PDA

View Full Version : Само секс?



msdattt
08-25-2012, 16:02
Накратко: преди седмица и нещо се запознах с едно момче, малко по-голям е от мен - не много. Всичко в началото вървеше ок, изглеждаше или по-скоро се правеше, че ме разбира, че държи на мен като човек.... всякви такива простотии, абе в началото просто перфектен (естествено) и от няколко дни ми говори само за секс ;х то няма лошо, ама първо хем ми говореше, че не му е само за това, хем сега само това му е главата, а и не сме гаджета, така че не знам какво си е въобразила празната му глава, ама се зачудих как... да го разкарам без последствия, понеже е страшно избухлив, а не ми се занимава с простотии :? просто да спра да му отговарям по телефона, .. или ? :? защото според мен няма смисъл да продължаваме повече с това и да протакаме нещата . А и да отбележа, че въпреки, че не сме заедно супер много ревнува и се заяжда с мен и за най-обикновен смс от друг ;х обяснявам му, че си въобразява някви работи и само се филмира, a той.. :?

xXxPETYAxXx
08-25-2012, 16:25
Той знае ли, че не сте гаджета? :D Ок говори за секс, защото се е разгонил, ама да ревнува не е нормално.
Просто му кажи, че не ти е приятно да говори само за такива неща.

FuCKkK13
08-25-2012, 16:27
нда.. това е повече за любов... както и да е .. спри да се занимаваш.. на следващия скандал го питаш за какво се ядосва като сте само приятели,казваш му на 2 на 3 че и такива ще си останете и точка... избухлив бил.. някакъв пикльо е почнал да се мисли за мъж и избухлив бил.. айде бе

nqmaznacheniee
08-25-2012, 16:29
о, ако не искаш проблеми задължително трябва да му пуснеш, за да му мине мерака и всичко ще отмине :)

DragonLady
08-25-2012, 16:30
Че вие ходите ли та да ревнува? Като се видите следващият път, му кажи, че искаш да сте само приятели и така. Резни му квитанцииките, но по деликатно, да не избухне пак да ти вика, а развика ли ти се ставаш и си тръгваш. Никой не заслужава да му се бучи за няма си и нищо.

msdattt
08-25-2012, 16:34
о, ако не искаш проблеми задължително трябва да му пуснеш, за да му мине мерака и всичко ще отмине :)
ооо да и аз това си мислех :D :D да съм отдушник на :

някакъв пикльо е почнал да се мисли за мъж и избухлив бил.. айде бе

FuCKkK13
08-25-2012, 16:35
^ аа това другото си е мое !

msdattt
08-25-2012, 16:36
^ аа това другото си е мое !

извинявай :D оправихх го ;)

Ivaaaaa
08-25-2012, 16:36
Даа, доста гадно положение. Дори не ходите, а той се интересува толкова много от теб. Обаче щом ти не чувстваш нищо просто няма смисъл да продължаваш. Опитай се да страниш от него и ако не разбере му кажи, че не ти е приятно и продължавай да поддържаш дистанция. Успех :)

PyCoKoCkA93
08-25-2012, 16:44
И защо по-точно,цитирам,"не ти се занимава с глупости"? Какво като е избухлив?Щом отсега ти държи сметка,представи си ако имате връзка.Че той ще ти стопи лагерите отвсякъде...Ясно му кажи,че не искаш да сте сексфрендс,а още по-малко И да те ревнуват,че реално си в отворена връзка(каквато не искаш).Накратко-казваш му директно и СЕ занимаваш с глупости докато не се разкара.Много трудно да кажеш директно какво мислиш,значи...

marilyn
08-25-2012, 21:09
Просто му казваш "до тук сме" и точка...

JuStElly
08-26-2012, 02:53
За какво да му казва "до тук сме" като не са заедно? Кажи му,че нещата няма да се получат ;з

4everStrong
08-26-2012, 09:20
Толкова ли е трудно да отрежеш някой бе? Вика ти и т.н нека си вика. Кажи му да се маха. Казваш му: Виж ся ти кво си помисли, че ше ти пусна или ше сме нещо повече от приятели ли? ии тои ше се здуха. Ако пък е няква отвратително голяма говори някой по - така развит физически да се преструва, че ти е гадже и готово :)

msdattt
08-26-2012, 11:38
Толкова ли е трудно да отрежеш някой бе? Вика ти и т.н нека си вика. Кажи му да се маха. Казваш му: Виж ся ти кво си помисли, че ше ти пусна или ше сме нещо повече от приятели ли? ии тои ше се здуха. Ако пък е няква отвратително голяма говори някой по - така развит физически да се преструва, че ти е гадже и готово :)

Благодаря за съвета, ще видя какво ще се получи ;)