PDA

View Full Version : и аз трябва да споделя..



esreset
08-25-2012, 18:01
здравейте...

едва ли някой ще има желанието да прочете всичките тези глупости, които следва да напиша, но ако има мераклии поне да се опитате да ми влезнете в положението и да кажете какво мислите..

чашата преля вчера, когато реших да пиша на симпатично момиче, която не съм я виждал все още. Така, започнах, разбира се, с комплименти от типа на ''хубава си'' и т.н... добре беше в началото, малко шегички имаше естествено, но тъпото, което забелязах по едно време е че сам започвам да си пиша.. или момичето нямаше никакъв интерес към мен или я е супер срамежлива ( да пише ?!?!? ). Та по едно време гледам сам си пиша въпросите и тя само отговаря от типа на ";d" ; "da" ; "estestveno" ; "ne" .. аз буквално и теглих думите от устата да каже нещо за себе си, така и не разбрах почти нищо за нея, всъщност.. а малко по-късно й задавам въпрос и мълчи като пукел 10 мин. накрая аз и написах просто едно "ясно" и изведнъж тя се събуди и ми написа познайте какво.... ";d" какво по дяволите значи това на всеки отговор ?! малко по малко започнах да се изнервям и й написах просто "питай ме мене нещо, аз ти зададох куп въпроси" а тя просто ми отговори отново със това смеещо се човече и направо й го казах " от мене имаш чао, като измислиш поне 1 въпрос или няколко думи в едно изречение ми пиши" а тя пък ми вика " лека нощ". Та сега от цялата тази "драма" започнах да си мисля, какво по дяволите се случва с мен, нямам една сериозна връзка, нито пък съм имал каквато и да е с момиче.. винаги започвам добре, но после или те се отказват от мен, или аз оплесквам нещата.. и внезапно се пренесох в новото ми училище, в което имам максимум двама наистина добри приятели, един от които е най-добрия ми приятел.. всичките момчета от моя клас или са супер дупер пушачи и готЕни, които ходят с корема напред, гърба им увиснал отзад, или са мега прости и дразнещи келеши, които само търсят начин да те подразнят и да се почувстваш подтиснат.. да прескочим малко напред и да ви разкажа за един мой приятел от училището ми или нека просто го наречем познат и да го кръстим Ф. та тоя Ф за който ви разправям първо ходи с една яка мацка, после пък я заряза и тръгна с друго момиче от същия клас на "бившата" му, след няколко месеца и тази я заряза и сега е със ОЩЕ едно момиче от абсолютно един и същ клас ги върти три девойки.. е добре мама му стара, някой може ли да ми обясни как точно този грозник със сплескано лице и квадратна гола глава, по-тънки крака от на момичето, му се хващат изобщо ? аз пък каквото и да правя, какво и да пробвам пак си оставам с началото и си продължаваме по "пътя" и всички момичета ме приемат просто като приятел..и преди да ми напишете съвета "излизай по-често навън, запознай се с други хора" искам само да ви кажа, че не съм чак такъв луузър, който цял ден забозва на компютъра и си вика са да се почеша ли там или да не се почеша..излизам си редовно и ако може някой да ми обясни как точно да се запозная с други хора... да отида в парка и да седна до някой, да му кажа "кво стаа браат, аре ме запознаеш с некое яко момиче" тоя най-много да ми скочи или да избега и да си помисли "къв е тоя жалкар смотан"
и бай дъ уей забравих да спомена, че съм на 16 години ..

SisiStrange
08-25-2012, 18:08
Явно не умееш да поддържаш интереса на момичетата. Може би прекаляваш с комплиментите и си личи от километър, че ги сваляш. Това убива всякакъв кеф от флирта. Давай първо по-приятелски, с леки намеци, побъзикни я с нещо, разсмей я. Накарай я да иска да знае нещо повече за теб.

nepowtorima
08-25-2012, 18:14
Бих ти казала, че е адски досадно от първия чат да започнат да те заливат с комплименти и да не знаеш кво да кажеш .. освен мерси.. Просто пиши съвсем нормално и не започвай зарибявките от начало...
Пък и явно не си спечелил интереса на това момиче. Не е болка за умиране. Има и други.. просто бъди маалко по-тактичен и недей да и досаждаш веднага. Щом не иска да ти пише ти нямаш право да и държиш сметка за това..

esreset
08-25-2012, 18:19
Бих ти казала, че е адски досадно от първия чат да започнат да те заливат с комплименти и да не знаеш кво да кажеш .. освен мерси.. Просто пиши съвсем нормално и не започвай зарибявките от начало...
Пък и явно не си спечелил интереса на това момиче. Не е болка за умиране. Има и други.. просто бъди маалко по-тактичен и недей да и досаждаш веднага. Щом не иска да ти пише ти нямаш право да и държиш сметка за това..
а най-тъпото е че тя искаше да й пиша, щото и казах, че е красива в "аска" и тя бързо ми нареди да се разкрия, явно не съм достоен за нея,щото светът е нейн нали?

OnlyGirl
08-25-2012, 18:32
Какво очакваш от момиче с което си се запознал в `аска` и ти отговаря на всичко с ;д . Сериозно?
И това за Ф. - За някой хора не всичко е външен вид. |(

esreset
08-25-2012, 19:00
Какво очакваш от момиче с което си се запознал в `аска` и ти отговаря на всичко с ;д . Сериозно?
И това за Ф. - За някой хора не всичко е външен вид. |(
искам не искам три години ще я виждам по коридорите в училище . . .

strawberry88
08-25-2012, 19:05
Бих ти казала, че е адски досадно от първия чат да започнат да те заливат с комплименти и да не знаеш кво да кажеш ..

Точно!
Не бързай толкова.Говори с момиче,като с приятел в началото.

esreset
08-25-2012, 19:09
добре явно не съм се изразил правилно, имах предвид, че наистина започвам да си говорим като хора, пример: " имаш ли брат, сестра... да и аз имам сестра и тя еди кво си, еди що си" и разговора се завързва, чак после й давам един комплимент максимум

PyCoKoCkA93
08-25-2012, 19:14
... и да ви разкажа за един мой приятел от училището ми Ф.

е добре мама му стара, някой може ли да ми обясни как точно този грозник със сплескано лице и квадратна гола глава, по-тънки крака от на момичето, му се хващат изобщо ?

Като съдя по това как си говориш за приятелите и познатите зад гърба им...Явно се изкарваш за нещо повече от това,което си и не можеш да им предложиш нещо,с което да им задържиш интереса.А няма да коментирам какво "качество" са тея мадамите на Ф.,щом 3 от един клас се хвърлят на някакъв пикльо,дето 100% не знае къде го боли и къде го сърби...И да,милионните въпроси като на разпит са адски досадни като за първи разговор.И вадиш ли на някой думите с ченгел от устата,значи не си му приятна компания,ама не му стиска да ти го каже направо.Извод:преориентира й се относно качеството на хората,с които контактуваш и направи нещо повече за себе си в личностен план,за да попадаш на нещо по-добро от пубертет,който си чеше пръстите по клавиатурата и си гълта езика при комуникация фейс ту фейс...

esreset
08-25-2012, 19:19
и да ви разкажа за един мой приятел от училището ми или нека просто го наречем -познат- и да го кръстим Ф
и пред познат имам впредвид наистина просто познат, нито ми е приятел, нито ми е някакъв

N1ksun
08-25-2012, 19:23
Подхождаш яко жалко и резултата винаги ще е такъв .

PyCoKoCkA93
08-25-2012, 19:24
и пред познат имам впредвид наистина просто познат, нито ми е приятел, нито ми е някакъв

Добре,тогава чети мнението ми от "....не можеш да им предложиш нещо..."

Furious?
08-25-2012, 19:26
Прочетох само първите изречения , братче.Как може да започнеш с комплимент към някое момиче , най-вероятно дебело и грозно.Всичко трябва да е игра на думи и жестове и по-добрият печели

YoUcANNOtiMaGiNe
08-25-2012, 19:33
Като за начало спри да се оплакваш.

PyCoKoCkA93
08-25-2012, 19:34
Как може да започнеш с комплимент към някое момиче , най-вероятно дебело и грозно.Всичко трябва да е игра на думи и ЖЕСТОВЕ и по-добрият печели...

Я,дай пак... :cool: К'ви жестове по скайп?И с кой ще се мери,че да я "спечели",все едно е медал?И какво имаш предвид под "игра на думи"?Тя не предполага ли точно и участието на комплименти?А щом са се питали нещо в аска и,цитирам, "ще я виждам още 3 години в даскало",значи знае как изглежда :lol: :lol: :lol:

Furious?
08-25-2012, 19:47
Никога не съм харесвал онлайн играта , опитвах само колкото да се убедя , че и това го владея . Знаем те ква си мила , добра , загрижена и едновременно с това излагаща себе си през цялото време. Няма значение дали момичето е хубаво или не, комплиментите са едно от най-лошите неща , които може да направиш като начало на флирт. Особено пък онлайн. Ти едва ли получаваш по 10 съобщения всеки ден във фб , ама представи си , че си оборотна мацка , като къв ще квалицифицираш балъка , който ти лафи.Знам какво казвам аз и без да съм чел 1/10 от темата

esreset
08-25-2012, 19:47
Подхождаш яко жалко и резултата винаги ще е такъв .

а ти мислиш ли, че не знам, че нещо не е както трябва ? и вместо само да ми кажеш "ти си жалък пумияр" и да натиснеш хикса, защо не споделиш твоя безгрешен и всеуспешен опит на някои по-нисши от твоята класа ?

PyCoKoCkA93
08-25-2012, 20:09
а ти мислиш ли, че не знам, че нещо не е както трябва ? и вместо само да ми кажеш "ти си жалък пумияр" и да натиснеш хикса, защо не споделиш твоя безгрешен и всеуспешен опит на някои по-нисши от твоята класа ?

Еми,казахме ти.Дотук в обобщение от мненията на всички:Да го раздаваш по-кротко в началото,залагайки на хумора и оставяйки по-приятелски нагласи у момичето,един вид да си изградите доверие помежду си.Не и прави комплименти в началото.Ако не е от най-разговорливите и дискусията не върви,по-добре се откажи,защото е важно да я грабнеш в началото.И не на последно място-развивай се като личност,за да можеш след време да имаш качествата,които да ти помагат ти да избираш жените.И не е лошо,ако можеш,да се запознаваш реално,а не виртуално с момичетата. :)

N1ksun
08-25-2012, 20:20
а ти мислиш ли, че не знам, че нещо не е както трябва ? и вместо само да ми кажеш "ти си жалък пумияр" и да натиснеш хикса, защо не споделиш твоя безгрешен и всеуспешен опит на някои по-нисши от твоята класа ?

Не се пали така ! "ти си жалък пумияр" тва не съм го твърдял , друг е въпроса че ти го интерпретира така . Виж си писмата и приеми тва дето русокосата ти е написала .

SisiStrange
08-25-2012, 20:51
Никога не съм харесвал онлайн играта , опитвах само колкото да се убедя , че и това го владея . Знаем те ква си мила , добра , загрижена и едновременно с това излагаща себе си през цялото време. Няма значение дали момичето е хубаво или не, комплиментите са едно от най-лошите неща , които може да направиш като начало на флирт. Особено пък онлайн. Ти едва ли получаваш по 10 съобщения всеки ден във фб , ама представи си , че си оборотна мацка , като къв ще квалицифицираш балъка , който ти лафи.Знам какво казвам аз и без да съм чел 1/10 от темата
Откъде разбра, че не е оборотна мацка?

Иначе и аз като останалите не мисля, че трябва в първите няколко чата да има кой знае колко разпитване и комплименти. По-скоро бъзици и разсмиване. Като се отпусне с теб, тогава започвай да я опознаваш. И раздавай по-леко. Като видиш, че те игнорира и не и се занимава с теб, остави я за тоя ден. Ииии не е лошо да си избираш момичета, които знаят малко повече думички или поне имат малко по-логични реакции от:
-Здравей!
- :д.
- Как си?
- :д.
- Какво си правиш?
- :Д.

N1ksun
08-25-2012, 20:53
^

Какво ще правиш утре ?

bReAk3R
08-25-2012, 21:31
;дд

Amore-Mio*
08-27-2012, 08:25
Не гледай другите, а себе си. Той може да е грозен за теб, но за момичетата да е чаровен и човек, който може да ги омагьоса с думи. Не е нужно да си първия красавец, за да си намериш момиче. Проблемът най - често е в характера, така че се позамисли. Или просто не си попаднал на момичето.

А относно нейните отговори, по - скоро не проявява интерес. И отговаря, колкото да не те обиди или нещо от този род .

balu4ka
08-27-2012, 09:59
Да не би да е единственото момиче на света?
На 16 си,има още хляб да ядеш.Явно не си предизвикал интерес в нея,има вероятност и да е някаква куха мръвка.Варианти много.Мисля,че трябва да поддържаш разговара по друг начин и в моменти като този да не се тръшкаш и отчайваш.

DeadInside
08-28-2012, 10:03
Ела си дай скайпа на мене,да видиш какъв разговор ще ти опъна! :cool: Иначе може да е по притеснителна или да не обича личните въпроси.Всеки индивидуално използва ";d" "mhm" "da" и така нататък.Ако тя има интерес към теб ще ти пише,остави я и виж дали ще те потърси първа.Ако не го направи или си казва "Той да ме потърси" или наистина няма интерес към теб.

Lisinka
09-09-2012, 20:45
Хммм.. Определено не трябва от първия чат да започнеш с комплименти, губи се смисъла ! Започни приятелски.. "здр,как си" ... след това "кажи нещо за себе си" или "имаш ли хоби,какво е то" ... просто някакъв вид разговор,който да е далеч от "много си красива,сладка,прелестна" .. : ) Чакай да се поопознаете,да си попишете..ако трябва ден-два... седмица, тогава и направи комплимент било то за красота (което може и по-рано,защото все пак я виждаш на снимка) и за характера и, щом си я опознал вече.. "ти си много готин човек,с теб мога да говоря за всичко и да ти имам доверие" звучи хубаво за едно момиче,аз поне много се радвам, когато момче ми напише нещо подобно.. даже по ми харесва от колкото да ми кажат "красива си" : ) И така..просто самото завързване на вазговор,все пак оттам тръгва всичко, явно и за това не ти се получава : )

fenkaaa
09-10-2012, 00:50
Явно не умееш да поддържаш интереса на момичетата. Може би прекаляваш с комплиментите и си личи от километър, че ги сваляш. Това убива всякакъв кеф от флирта. Давай първо по-приятелски, с леки намеци, побъзикни я с нещо, разсмей я. Накарай я да иска да знае нещо повече за теб.

.

EverywhereWithYou
09-10-2012, 12:19
оф оправи се малко, повечето ми момчета приятели и познати не биха садвали за няква, която ги е отрязала от първия чат и не се познавате дори... нормално, пробваш се-ако стане, супер;ако не -ще си намериш друга :). Може би просто се целиш в неподходящи момичета. Според мен специално въпросната мацка не е имала интерес, не е в теб проблемът, както казах, такива неща са си съвсем в реда на нещата. Няма смисъл да си разваляш настроението за едно момиче, към което реално нямаш нищо като чувства, просто симпатии :) Пък и ако наистина е няква "оборотна", абсурд да я впечатлиш с комплименти... Просто говори нормално, приятелски с момичетата, не ги третирай като "обект на чувствата си". успех :)

GShock
09-10-2012, 23:25
То щото ако някво непознато момче почне да ви лафи от нищото не си мислите, че се опитва да ви зарибява..

По темата: Story of my life, man... EXACTLY ;x Иначе не се отчайвай.. когато най-малко очакваш ще срещнеш подходящата!

Goddess
09-10-2012, 23:40
Съдя по себе си, но наистина е досадно като се почне едно разпитване на дълго и на широко и като почнат да те заливат с комплименти. И по-скоро ти е отговаряла от учтивост, защото все пак тя ти е казала да й пишеш, за да разбере кой си, от любопитство. Иначе е супер дразнещо да отговоря на някого просто така, от възпитание и той да ми тегли един лексикон и да не се усеща, че като му отговарям с по една дума, значи ми е досадно и нямам особен интерес от подобно "опознаване".
Колкото до Ф. - престанете да гледате в чуждата паница и да се чудите защо е по-пълна. Има си хора, които може да не са първа хубост, но да са наистина харизматични и магнетични за околните, дали заради чар, дали заради подход или характер или всичко вкупом.

NambyPamby
09-10-2012, 23:51
Оф, бе. Защо животът ви се върти около фейсбуци, аск.фм и прочее? Тъжничко е малко такова.
Делиш хората и слагаш някви етикчета, оттам и автоматично си намаляваш шансовете да забиеш нещо.
Гошо от "а" клас може да е абсолютен олигофрен, ма пък да ти върви лафа с него и да ти е приятно да си пиеш бирата с него. Или сокчетата. Каквото и да е. И Гошо може да познава маса народ, да те запознае, свЕт да видиш, някоя девойка може да се позавърти около теб... Ей така стават нещата. Излизаш с един, по някое време се оформя доволно голяма компания, запознаваш се, а-у.
А ти не го правиш тва. За тебе тоя е тъп, оня е долен пушач, класифицираш хората и сам ги дистанцираш от себе си. Проблемът не ти е, че ти се е изморила дясната ръка и търсиш алтернатива, а че като цяло имаш проблем с общуването и не си се нагодил по някъв начин към средата, в която живееш.

paradosou
09-11-2012, 07:51
а най-тъпото е че тя искаше да й пиша, щото и казах, че е красива в "аска" и тя бързо ми нареди да се разкрия, явно не съм достоен за нея,щото светът е нейн нали?

аххахахах. Не е проявила интерес и ти автоматично си вадиш изводи, че е лигла, която си е повярвала, че светът се върти около нея, така ли излиза? Желязна логика. 8-)
Явно наистина не умееш да провокираш интерес. Не я питай как е и като цяло не задавай прекалено много въпроси, камоли пък такива, които са сякаш извадени от лексикон 8-). Поздрави я с песен, ако е била на някакво екзотично място - коментирайте го, искай мнението й за нещо, което ти е интересно... Много варианти има. Ако си допаднете, веднага ще си проличи, ако ли не - просто спираш да правиш някакви измъчени опити и здраве да е. Това е по принцип за което и да е момиче, с въпросната е ясно, че няма да потръгне.
И се опитай да ограничиш онлайн писанията. При добро разиграване на картите можеш да научиш много, но на теб ти трябва жив контакт, за да натрупаш опит.