PDA

View Full Version : Проблем с цигани :(



ApocalipsE
08-25-2012, 14:44
Така, хора проблема ми е следния:
Един ром (на моите години - 14), дойде да се заяжда с мен, блъсна ме удари ме, после аз му изсухлих един и той падна на земята и си тръгна.
После 4-5 дена след това, брат му, който е на 23 години (аз съм на 14), заедно с още един 23 годишен в компанията на още 7 циганина са ме търсили около блока и из квартала, в който живея. Не ме намериха, щото бях у нас и спах... Та, след това не е минавал и ден без да ме търсят (всеки ден различни цигани). Даже на фейсбук стената на единия скивах, че беше писано "аре да бием българите от квартала" със 100 и няколко likе-а. Имам приятели, които биха скочили за мен, но в случая ромите са адски много, че с тях има и големи, и аверите ми може да се уплашат. Ако ме срещнат, ще гледам да търся мирно решение, но ако ме ударят ще ги мятам по трудния начин (мисля, че единственият начин да си изработиш респект от циганин е като му начупиш зъбите). Но се чудя, хора няма ли друго решение? Не мисля, че се справя сам, а не ми се намисат възрастни?

radi023
08-25-2012, 14:48
полиция ?.. макар,че се съмнявам да направят нещо, но все пак може да пробваш... за друг вариант не се сещам освен да си намериш по-голяма групичка от тяхната по върможност привърженици на Атака и Хитлер или поне с неприязън към циганите...

potatomaster
08-25-2012, 14:54
От циганите няма спасение, момче. Най добре си фани циганин/ка - булка и се присъедини към тех. Интегрирай се, така да се каже.

fluffy_^
08-25-2012, 15:00
от къде си ?

turquoiseXpassion
08-25-2012, 15:03
На 14, сам, срещу озлобена група роми, сред които има и пълнолетни, няма да се измъкнеш сам от тая ситуация. Най-добре кажи на вашите, щото да намесваш твои приятели е крайно филмирано + гарантираш и на тях боя.

ApocalipsE
08-25-2012, 15:10
Ами хора, пълнолетните може и нищо да не направят (не е сигурно обаче). Дори и да направят и аз познавам пълнолетни.
Обаче те си позволяват много... Всеки ден ходят и бият по някой българин. Аз ако тръгнат да ме бият мангали на моята възраст, ще търся мирно решение, но ако ме ударят, наистина ще почна да ги бия и аз. Тук на всички им е дотегнало от мангали, но почти никой нищо не им казва. Но се чудя, не може ли да се размине без бой?

radi023
08-25-2012, 15:26
разминаването без бой е възможно, но слабо вероятно (според мен)
амм.. аз нещо не разбрах .. без да им правиш нищо ли тоя те е ударил.. в смисъл такъв разкажи малко по-подробно за това как се е започнало всичко :)

awe_mahaise
08-25-2012, 15:37
От къде си? Ако си от София или Перник,имам приятели,който на драго сърце ще ти помогнат(пиши на ЛС.)...Иначе, не казвай на полицията, по-големи проблеми ще имаш. Най-добре говори с вашите.

don't say anything.
08-25-2012, 15:38
Човече, преди да се замесваш с цигани, трябва да бъдеш 100 процента убеден, че някой ще застане зад тебе, 'щото иначе тотално си прецакан. Полиция/родители най-добрият вариант. Ако питаш мен - полиция.

radi023
08-25-2012, 15:40
кажи от къде си ?

potatomaster
08-25-2012, 16:38
Има и друг вариант. Но има уловка. Отиди при Ахмед Доган и го помоли за помощ. Той ще знае какво трябва да се направи. Но ще му дължиш гласа си и душата си, майка си и баща си, вярата и препуциума си.

ApocalipsE
08-25-2012, 17:31
Човече, преди да се замесваш с цигани, трябва да бъдеш 100 процента убеден, че някой ще застане зад тебе, 'щото иначе тотално си прецакан. Полиция/родители най-добрият вариант. Ако питаш мен - полиция.

Аз пък много имах време да мисля кой ще застане зад мен... Той идва и ме почва с удари, а аз ше седя и ше мисля "чакай, ся да помисля кой ще застане зад меен...".

MsMiracle
08-25-2012, 17:39
Откъде си? И най-добре кажи на вашите за проблема си. Циганите са опасна работа, а ако и са ти се "наточили" здраво, не се знае какво може да измислят.

bloodyF
08-25-2012, 17:40
кажи на вашите.
ако те доближат и те закачат , звъниш или на мама/тати, или на 112.
опасни са тия..

Supermassive____
08-25-2012, 17:47
Гадно и отмъстително животно е това циганина. Както казаха по горе: Поговори с родителите си и задължително се насочи към полицията. Това е най добрия вариант.

spambotkvadratnigashti
08-25-2012, 17:49
Подай жалба в полицията .Саморазправата е почти сигурен начин да те счупят от бой.

druzilla
08-25-2012, 18:06
Абе щом са тръгнали да го търсят всеки ден,значи имат сериозни намерения. :D
Ти провокирал ли си го по някакъв начин,за да дойде да се заяжда с теб?
Най-добре обясни на вашите ситуацията и те ще измислят най-адекватното решение.
Междувременно гледай да не се разхождаш без компания,защото ако те спипат нкъде..
Тежко и горко ти..

ApocalipsE
08-25-2012, 18:12
Такаам. Разучих ситуацията, разбрах кои точно мангали са ме търсили и на базата на опита ми с проблеми свързани с мангали, стигнах до заключение. Значи до колкото знам, пълнолетните са ме мисли за голям, но като са разбрали, че съм по 18 са се отказали. В момента ме търсят 10-12 мангала на мойта възраст, които спокойно мога да метна и сам, но естествено няма да съм сам. Много приятели са разбрали за това и са надъхани (надъхани сме някъде към 35 човека). Утре мисля да ги чакам там, където ме търсят обикновено и да си реша проблема, така както те искат - да ги ошамаря.

druzilla
08-25-2012, 18:16
Такаам. Разучих ситуацията, разбрах кои точно мангали са ме търсили и на базата на опита ми с проблеми свързани с мангали, стигнах до заключение. Значи до колкото знам, пълнолетните са ме мисли за голям, но като са разбрали, че съм по 18 са се отказали. В момента ме търсят 10-12 мангала на мойта възраст, които спокойно мога да метна и сам, но естествено няма да съм сам. Много приятели са разбрали за това и са надъхани (надъхани сме някъде към 35 човека). Утре мисля да ги чакам там, където ме търсят обикновено и да си реша проблема, така както те искат - да ги ошамаря.
Абе не отивай ти да ги биеш.Ако те те нападнат ще се защитиш,разбира се.Но така най-вероятно само ще си усложниш положението.

SuNsEt
08-25-2012, 18:24
Абе не се прави на много голям и оборотен ,щото от циганин всичко лошо може да се очаква. Не си Скалата или някой си там ,че да се правиш леле какъв бой и тн. Както казаха по-горе намери си хора,които са привърженици на Атака или нещо от тоя сорт,щото приятелите може и да са до тебе до един момент ама накрая всеки гледа себе си. Да не се озовеш в районното и да се окаже,че ти си виновен ,защото тогава ще си лепнеш досиенце,което ще се счита ,когато навършиш 18 години. Окей те са колкото тебе ама нищо не ти пречи с тебе да бъдат и по-големи и по-опитни(което е по-важно). По-опитните хулигани(така да ги нарека) едно,че на драго сърце биха пребили циганин и без повод ,плюс тва до някаква степен знаят какво да правят в случай ,ако дойде полиция(което си е напълно възможно) и тн.

Така,че като си решил да се правиш на бияч поне го направи като хората,щото е много смешно някви лапетии да се маат по улиците от едното нищо.

Пък и не съм сигурна,че ти не си го провокирал с нещо.Цигани ,цигани да,нооо ако не си го напсувал едно солено такова и не си се опитал и ти да му отвърнеш ,значи съм трамвай.

И между другото пише,че е от Балчик,до колко е вярно -не знам.

don't say anything.
08-25-2012, 18:30
Аз пък много имах време да мисля кой ще застане зад мен... Той идва и ме почва с удари, а аз ше седя и ше мисля "чакай, ся да помисля кой ще застане зад меен...".

Еми, окей, в правото си си. Няма как да дойде и да те бие и ти нищо да не направиш. Обаче не се крий, рано или късно ще ги срещнеш някъде сам, което е по-лошият вариант, отколкото да кажеш на вашите/полицията. Капиш?

druzilla
08-25-2012, 18:33
Стига сте го насърчавали да ходи да се бие бе.Той е ударил един шамар на някъф и 100 мангала и то много по-големи са тръгнали да го бият.Да,отказали са се,но ако сега се сбие с всички тия ще си навлече много по-голям проблем.Казвай на вашите и тва е,не се прави на интересен и на бияч.

ApocalipsE
08-25-2012, 18:58
Утре ще си реша проблема с тях. :)

phoeniX_boy_BG
08-25-2012, 19:55
Скриваш едно ножче в джоба и ги колиш ;)

DennisCobain
08-25-2012, 20:28
Пусни една жалба в полицията, не се прави на голям отворко, защото ще си изядеш боя.

Зайче..
08-25-2012, 20:29
Скриваш едно ножче в джоба и ги колиш ;)

понеже всички на 14 имаме хладнокръвието да убием човек.. надявам се това да беше шега ;д

пт: казаха ти вече - кажи на вашите.

SHPAIdURmeN
08-25-2012, 20:53
Циганина види ли кръв бяга, като добитък обаче хич няма да е зли да се сприятелиш с някой скинар или почитател на атака...... голяма протекция носят най-вече ако чуят че турчин или циганин ти посяга....... Но и кажи на вашите.. Запомни боят ти е последното нещо за което трябва да се сетиш

Русе
08-26-2012, 22:43
Наистина , циганин види ли кръв - бяга , а ако са повече следователно пускаш на 1 кръв и ако не си тръгнат , гледаш ти да си тръгнеш , биеш и бягаш , просто е , но все някога ще изядеш боя и това e гарантирано :D Наистина ако си гъст с някой скинар , расист или някой по -луд от теб ще е добре ;) Ако видиш , че няма на къде , наистина кажи на родителите си и не е препоръчително циганите да разбират къде живееш или да познават твой дядо/баба , защото заради теб може и те да си изпатят. Това е гадното на циганите. :( Успех

elito0o0o0
08-27-2012, 00:33
Ами тая схема с циганите се знае от време оно.. С циганин работа да си нямаш. Дори и полицията не би застанала зад гърба ти да те пази. Много си нагазил в лайната гледам.. по разказите само ми става ясно, че си death man. Що се разправяте с тия мазни мангали не знам. По-точно как стигате чак до там.. Излишни главоболия. -.- Не знам и какво да те посъветвам честно казано. От такава ситуация трудно се изплува.

JuStElly
08-27-2012, 00:37
Няма спасение от тая напаст... покрий се за 2 - 3 месеца,стой си у вас,може пък и да забравят ;д Иначе нито полиция,нито нищо,сам си си ...

4everStrong
08-27-2012, 08:21
на 14 ножове палки и т.н извадете се от филма да не сте гледали Green Street Hooligans? :D

Mim40z
08-27-2012, 09:08
То остави майтапа на страна , но май наистина само това ще го спаси :D :D Стой си у вас, гледай да се сприятелиш с някой мазен мангал по влиятелен ( цар киро например , ходи му на свиждане) и ще се оправят нещата ;) :D

Amore-Mio*
08-27-2012, 09:18
Говориш с вашите. Подавате жалба в полицията, като обяснявате какво се е случило и какво възнамеряват да ти причинят. Мирно решение с безмозъчни същества няма да можеш да намериш.

neverbackdownx
08-27-2012, 14:35
Ц-ц-ц-ц, мале,мале,мале .. накъде отива светът !?.. Да, наистина, обади се в полицията,макар че се съмнавят да направят нещо по въпроса, а другият начин е да пуснеш жалба в полицията, след това ни кажи какво е станало.. :|

sweetycherry33
08-27-2012, 14:54
Събираш приятели, най - малко 40 и айде да посмеят да те закачат.Не излизай без компания.
А циганите няма да ги коментирам - ще се ядосам...пък и такива мръсни, нечистоплътни, миризливи, гнусни и черни животни не са за коментиране.

Mim40z
08-27-2012, 17:09
Къде 40 приятеля бе , това за Фейсбук приятели ли става въпрос? :D Какъвто е не мисля , че ще събере 40 истински свои приятеля които биха направили всичко за него.. :D

shmatarok
08-27-2012, 17:18
Бе, той пича нещо май не се е появявал от онзи ден, като правеше плановете. ;с

VDimitroff
08-27-2012, 18:12
Мдааа....едно въпросТче имам-колко от вас са имали истинска разправия с цигани,че коментирате?Имал съм разправии с най-долните мръсни мазни гадни черни крадливи и тн. и тн. мангали и мога да кажа,че ако каже на родителите си може да стане много много лошо,те ще поискат със сигурност да подадат жалба в полицията както вие ........... не мога дори да намеря епитета....го карате,ако това стане и той подаде жалба в полицията,тогава жална му майка и това го говоря от опит,защото полицията нищо няма да свърши,а само ще вбеси мангалите и ще стане страшно...Има вариант да се измъкнеш без бой,ако си гъст с хора от криминалните среди,знаеш как е чупят се крака режат се уши и така нататък,та ако си гъст с такива,може и пари да не ти искат а да дойдат на по бира у вас след добре свършената работа.На 14 години си как си вярваш,че ще пребиеш 14 мангала на твоите години не знам,2 години съм се занимавал с ММА и 1 с айкидо на 17 съм и съм почти 100% сигурен,че 14 мангала били те и 14-15 годишни биха ме разкатали от бой,та ти как ще ги пребиеш не знам може да си син на бат Арни/Бойко или баща ти да е капитан от SAS или Тихина не знам,но не ми се вярва...кажи откъде си с удоволствие бих помогнал,но главното което трябва да знаеш е:
1.Не тръгвай сам срещу тях
2.Бъди невъоръжен ! Забрави за всякакви бойни,газови,въздушни пистолети и другите им огнестрелни братя,знам от опит,че и 14 годишно хлапе ако има парите може да си намери,но става страшно...ще гръмнеш някой ще го осакатиш,недаи боже убиеш и става много страшно...още повече мангали ,проблеми с полицията ТВУ като 90% от децата вътре са мангали и става мътна и кървава с 2 думи
3.Не тръгвай с 10 приятели срещу 15 мангала- някой може да дрисе и да подпали гуменките и не се мисли за силен,поне с 20 души трява да тръгнеш,за да ти е сигурна работата и това при положение,че решиш да оправяш нещата сам.
4.Най добре плати на квалифицирани кадри да ти свършат работата,за да си сигурен,че няма да ядеш бой или черпи по бира ако си гъст с такива пичове!
5. Не знам,защо си правя труда да го пиша това,като съм 85% сигурен,че си изял тупалките вече и си наказан без компютър :D:D Късмет,ако има нещо -> лс :)

nikki98
08-28-2012, 07:32
Защо не пуснеш жалба в полицията?

awerw
08-28-2012, 07:40
Познато ми е.... в предишното ми училище пак имаше едни, които се опитваха да ни тормозят и много случаи съм виждал, ако набиеш някой и после идват още 20 заедно с него. Като цяло спасение няма, не можеш да пребиеш 20-тима, купи си някакво оръжие може би, пистолет със стоп патрони, газови, електрическа палка, целта е да ги зашеметиш и да се махаш.

Wax
08-28-2012, 08:01
Полиция, макар че се съмнявам да помогнат.
Като не стане работата с полицията - газово оръжие и повечко пълнители. Стреляш само в не смъртоносни места като ръце и крака, за да не могат да се хванат полицията за нещо.
А и както казаха - циганина види ли кръв - бяга.
От кой град си?

VDimitroff
08-28-2012, 11:53
Божеееее колко мъка има по този свят боже....

@awerw , стоп патроните за газови пистолети са забранени от закона,използването и/или притежанието им се наказва с от 1 до 6 години затвор,тъй като той е непълнолетен 4 години ТВУ и 2 в централния софийски/белене според това колко му дадат,като цяло много добър съвет,браво!

п.с. Газови патрони срещу 14-5 нападатели?Много мъдро решение....тоя пистолет сам ще се сети къде ще му бъде наврян ако това се случи!


@Wax Газовото оръжие е не смъртоносно независимо къде се стреля...ръце крака...това да не е боен пистолет,газовото оръжие както не се досещате от името изстрелва газ,тези газове който изстрелва са от така наречените УБВ или учебни бойни в-ва,те не причиняват смърт,стига потърпевшия да няма алергия,и както го съветваш с повечко пълнители малкия и него си ще опуши,още повече ако има насрещен вятър! + това,за да има на 14 газово оръжие то трябва да е без документи закупено от някой доброжелателен батко / чичко което моментално води до глоба от 500 лв или извземане на имущество за 1500лв според закона за оръжието пиротехническите изделия взривните в-ва и боеприпасите.И това е малкия дявол при положение,че оръжието не е преправено,ако е преправено (както го съветвате)от 1 до 6 години в ТВУ / затвор + горепосочената глоба.А ако тръгне да стреля с обикновен газеняк за 50лв БОНУС ПАКЕТ превързване/пришиване на откъснати пръсти/крайници + всички гореспоменати последствия,и това при положение,че затворния блок не изскочи и не реши да удари малкия по челото,тогава може да се оборудва директно с буков съндък с лак и тапицерия по избор!

п.п.2 не виждам защо хора който си нямат и най-малка представа от оръжие,законите и последствията от незаконно притежание,разработка и използване на оръжие дават съвети на 14 годишно хлапе да се въоръжава...хората казват предупреден-на половина спасен,надявам се да съм разубедил хлапето ако е решило да ви послуша,защото с такива съвети ще ви се върже и ще си съсипе живота още мнооого малък!

awerw
08-28-2012, 18:08
Аз си имам пистолет със стоп патрони у дома, хаха :D Тва е България, тука се бориш за живота си, щом се защитаваш, а не нападаш значи е позволено.

WhatTF*ck
08-28-2012, 20:08
Вие ако ги набиете повече от колкото са тогава пак ще се върнат големите и става лошо ако кажеш на родителите ти може да се махнат за малко но пак ще те дебнат но на други места . Но както казваш че са по на 23 те няма да се бият те са там само да те плашат защото може да влязат в затвора и ще ги е стах . Така че саберете се тези които ще се сабирате да ги биете разговаряите с тях и ако ви скочат тогава може да им врътнете боя .

someonerandom
08-28-2012, 22:14
Божеееее колко мъка има по този свят боже....
не виждам защо хора който си нямат и най-малка представа от оръжие,законите и последствията от незаконно притежание,разработка и използване на оръжие дават съвети на 14 годишно хлапе да се въоръжава...
Ти каза на същото 14-годишно хлапе да пие по бира с познатите си,занимаващи се с чупене на крака и рязане на уши,или да плати на квалифицирани кадри.Не ми говори за мъката по света.

Наистина не се сещам как да се отървеш.От цигани отърване няма-ако ги биеш,ще дойдат повече.Оръжие наистина не си купувай,че даже и да ти се разминат законовите последици-или ще те хванат без него,или ще са повече и няма да се уплашат само като го извадиш,а ако тръгнеш да стреляш ще стане кофти.Полиция не знам дали ще ти помогне,обаче пак е вариант.А най-добрият ти вариант е да се пробваш да говориш с този,с който имаш проблем(тъпо звучи,обаче другият ти вариант е да ти се налага да избиеш ромското население в радиус 20 км от населеното ти място 8-) )
И пиши ако има развитие,че да знаем да не се хабим тука 8-)

ApocalipsE
08-28-2012, 23:47
Ами такова... Реших си проблема с тях. Не ме биха, просто отидох и набих най-коравия сред тях и другите хванаха пътя.

someonerandom
08-29-2012, 00:15
Уцелил си хубава групичка значи 8-) Айде честито

VDimitroff
08-29-2012, 17:32
Аз си имам пистолет със стоп патрони у дома, хаха :D Тва е България, тука се бориш за живота си, щом се защитаваш, а не нападаш значи е позволено.

Определено не си само ти,но публичен форум не е мястото за обсъждане на такива неща,защото всички знаем,че не само със стоп патрони може да се оборудва човек ами и нещо повече,нооо....чичко ушев колкото и да ви е чудно слуша тук там...

@someonrandom Първо ако плати на някой той не извършва физически престъплението,а се явява подстрекател което се наказва с доста по- малко от 6 години + това няма вариант да си отнесе пръст или ръка!

Второ,не си ти тоя ш.....к който да ми казва за какво да говоря и за какво не особено за мъката по света,замисляш ли се че не ме познаваш и случайно казваш на човек загубил майка си преди часове да не говори за мъката по света,що не кажеш откъде си да ти покажа лице в лице колко мъка точно има по тоя свят,а?Давай на лс нататък да не серем в на човека вече приключената тема....

dude99
08-30-2012, 10:51
Много тъпо нещо си направил , ще видиш че сега пак ще се върнат по - озлобени

nikola.stankov.1042
07-01-2014, 10:13
Ако примерно сте двама трима а ви идват седем там някъде гледайте да биете по-големите другите мангали кат видят че по-големите падат ще избягат веднага знам го от личен опит.

KondioVarvarina
07-01-2014, 19:36
КОЛИ МАНГАЛА, КОЛИИИИИИ!
Сега сериозно. Тея мангали са гад долна и мръсна. Гледай да сте голяма групичка, бий по Танковете(големите), носи си пиратки :D, а и избягвай контакт с тях.#offtopic Аз имам един приятел и тая случка му станал преди няколко години. Върви си той, с куп монети в джобовете, но попада на биолг. вид Novopazarius Mangalis, 2-ма и те отдалече му правят знак "прерязва си гърлото с палец" и като отидат при него го питат:
-Дай 10ст. за дъвка
-Нямам (а джобовете му фрашкани със монети)
-А ти къде живееш?
-Ами за да стигнеш минаваш оттук, после завиваш наляво, после натака....
-Чакай, чакай малко. Обърках се. Я кажи адрес.
-Ми не знам.

И ги отминал и ходел на пръсти докато се отдалечи, щото монетите дрънчатт, ли дрънчат :grin: