PDA

View Full Version : Сближаване с хората от класа



colombiana
08-25-2012, 14:15
Когато бях 8 и 9 клас си говорех с всички в класа, но най-вече станах приятелка с 2 момичета които са ми най-добри приятелки. Едната е от по- претенциозните се мрънка елате насам, елате натам, ко ще стоя до тоя, ко ще стоя до ония и някакви такива и за това 10 клас си говорих по-малко с другите, някакси се отдалечих от тях. 11 клас пък почти хич не си говорих с никои друг освен с тях двете, по попринцип сега вече всички са си на някакви групи, но искам да си говоря и с другите, да се сближа отново с всички, но не знам дали това е възможно и как би станало. Страх ме е че ако почна да си говоря с някоя ще си каже " Тъз тъпа ли е цяла година не ми говори, сега се сети", и не знам какво да правя ...

thelover3
08-25-2012, 15:13
Аа..такова :D...излезте бе, хора, лято е. Покани някоя от тях на кино/разходка в парка/ или пък всички отидете на плаж. После излезте още веднъж, пък ако откажат и все още искаш да се сближиш с тях, просто говори с тях в училище. Може отначало да се учудят малко, че се държиш различно, но си представи, че те започнат да ти говорят и ти няма да си мислиш, че са тъпи нали???!!! Ама според мен най-лесният начин е да излезеш с някоя от тях, после с друга, или пък всички отидете на плаж(btw от къде си)/кино/разходка и така. Не е много трудно :)

Amore-Mio*
08-27-2012, 11:24
Никой няма да каже подобно изречение, вече сте големи. Заговори ги. Все пак сте в един клас. А не може през цялата година и една думичка да не сте обелили помежду си. Я, стига. Говори си с тях, излизайте.

surcegirl
08-27-2012, 18:00
потърси общи теми

antineutral
08-27-2012, 18:07
Когато бях 8 и 9 клас си говорех с всички в класа, но най-вече станах приятелка с 2 Страх ме е че ако почна да си говоря с някоя ще си каже " Тъз тъпа ли е цяла година не ми говори, сега се сети", и не знам какво да правя ...
щом очакваш такива неща от устата на съучениците ти, смяташ ли, че си струва да се сближаваш с тях?

kittyKat
08-28-2012, 09:25
Емии незнам доколко ще можете да излизате ии какво ще си кажете, но според мен Amore-Mio*е прав/а, не сте деца започни да си говориш общи работи с тях пък поне да не сте си съвсем чужди всичко с времето си. Късмет!