PDA

View Full Version : Идеалния подарък за една жена



4everStrong
08-25-2012, 10:33
Здравейте чудя се какво да купя на приятелката ми. Знам, че жените много обичат да им подаряват цветя но вече и подарих няколко букета и искам нещо различно ако може някое момиче да каже на какво би се зарадвала? Повод няма просто искам да я изненадам сега сме в идеални отношения ако това е от значение :)

xoxi
08-25-2012, 10:34
Плюшена играчка.

kalpazanka
08-25-2012, 10:41
^Да, това е сладко. :)
Може и някоя симпатична книжка, стига да знаеш какво я влече наистина и какво би й харесало.

4everStrong
08-25-2012, 10:44
Как ще е по - добре: Тя да си я избере или аз да и я избера и да и я подаря?

kalpazanka
08-25-2012, 10:45
За книгата или за плюшката питаш? :)

Violenza
08-25-2012, 10:46
Е нали искаш да я изненадаш? Ти трябва да избереш.
По-добре ми се вижда някаква семпла сребърна висулка за врата.

TheBobqk
08-25-2012, 10:47
Раязпитай я тактично дали си е харесала някоя книга. А иначе огромна плюшка, синджир, гривна, пикник. Зависи какво харесва.

Incadeptus
08-25-2012, 10:48
Плюшено коте ;)

4everStrong
08-25-2012, 10:48
тя не носи герданчета и т.н гривни и обеци носи но плюшена играчка ми се струва доста добър подарък.

kalpazanka
08-25-2012, 10:52
Гледай да е нещо миловидно :) Коте, катеричка, герой на Дисни... Внимавай с патета и слончета! ;)

4everStrong
08-25-2012, 10:54
Мисля да е или коте или катеричка защото много често като ходим в зоопарк тя като види катеричка и и заблестяват очичките ;)

mechone
08-25-2012, 11:47
Доста е банално това с играчката..

anonymous708973
08-25-2012, 11:50
Мисля да е или коте или катеричка защото много често като ходим в зоопарк тя като види катеричка и и заблестяват очичките ;)

Знаеш ли как ще й блеснат очичките при вида на 300-грамова "Милка" :д

4everStrong
08-25-2012, 11:54
Пробвал сам го това когато ми казаха, че на жените им се прави повече секс като хапнат шоколад и купих 7-8 шоколада.

crazygirl13
08-25-2012, 11:54
Подари й някакво бижу.

tori
08-25-2012, 11:57
Ау, 300 грамова милка ми е любимия подарък наред с книга и обици някакви. :дд Исках да кажа, че милка и плюшена играчка са най-добрите идеи и биха се харесали на всяко момиче.

Gwendoline
08-25-2012, 12:01
книга не ми харесва като подарък...

плюшена играчка става, но гледай да е хубава, материалът, от който е изработена на пипане да е мек, качествен, а не да изглежда все едно е от китайския. може да не е задължително животинче - може сърце или нещо такова. ти си знайш какъв точно.

друго на какво бих се зарадвала... да ме заведе на ресторант примерно... нали да си личи, че е организирано от него, а не просто излизаме и решаваме да отидем да ядем някъде на момента, ти да платиш, там масата да е предварително готова ау.

животни обича ли? домашни любимци някакви? Може да и купиш някакви декоративно мишле (аз имам такова), хамстерче и да го сложиш в кутия с панделка или нещо такова. и там евентуално да я спонсорираш за аквариум, талаш, къщичка.. :D Или декоратично зайче (около 30 лв са), но ще трябва клетка, а те са по-скъпички мисля.

друго... харесвам джунджурии - обеци, гривни, пръстени, но може да не уцелиш нещо по вкуса и - ако е сребърно най-вероятно ще и допадне, но пак виж какви неща обича да носи - по-масивни, по-нежни, с камъни и т.н. за обеците е същата работа - ако са сребро, ок, но иначе ако са такива джиджани може големината или цвета да не и хареса, защото по принцип ги съчетаваме с цвета на дрехи/чанти и т.н.

ако искаш да си по-практичен, може някаква дреха/чанта/обувки да и подариш - т.е. да и кажеш, че искаш да и направиш подарък и ще и дадеш пари и заедно ще отидете да си хареса нещо и да и го купиш.

каквото и да и подариш мисля, че няма чак такова значение, важен е жеста. :P

crazygirl13
08-25-2012, 12:05
А защо не се опиташ да и посветиш стих?

kalpazanka
08-25-2012, 12:06
^Трябва да прецени вкуса й за бижута- тя може да предпочита цирконий/жълто злато, а той да се нахлузи с пари за сребро не върви.

crazygirl13
08-25-2012, 12:07
^Трябва да прецени вкуса й за бижута- тя може да предпочита цирконий/жълто злато, а той да се нахлузи с пари за сребро не върви.

Като предпочита да жълто злато да си купи. Това все пак е подарък, а той трябва да е от сърце без значение какъв е. :)

RainBerry
08-25-2012, 12:10
Мразя плюшени играчки, но пък имам една подарена, на която не мога да и се накефя. Като цяло, каквото и да е, ще го оцени. Самият жест е готЯн. Но да, както казаха, шоколад/плюшка. ^^

Psyko Nuts
08-25-2012, 12:12
Давай с плюшен вибратор най ще и хареса, ама гледай да не е от най-скъпия модел, че да не земе да хареса повече него от теб :D

4everStrong
08-25-2012, 12:13
Ще и подаря плюшена играчка пък ше видиме кво ше стане.

Psyko Nuts
08-25-2012, 12:14
Ще и подаря плюшена играчка пък ше видиме кво ше стане.

Добър избор ! То и вибратора се води играчка :D

crazygirl13
08-25-2012, 12:15
Каква плюшена играчка мислиш да й подариш?

ShtrudeL
08-25-2012, 13:15
книга не ми харесва като подарък...

плюшена играчка става, но гледай да е хубава, материалът, от който е изработена на пипане да е мек, качествен, а не да изглежда все едно е от китайския. може да не е задължително животинче - може сърце или нещо такова. ти си знайш какъв точно.

друго на какво бих се зарадвала... да ме заведе на ресторант примерно... нали да си личи, че е организирано от него, а не просто излизаме и решаваме да отидем да ядем някъде на момента, ти да платиш, там масата да е предварително готова ау.

животни обича ли? домашни любимци някакви? Може да и купиш някакви декоративно мишле (аз имам такова), хамстерче и да го сложиш в кутия с панделка или нещо такова. и там евентуално да я спонсорираш за аквариум, талаш, къщичка.. :D Или декоратично зайче (около 30 лв са), но ще трябва клетка, а те са по-скъпички мисля.

друго... харесвам джунджурии - обеци, гривни, пръстени, но може да не уцелиш нещо по вкуса и - ако е сребърно най-вероятно ще и допадне, но пак виж какви неща обича да носи - по-масивни, по-нежни, с камъни и т.н. за обеците е същата работа - ако са сребро, ок, но иначе ако са такива джиджани може големината или цвета да не и хареса, защото по принцип ги съчетаваме с цвета на дрехи/чанти и т.н.

ако искаш да си по-практичен, може някаква дреха/чанта/обувки да и подариш - т.е. да и кажеш, че искаш да и направиш подарък и ще и дадеш пари и заедно ще отидете да си хареса нещо и да и го купиш.

каквото и да и подариш мисля, че няма чак такова значение, важен е жеста. :P


ужс
ти си типична женска
Книгата е СТРАХОТЕН подарък.
Ако някой ме заведе на ресторант, ще се чувствам АДСКИ неудобно, особено пък ако всичко е по план график. Изглежда ми официално. Не обичам официалностите.
Идеята с животното е хубава.
А дрънкулките тип обеци/гривни/като цяло бижута, никога не съм я харесвала. Както и дрехи/парфюми/чанти/такива работи. Материални работи. Сигурно ще са хубави, ако имат някаква символика.

И като цяло радвам се повече на жеста, от колкото на самия подарък. Аз даже не обичам да получавам подаръци, които мога да пипна. Чувствам ги незаслужени.

Най-хубавия подарък за едно момиче (защото не се чувствам жена), са емоциите, които оставяш у нея. Някакви преживявания, които след време като си спомни, ще я накарат да се усмихне и да й стане топло на душичката.

А като се замисля не мога и да избирам подаръци, много съм зле и все си мисля, че няма да се харесат.

Anichkaxxwee
08-25-2012, 14:03
За играчката - добре е, да .. (:
Но може и бижу да й вземеш
Както казаха, че тя можела да харесва злато, а пък автора да й купи сребро - не знам, би трябвало да я познава дотолкова, че да знае какво харесва (:

crazygirl13
08-25-2012, 14:15
Купи й нещо символично, ако държиш да е купено. Напиши и стих и го поднеси много романтично. Заведи я някъде и й рецитирай някакъв романтичен стих. Добре ще е. :)

xoxi
08-25-2012, 14:21
Книга, шоколад, плюшена играчка, стихове...
Мисля съвсем инцидентно да пратя линк към тази тема на приятеля ми. :D

Gwendoline
08-25-2012, 14:37
ужс
ти си типична женска
Книгата е СТРАХОТЕН подарък.


ако е кама сутра може

ХАХАХАХАХ

не знам обаче защо коментираш предложенията ми кое става и кое не, момчето не пита това в темата си. това е моят вкус и моята гледна точка, и това би ми харесало на мен, и не виждам какво лошо има. какво да направя като не ти харесва идеята за ресторант или бижута, не значи, че и на нея няма да и харесат :д

ShtrudeL
08-25-2012, 15:18
хубу де, няма лошо
аз също изказвам мнение
Не знам на колко си, но ако преди 10 години книгите са стрували стотинки, сега има такива, които са над 20лв.
Явно си от момиченцата, които обичат да ги водят по молчИтата и да им блестят злАтата в очичките, въпрос на вкус, да.

Gwendoline
08-25-2012, 16:59
Явно си от момиченцата, които обичат да ги водят по молчИтата и да им блестят злАтата в очичките

боб ли хвърли или извади вълшебното кълбо хахах

ShtrudeL
08-25-2012, 17:32
боб ли хвърли или извади вълшебното кълбо хахах

Нещо много по-лесно - прочетох поста й.

VirginMary
08-25-2012, 17:37
Подари и книга - ама първо виж какъв стил харесва, после мога да ти препоръчам нещичко.
Щрудел ти била ли си родена когато книгите са стрували стотинки? Защо нападаш момичето, за дето има вкус към други неща и й харесват друг тип подаръци? Всеки има вкус, ти си никой, за да и даваш акъл и да я съдиш за това, че й е кеф, да и подаряват бижута и т.н. - има си нейните си нейните си причини.

ShtrudeL
08-25-2012, 17:42
Подари и книга - ама първо виж какъв стил харесва, после мога да ти препоръчам нещичко.
Щрудел ти била ли си родена когато книгите са стрували стотинки? Защо нападаш момичето, за дето има вкус към други неща и й харесват друг тип подаръци? Всеки има вкус, ти си никой, за да и даваш акъл и да я съдиш за това, че й е кеф, да и подаряват бижута и т.н. - има си нейните си нейните си причини.

Не я обвинявам, да си харесва каквото иска. Изразявам мнение. йей
хм мисля, че съм била родена, дъм. Но това няма нищо общо?!

AngelAntichrist
08-25-2012, 18:40
ти си типична женска


Ако някой ме заведе на ресторант, ще се чувствам АДСКИ неудобно

Добре, че ти не си - личи ти какво си мъжко момиче.

Пък на село сигурно и без това си и нямате ресторанти.



аз също изказвам мнение


След, като си разказала, че искаш да те изнасилят твоята преценка и разум са поставени под съмнение, и въобще не е коректно да съветваш други момичета или да им даваш мнение.
Пък и ти не даваш мнение - ти казваш как се чувстваш и си потвърждаваш социалната неадекватност и проблемите в общуването.
После пък нападаш авторката, без причина... Ебаси и полезното мнение изказваш. Ти си прекрасен модератор.

PyCoKoCkA93
08-25-2012, 18:53
Подкрепям идеята за плюшката.Но моето предложение е по-скоро плюшка тип възглавница-било сърце,цвете и други подобни.Придружено от една мила картичка и 300-грамова Милка,направо ще и се разтупти сърчицето ;) Най-вече,защото жестът е без повод и е много мил.А всички момичета обичат да бъдат обгрижвани и половинките да правят неща,с които доказват обичта си към тях. :)

ShtrudeL
08-25-2012, 19:06
блаблаблабла

ок


Ти си прекрасен модератор.

Знам.

Blab
08-25-2012, 19:10
да си личи, че е мислен и да влиза в употреба.
непотребни неща не ми трябват.

SexWithKillers
08-25-2012, 19:10
На русокоска(?) предложението е добро - малко сладникаво, ама ти си познаваш момичето - сам ще прецениш.
Едит: Щруди ти материално моме ли си?

AngelAntichrist
08-25-2012, 19:16
Въобще недей да ми отговаряш, а вземи отиди на психолог. И спри да спамиш.

xXxPETYAxXx
08-25-2012, 19:21
На колко години е момичето? В профила ти пише, че си на 15-това вярно ли е? Мислех да предложа бутилка вино + приготвена от теб вечеря, ама ако са ви тея годините идеята отпада :D
Заведи я на кино и изберете някой хубав филм. На колкото и години да е би трябвало да го оцени, особено ако й дадеш тя да избере филма. :) Плюшката също е сладък подарък.

Furious?
08-25-2012, 19:25
На мандръсана жена , цвеке и не требва.

ти знаеш най-добре кво харесва , как може да питаш нас

ShtrudeL
08-25-2012, 19:38
Въобще недей да ми отговаряш, а вземи отиди на психолог. И спри да спамиш.

Добре, че ми каза. Сега ще взема да те послушам.

SexWithKillers
08-25-2012, 19:53
Мадам Щрудел ще ми отговорите ли на въпроса, дали сте материална дама? Не е кОлтурно да пренебрегвате така въпросите, а вие нали уж сте дама...

Furious?
08-25-2012, 19:58
ако слушаш странния щрудел , си загазил здраво в лайната брат. странно момиче е , едва ли може да ти помогне , освен да ти стане смешно кви странни възгледи има и кой как и кога я е наебал и как жените , които може да имат мъже / или обратно / не са добри хора. избери нещо за момичето , което знаеш , че ще и хареса. ако е класна мадама - вечеря в ресторант , несериозна - някаква шега , ваучер за пързалка етс , наивна и неприятно мила - ваша снимка , изработена по подходящ начин

SexWithKillers
08-26-2012, 12:46
Ех Щруди, Щруди... виде, че стана напечено и се омете... много възпитано, много...

Girlicious
08-26-2012, 16:21
Добре, че ти не си - личи ти какво си мъжко момиче.

Пък на село сигурно и без това си и нямате ресторанти.



След, като си разказала, че искаш да те изнасилят твоята преценка и разум са поставени под съмнение, и въобще не е коректно да съветваш други момичета или да им даваш мнение.
Пък и ти не даваш мнение - ти казваш как се чувстваш и си потвърждаваш социалната неадекватност и проблемите в общуването.
После пък нападаш авторката, без причина... Ебаси и полезното мнение изказваш. Ти си прекрасен модератор.



Не знам това с изнасилването какво общо имаше с темата.... И за твое сведение това е една от най-разпространените женски фантазии! Не за истинско изнасилване става въпрос, разбира се.

Иначе по темата- аз бих се зарадвала на какъвто и да е подарък стига да е от сърце, но много по- голямо впечатление би ми направило нещо, в което има смисъл и символика.... Искам да кажа, че плюшката е готин подарък, но не е нещо оригинално и запомнящо се. Бих предпочела една романтична вечер заедно някъде, отколкото плюшка. Ако обича книги и знаеш какъв стил й харесва, според мен доста би я зарадвал, защото ще си се постарал да намериш добра книга, а не просто да влезеш в магазин за подаръци и да й купиш плюшено сърчице.

tori
08-26-2012, 17:06
Добре, че ти не си - личи ти какво си мъжко момиче.

Пък на село сигурно и без това си и нямате ресторанти.



След, като си разказала, че искаш да те изнасилят твоята преценка и разум са поставени под съмнение, и въобще не е коректно да съветваш други момичета или да им даваш мнение.
Пък и ти не даваш мнение - ти казваш как се чувстваш и си потвърждаваш социалната неадекватност и проблемите в общуването.
После пък нападаш авторката, без причина... Ебаси и полезното мнение изказваш. Ти си прекрасен модератор.
Пич/пичка, от кога да харесваш книги и да си имаш някакви скрупули, виждания и тем подобни, се счита за селско? о.о И какво е лошото някой да бъде "мъжко момиче"? Лично аз не обичам някой да ме черпи или да ми купува дрехи. Айде, да се изтърси пред вратата с шоколад или сладолед да, ама да ме води някъде не ми харесва много като идея. Както каза щтруделката, твърде е официално.

4everStrong
08-26-2012, 17:08
Целта ми беше да я изненадам без повод не мисля, че просто ей така без повод трябва да и купя бижутерски магазин или купон да направя няма значение няма да ме разберете :) така или иначе вече сам и подарил плюшена мечка, на която много се зарадва :) !

SexWithKillers
08-26-2012, 17:10
Пич/пичка, от кога да харесваш книги и да си имаш някакви скрупули, виждания и тем подобни, се счита за селско? о.о И какво е лошото някой да бъде "мъжко момиче"? Лично аз не обичам някой да ме черпи или да ми купува дрехи. Айде, да се изтърси пред вратата с шоколад или сладолед да, ама да ме води някъде не ми харесва много като идея. Както каза щтруделката, твърде е официално.
Ти изобщо схвана ли нещо от мнението, което си цитирала? Щото май желанието ти да оближеш модераторският гъз е било по-силно от това да вденеш написаното...

tori
08-26-2012, 17:15
Вденах го, определено. И някак си ако ме познаваш, ще знаеш, че ничии гъзове не лижа, още по-малко не се опитвам да се харесам на някого, когото не познавам и грам. Просто опровергавам това, че да четеш книги и да ги подаряваш, е селско. Пререди си приоритетите. Ако си мислиш, че идеите за подаръци се изчерпват само с обиколка на мола, жестоко се лъжеш. Погледни по-надалеч от носа си и може да вденеш аз какво съм искала да напиша.

SexWithKillers
08-26-2012, 17:18
Вденах го, определено. И някак си ако ме познаваш, ще знаеш, че ничии гъзове не лижа, още по-малко не се опитвам да се харесам на някого, когото не познавам и грам. Просто опровергавам това, че да четеш книги и да ги подаряваш, е селско. Пререди си приоритетите. Ако си мислиш, че идеите за подаръци се изчерпват само с обиколка на мола, жестоко се лъжеш. Погледни по-надалеч от носа си и може да вденеш аз какво съм искала да напиша.
Най-обичам коментари от рода "Ти не ме познаваш" ха ха ха. Явно не си доловила сарказма и иронията в цитираното от теб мнение. Т.е. вденала си на баба си иглата. Всякакъв друг отговор на последвалите ти изречения е безсмислен. :)
Едит: само не видях къде въпросният "пич/пичка" е казал, че книгите са селски подарък и да ги четеш е селско, ма знам ли сигурно съм сляп.

ShtrudeL
08-26-2012, 17:46
Ех Щруди, Щруди... виде, че стана напечено и се омете... много възпитано, много...

кО речИ!?
Не следя темата, още повече хората в нея. А и не знам защо реши, че трябва да ти се обяснявам за нещо.

*А какво значи материално момиче?
Никога до сега не съм мрънкала на момченцата да ми купуват това и онова. Даже дъвка не съм искала. Дори ми е неудобно да ми плащат нещо. Дори материални подаръци ми е неудобно да получавам.

PyCoKoCkA93
08-26-2012, 17:54
Май превърнахте темата на автора в поле за изява тип "Искрено и лично" :D

ПС:Авторе,радвам се,че мечката и е харесала.Много мил жест от твоя страна. :)

SexWithKillers
08-27-2012, 15:33
кО речИ!?
Не следя темата, още повече хората в нея. А и не знам защо реши, че трябва да ти се обяснявам за нещо.

*А какво значи материално момиче?
Никога до сега не съм мрънкала на момченцата да ми купуват това и онова. Даже дъвка не съм искала. Дори ми е неудобно да ми плащат нещо. Дори материални подаръци ми е неудобно да получавам.
Ноуп... останал съм със съвсем друго впечатление... уатевър.(ти обичаш да се обясняваш, к'во са праиш са на мноо хард.)

ShtrudeL
08-27-2012, 15:45
Ноуп... останал съм със съвсем друго впечатление... уатевър.(ти обичаш да се обясняваш, к'во са праиш са на мноо хард.)

Не думай. И с какво впечатление си останал, че ми стана интересно? Посочи ми един мой пост, в който твърдя обратното на това, което казах.

SexWithKillers
08-27-2012, 16:35
Не думай. И с какво впечатление си останал, че ми стана интересно? Посочи ми един мой пост, в който твърдя обратното на това, което казах.


Наах, ще чакам да почнеш да говориш за себе си в някоя тема (както обичаш) и ще дебна да се издъниш - разбери, не ми се рови в хиляди и хиляди тъпотии, за да ти докажа колко си...
http://www.egon-schiele.net/Man-With-A-Protruding-Tongue.jpg

AngelAntichrist
08-27-2012, 16:50
Не знам това с изнасилването какво общо имаше с темата.... И за твое сведение това е една от най-разпространените женски фантазии! Не за истинско изнасилване става въпрос, разбира се.


То нямаше и общо с темата в която тя го написа. Знам ги аз женските фантазии, не се бой. В случая не са фантазии,- фантазиите са нещо интимно. Когато напишеш как искаш някой да те хване и да ти го набута в някоя тъмна уличка си е простащина, и то доста вулгарна такава. (Или просто си нестабилен) И се получава доста извратено после да смяташ, че можеш да дадеш хубаво мнение какво се харесва на момичетата.

AngelAntichrist
08-27-2012, 16:55
Пич/пичка, от кога да харесваш книги и да си имаш някакви скрупули, виждания и тем подобни, се счита за селско? о.о И какво е лошото някой да бъде "мъжко момиче"? Лично аз не обичам някой да ме черпи или да ми купува дрехи. Айде, да се изтърси пред вратата с шоколад или сладолед да, ама да ме води някъде не ми харесва много като идея. Както каза щтруделката, твърде е официално.

Или си прекалено малка и глупава, или си трол - и в двата случая не заслужаваш сериозен отговор. Ако е първото бих ти препоръчала да намалиш самоизтъкването и да мислиш преди да пишеш, за да не получават такива комични ситуации и за можеш да получиш поне минималното уважение, което може да съществува между непознати.

ShtrudeL
08-27-2012, 17:01
SexWithKillers, оправдания. Като не можеш да защитиш това, което твърдиш - не казвай нищо.


Когато напишеш как искаш някой да те хване и да ти го набута в някоя тъмна уличка си е простащина, и то доста вулгарна такава.

***

И се получава доста извратено после да смяташ, че можеш да дадеш хубаво мнение какво се харесва на момичетата.

хахаха ти сериозно ли? Простащина? Вулгарна? what the... Трябва да посетиш някой манастир.

***

Не казвам какво се харесва на момичетата. Изразих мнение. Казах какво ми харесва (и съответно не харесва) на мен.

SexWithKillers
08-27-2012, 17:13
Щруди извинявай много мило създание, ама какво да направя, че ме мързи? А ти пишеш толкова много, че тия 11 хиляди мнения докато ги прочета... пък да не говорим колко си противоречиш... Както и да е...

ShtrudeL
08-27-2012, 17:16
блаблаблаблабла

оправданияяяя

AngelAntichrist
08-27-2012, 17:19
Посещавала съм много манастири, че даже и други забележителности - препоръчвам и на теб да направиш същото, малко култура ще ти повлия добре. Стискам палци пък да ти стане толкова забавно, колкото това да поемаш пениси, и да си четеш хороскопа.

VirginMary
08-27-2012, 17:21
Драга ми Щруди какво имаш предвид под това "да иде в манастир"? Ти някога била ли си в манастир драга? Случайно да знаеш какво става там? Предполагам покварената ти главица ще се досети за какво иде реч. А относно твоето мислене и твоите мнения - наистина по вулгарно-гнусни неща не бях чела до сега. Как може да разкриваш неща от личният си интимен живот с милион непознати? Ти акъл в главата имаш ли? Не знам някой да го интересува как са ти нахендрили 15 сантиметров "жезъл" между краченцата. С какво помага това ти изказване на околните - само питам. Ако с тия си изказвания на публични места се чувстваш по-пълноценна и се възбуждаш от подобни действия - браво на теб... иди на психиатър.

ShtrudeL
08-27-2012, 17:29
Посещавала съм много манастири, че даже и други забележителности - препоръчвам и на теб да направиш същото, малко култура ще ти повлия добре. Стискам палци пък да ти стане толкова забавно, колкото това да поемаш пениси, и да си четеш хороскопа.

Айде сега пък на културата скочихме.
Ти обичаш ли да поемаш пениси? Отговори честно и пред себе си и пред мен. Ама само с 'да' или 'не', не ми украсявай думичките.

VirginMary, има ли смисъл да споря с консервативно същество? Защото си точно такова, не че има лошо.
И О, колко ужасно се чувствам, че съм споделила частично фантазия в някоя тема. Ако става въпрос, всичко, което споделяме тук е лично. Аз поне не парадирам с нищо и тези неща съм ги говорила в сериозни теми, а вие явно доста добре сте запознати с профила ми във тийнпроблем, чувствам се наистина специална.

VirginMary
08-27-2012, 17:36
Не ми отговори на въпроса... както и да е. По-добре консервативна от колкото блудкава женска като теб. Споделила си фантазия... ти си го говориш съвсем на сериозно не ми излизай с "фантазиите". Не съм запозната с профилчето ти, просто се случва така, че все да те засичам някъде и да ти чета словата които идват не от главата ти ми от явно "разчекнатата" ти полова системка. Фантазирала си... пълни глупости, да споделяш колко те е било шубе да ти "отворят прасковения компот" е точно фантазия. Да казваш как си "бягала нагоре по леглото" пак е само фантазия... блудкава женска си ти... срам и позор за жените.

ShtrudeL
08-27-2012, 17:47
Не ми отговори на въпроса... както и да е. По-добре консервативна от колкото блудкава женска като теб. Споделила си фантазия... ти си го говориш съвсем на сериозно не ми излизай с "фантазиите". Не съм запозната с профилчето ти, просто се случва така, че все да те засичам някъде и да ти чета словата които идват не от главата ти ми от явно "разчекнатата" ти полова системка. Фантазирала си... пълни глупости, да споделяш колко те е било шубе да ти "отворят прасковения компот" е точно фантазия. Да казваш как си "бягала нагоре по леглото" пак е само фантазия... блудкава женска си ти... срам и позор за жените.

хахаха колко си интересна обаче
Девствена ли си?
Ако си, ще оправдая цялата глупост, която изписа. (Надявам се да си.)
Ще ми държи тя сметка какво пиша... бреХ
Виж, за 'женската' вече мога да се направя на обидена. = ) Аз не се имам за жена. 100%вите женски сте гадни.

П.П. Обичам 'разчекнатата' си полова системка. ^_

VirginMary
08-27-2012, 17:54
Това какво правя в личният си живот - хич не е твоя работа. Ако сметна за нужно да си разказвам личният живот пред някого - то това определено няма да си ти или да кажем... цял форум. Кой ти твърди, че е 100% жена? Защо ми извърташ думите така, че на теб да ти е угодно (в същото време правиш забележки на другите, да не ти извъртат думите).
П.П. Обичай си "разчекнатата" полова система... защото не вярвам някой друг да го направи

ShtrudeL
08-27-2012, 17:56
Това какво правя в личният си живот - хич не е твоя работа. Ако сметна за нужно да си разказвам личният живот пред някого - то това определено няма да си ти или да кажем... цял форум. Кой ти твърди, че е 100% жена? Защо ми извърташ думите така, че на теб да ти е угодно (в същото време правиш забележки на другите, да не ти извъртат думите).
П.П. Обичай си "разчекнатата" полова система... защото не вярвам някой друг да го направи

-Защото ти правиш абсолютно същото.
-всъщност има, има

И вярвай ми, не знаеш абсолютно нищо за личния ми живот, бъди спокойна. =- )))

Gwendoline
08-27-2012, 18:33
Ще ми държи тя сметка какво пиша... бреХ


добра модераторка си ти :)
иначе, и аз тва викам, но излиза така, че другите трябва да си мерят приказките, а ти не
добра модераторка си ти :)

bubs3420
08-27-2012, 20:02
нещо малко по-лигаво (така да се каже).. ние момичетата, обичаме да се чувстваме обичани.. подари и нещо, което да не играчка, гривна или нещо от рода.. повече би се зарадвала на нещо което направо да крещи "ОБИЧАМ ТЕ".. може някъв метален ключодържател да гравираш или нещо от този род.. нещо, което да не си просто купил и подарил.. нещо по-лично.. не знам дали ме разбра..дано да съм помогнала :)