PDA

View Full Version : Хламидии, гонорея? Помогнете!



Redcool
08-25-2012, 06:27
Здравейте!

Скъпи съфорумници, имам един голям проблем, с който се боря доста време.
Момче на 19 години съм, висок 183см с тегло 75кг. Вече година страдам и не мога да разбера точно от какво. Преди година имах една приятелка, с която си водех полов живот само с презервативи. Но в един слънчев момент се изкуших да усетя половинката си без кондом. И след няколко дни може би и седмица се събуждам и поглеждам главичката на пениса ми изглежда зачервена и набръчкана(състарена). След време се оказа, че и кожата, която обвива главичката е засегната от въпросната болест. При по силно триене от главичката и кожата се отлющват бели парченца все едно е от така нареченото "сиренце" но не е такова, защото спазвам хигиена. И до ден днешен глаичката и кожата ми лепнат, лющи се, има лоша миризма, дори не мога да мастурбирам нормално, защото кожата е много чувствителна и зачервена. След мастурбацията кожата се надува и е доста неприятно. Сега следва да ви опиша какви мерки съм взел до сега без ефект.
Ходил съм при 2 ма уролози и един кожен лекар. Предписваха ми какви ли не мазила, вече съм изгубил бройката. Пил съм и антибиотици като Кандизол и Флукорик. Вземаха ми проба урина, но и там нищо няма. Посявка ми вземаха и се откри бактерия Клебсиела Окситока(Clebsiela oxitoca) Но докторът ми обясни, че не е нещо страшно и това беше.
Вече нямам нерви да ходя по доктори. Все се надявам, че ще се оправя, но уви... Ще бъда благодарен на компетентни мнения и патили си хора от това. БЛАГОДАРЯ!

Redcool
08-25-2012, 06:33
Забравих да поясня, че от канала на главичката понякога изпуска малко количество слуз(секрет)

kalpazanka
08-25-2012, 06:37
Поетапно си разкажи изследвания и антибиотици.
Хламидията и гонореята къде се вписват в картинката? Приятелката ти консултирала ли се е с лекар?!

Redcool
08-25-2012, 11:11
Отначало започнах с кремове като Гентамицин, Тридерм, Певарил и т.н. С всеки крем по няколко седмици бес ефект. След това дадох урина. След като видях, че с уролозите няма да стане минах на кожен лекар. Той ми предписа Кандизол. Пих го 4 седмици. По едно хапче на седмица и след последното нямаше никакво подобрение и се отказах да ходя по доктори. Тъй като доста се рових из интернет пространството мисля, че симптомите ми са подобни на тея болести, но само си мисля...
С приятелката приключихме всякакви взаимоотношения малко след като стана това и не съм говорил с нея по тоя въпрос.

Redcool
08-25-2012, 11:25
Аз и бях първия на това момиче и не знам дали е вероятно да ме е заразила. Не съм изневерявал. Нито Тя.
Допълвам към информацията, че се вижда нещо като подкожни червени пъпчици по главичката.

Redcool
08-27-2012, 16:44
Калпазанке, къде забегна?

kalpazanka
08-28-2012, 12:18
Аз и бях първия на това момиче и не знам дали е вероятно да ме е заразила. Не съм изневерявал. Нито Тя.
Ако приемем, че тя наистина е била девствена и никой друг не е допирал пенис до нея, както и ако приемем, че не ти е изневерявала, защо си търсил причината в нея? Защо си се разделил с нея?

Така, гентамицинът е аминогликозид. После си минал на кортикостероид+имидазол+ам иногликозид, а накрая на класически противогъбичков... И никакво подобрение от това?! Налепи имал ли си?!
Правили ли сте ДНК-изследване/или изобщо някакво изследване, пък било то и сух тест/ за хламидии и другите чудеса, които си накачил в заглавието? :D


Допълвам към информацията, че се вижда нещо като подкожни червени пъпчици по главичката.Срам- не срам, снимай. Ако ти е неудобно аз да ти гледам фотографираната буба, се обърни към batkodoki. Дано при него си словоохотлив. :)

Redcool
08-28-2012, 18:07
1. Проблемът, който имам не е причината за раздялата. Просто с течение на времето излязоха други пречки между нас като разстояние един от друг и т.н.
2.Налепи съм нямал.
3.Взеха ми единствено секрет от главичката и показа, че имам клебсиела окситока, както спонеах по-горе.
4.За срам, не ме е срам, но мисля за по бързо и лесно да дам линк към един пенис, който изглежда по същия начин.
5. Ето линк: http://www.vtoromnenie.com/download/file.php?id=14

Redcool
08-31-2012, 17:11
Калпазанке, къде отиде?

Redcool
09-06-2012, 17:07
Няма да дочакам явно отговор...

npp
09-06-2012, 17:18
това са гъбички, просто трябва винаги да поддържаш сухо онова място, не трябва да се миеш, нито с вода, нито с сапун, нито да третираш с кремове, защото тези гъбички се хранят от влагата, ако винаги поддържаш заразеното място сухо, тогава те сами ще изчезнат, що се отнася до интимната хигиена, можеш да я поддържаш чрез почистване с тоалетна или друга подходяща хартия - така поне докато заразата премине, също така вниавай да не предадеш заразата на твоята приятелка, понеже ако тя не е заразена, тогава може да се зарази при контакт с теб

draid
09-06-2012, 18:15
Хламидии и Трипер се диагностицират PCR тестове, ако са ти правили тестове за антитела са си вятър работа. Не знам при какви лекари си ходил, след като не ти поставят диагноза или изобщо не ти пускат изследвания. От къде ти хрумнаха хламидии и трипер ? Парене при уриниране, еякулация ? Отиди при свестен лекар дерматолог/венеролог за да се оправиш.

Едит: не слушай по-горният потребител.

Redcool
09-07-2012, 10:14
Не съм си дал диагнозата трипер или хламидии. Просто така озаглавих темата, защото симптомите ми наподобяват тези заболявания. Парене, не, но когато се измия с някакъв вид сапун и усещам едно смъдване отдолу под главичката, където е гема. Забелязал съм, че понякога изпуска секрет от канала(прозрачна течност). Самата кожа и главичката са зачервени и са много чувствителни.

draid
09-07-2012, 11:15
Еми очевидно има някакво възпаление на главичката, но какво точно може да каже само лекар. Препоръчвам ти да потърсиш по-добър специалист. Може да пробваш в Александровска, имат си венерологично отделение или дерматологична клиника София ( в Дървеница ).

Redcool
09-07-2012, 16:16
Да, това мисля да направя. Към 20-ти отивам към София и ще посетя някоя клиника. Благодаря, че ме насочи на някъде, защото те първа ми предстои да се нанасям в София.