъчно добре ситуацията, но... според мен не си струва : )

NambyPamby
08-25-2012, 00:15
Кажете ми как да не се страхувам, да не ми я отнемат ?[/b]
Никой за никого не е вързан и никой на никого не принадлежи. По собствена желание е била при/до/с теб, сеш' ли се? И пак в тоя ред на мисли, няма как някой да ти я отнеме, ако тя самата не го поиска това.
Не знам кво ти се върти в главата и съм пристрастна в случая, ала ми се струва, че я искаш само щото виждаш, че е щастлива и без теб и не можеш да го преживееш. Щото докато ти го подаваш на всяка, алкохолизираш се денонощно и се правиш на оборотен, момичето без фойерверки и фанфари, без излишна показност те е преживяла и е продължила без теб.
Вместо да слушаш пишката си и желанието да я притежаваш на всяка цена като някъв трофей, взЕми се замисли по ква причина реално се разделихте. И дали, ако се съберете наново, тва, че е красива и прекрасна, ще е достатъчно да те задържи повече от седмица-две без отново да почнеш да правиш глупости.
Тия събирания и разделяния са много малоумни и на мен нещо много дълбоко ми се обръща вече, само като си помисля да се връщам назад, обаче когато има нещо недоизживяно, трябва да се доизживее, на такова мнение съм. Не, че всеки заслужавал втори шанс и подобни филмарщини, щото аз съм се връщала лентата назад, дори когато знам, че нищо не се е променило и човекът ни най-малко не заслужава, но тогава предпочетох като идиот да тъпча на едно място, изживявайки си емоцията, отколкото да ме присърбява цял живот и на дърти години да ставам за резил.
И тва е гаден пример, заеби. Надежда винаги има, щом и двамата сте живи, здрави и прави, всичко е поправимо, въпросът е наистина да сте осъзнали грешките си и да се опитвате да започнете на чисто. Иначе файда няма.
Обаче аз все си мисля, че ти си омармаладил нещата. И ако съм права(пък дано не съм), гледай, ако момичето наистина те обича и те иска все още при себе си(женския мазохизъм е пословичен, все пак), да не я нараниш пак. Мнооооооого хубаво си помисли дали само я искаш, или имаш нужда от нея в живота си.

xXxPETYAxXx
08-25-2012, 06:57
Е, как така на всички момчета, бившите им приятелки изведнъж след раздялата стават по-хубави и си ги искат обратно?!
Да си я ценил на време!
btw каква точно беше причината да скъсате?

UltrasGirl
08-25-2012, 07:09
Нищо няма да изгубиш, ако опиташ отново. Покани я да излезете, поговорете си и ще видиш как ще се развият нещата. Но ако стане, този път внимавай с ревността и се сдържай повече.

+1 Ако се получат нещата просто бъди сериозен покажи любовта която изпитваш към нея : ) !

balu4ka
08-25-2012, 15:19
Имал си 20 връзки ,ако не е тайна на колко си ?(просто за инфо)
Само ,защото се е разхубавила си я искаш отново ли ,така ли да го разбираме?Според мен ,трябваше да помислиш преди тези 3 месеца.Сега нещата могат да стоят по съвсем различен начин,може би иска да продължи напред.Това ,че ти е писала нищо не значи,като цяло.Поговори с нея,ако станат нещата,те ще станат...
Ние тук няма как да гадаем,от теб зависи. ;)

thelover3
08-25-2012, 15:40
ААм...частицата "ЛИ" се пише ОТДЕЛНО!!

Иначе, ако искаш, пробвай отново, но бъди търпелив! Пишете си, покани я да излезете и виж как ще се развият нещата. После, ако и тя има някакъв интерес супер.

Имал си 20 връзки-wow...на колко си?

SunnyBlue
08-25-2012, 16:58
Не.

Кратко и ясно.