PDA

View Full Version : проблем със сестра ми



gugenceto2
08-25-2012, 19:18
Здравейте.
Преди около 3 месеца на сестра ми й дойде за първи път. Днес сподели с мен, че вече 4ти ден има кръвотечение не много обилно но пак го има. В началото било някакво кафеникаво а сега е червено. Болки няма. Притеснявам се защото (може и да ме е срам да го кажа) но аз не си спомням как беше при мен. По нейните думи преди е бил за по-кратко време 2рия и 3тия ден бил обилен а след това отслабвал и за 1 ден изчезвал. На 12 е.

mkio
08-25-2012, 19:25
Нормално е да има такива изменения, кажи и да не се притеснява излишно. Цикълът й все още се регулира и ще отнеме поне 2-3 години преди окончателно да стане редовен и да го познава- пок колко дни ще е, на колко време ще й идва и т.н. Все пак, ако кръвотечението продължи повече от 7 дни, е редно да се потърси лекар.

SuNsEt
08-25-2012, 19:25
Всичко е нормално,не се притеснявай.Те първа се започва с тези неща така,че очаквай нередовен цикъл и консистенция,слаби и силни болки в корема/гърдите,младежки пъпки и тн. Да не се тревожи и тя,кажи и най-важните неща(ако вече не ги знае сама) и така. :)

gugenceto2
08-26-2012, 06:02
Благодаря за отговорите момичета :) Определено съм много по-спокойна.

DennisCobain
08-26-2012, 10:00
Напълно нормално е в началото да е така. Успокой се напълно, защото няма повод за тревога :D

gugenceto2
08-26-2012, 10:28
Така.... всичко е вече ок и вероятно цикъла й е към края си. Бледо кафяво зацапване. И при мен е така :)

Amore-Mio*
08-27-2012, 11:40
Няма място за притеснения, нищо й няма. Все пак има от скоро цикъл, нормални са тия изменения и всичко останало, за което в момента се притеснявате. При мен първите дни, от както имах цикъл също беше така.

neverbackdownx
08-27-2012, 15:40
Защо трябва да има проблем !? Това е напълно нормално , няма поводи за притеснение , това е съвсем в реда на нещата . Спокойно ;) ! ~

Smiilee
08-28-2012, 09:41
Както казаха другите, всичко е нормално, все пак е в началото, после ще си идва по график :D Само без паника и тревоги :)