PDA

View Full Version : Лицеви опори ще има ли ефект ?



Teenhelp1
08-25-2012, 18:54
Започнах да си правя лицеви в нас на фитнес просто не ми се ходи ходил съм с приятели ама не ми харесва пък и не съм толкова зарибен по фитнеса.Правя лицеви докато не се изморя и колкото мога и се чудя дали ще има ефект и за колко време горе-долу искам просто в нас да си тренирам защото имам нужда малко.
Ако пък предложите и вие нещо няма да е зле целта ми е да заякна малко повече.Предимно ръце и гърди ми трябват. :)

Chacho
08-25-2012, 19:06
Не.
Тренирай цялото тяло. Яж животински продукти, картофи, ориз, макаронени изделия, банани. Ако не искаш да тренираш с тежести, поне си намери лост и успоредка.

kosder
08-25-2012, 19:10
Предимно ръце и гърди ми трябват.
Не знам дали разбираш колко смешно звучи това. "Трябва" ти цялото тяло, ръцете и гърдите не са и 1/2 от тялото и няма как без да тренираш цялото тяло да "направиш ръце и гърди".

Teenhelp1
08-25-2012, 19:14
Знам много добре просто казвам към какво се стремя повече.

Chacho
08-25-2012, 19:22
Не се стреми към определена мускулна група.

Teenhelp1
08-25-2012, 19:28
Добре, мерси за съветите.

bathory
08-27-2012, 10:09
Когато се тренира само горната част на тялото - долната част спира развитието си, затова трябва да се тренира цялото тяло, иначе няма смисъл. Това не си го измислям, казвал ми го е треньор по Винг Чун.. :)

Mim40z
08-27-2012, 16:55
Най - добре , ходи си на лостове , успоредки (стрийт фитнес) не даваш пари и при това тренираш със собствено тегло. Разбира се има мускулни групи които изостават но това го има във всеки спорт... Също така от лостовете се оформяш повече (релеф , а ако искаш маса - фитнеса е за теб).

DownloadVirus
08-27-2012, 17:27
Най - добре , ходи си на лостове , успоредки (стрийт фитнес) не даваш пари и при това тренираш със собствено тегло. Разбира се има мускулни групи които изостават но това го има във всеки спорт... Също така от лостовете се оформяш повече (релеф , а ако искаш маса - фитнеса е за теб).

дрън - дрън та пляс..

awerw
08-27-2012, 17:39
можеш да направиш яки гърди само с лицеви, ама тряя да знаеш как, но ще бъде несиметрично, ама на теб не ти пука