PDA

View Full Version : Какъв е проблема и мога ли да се лекувам без да ходя на доктор ?



PerfectlyImperfect
08-25-2012, 21:39
Здравейте , от няколко дни имам жълто течение , болки в кръста и от днес , когато ходя до тоалетна по малка нужда ми пари .. та знаете ли какво може да е това ? И мога ли без да ходя на лекар , гинеколог или нещо такова ? Ако знаете някакви методи за лечение или лекарства , моля кажете :)

Your.Passion
08-25-2012, 21:44
Ха-ха !!Мислиш си че ще минеш без лекар?? Лъжеш се .Това може да е инфекция щом мирише и е жълто и ти пари .Бягай на лекар колкото и да те е срам .

PerfectlyImperfect
08-25-2012, 21:49
Да , но трябва ли направление или нещо от личния доктор ? Защото мисля , че трябва да се ходи на гинеколог..

DennisCobain
08-25-2012, 22:03
Обясни на личната ти какъв точно е проблема и тя ще ти даде направление за гинеколог.

Incadeptus
08-25-2012, 22:40
Абе само такива теми значи.Имам бяло течение,имам жълто течение,имам червено течение.Аууууууу вие изредихте всички цветове на дъгата та и повече :D :D :D ц-ц-ц отивайте на лекар какво питате само.

hey.mistery
08-25-2012, 23:30
Абе само такива теми значи.Имам бяло течение,имам жълто течение,имам червено течение.Аууууууу вие изредихте всички цветове на дъгата та и повече :D :D :D ц-ц-ц отивайте на лекар какво питате само.


и ти ако беше момиче щеше да се притесняваш за организма си

Incadeptus
08-25-2012, 23:41
Дааааа знам,за истинските случаи нямам нищо против.Имах предвид троловете.

druzilla
08-25-2012, 23:58
Отиваш при личния ти лекар и му искаш направление за гинеколог.Гинеколога те преглежда,поставя диагноза и съответно ти дава лекарствата за лечението й.Какво страшно има?Ще стане по-страшно,ако не предприемеш никакви мерки..Ти как точно смяташ да се лекуваш у вас? :D

ALetterFromTheSky
08-26-2012, 09:08
Дааааа знам,за истинските случаи нямам нищо против.Имах предвид троловете.
Аре престани да си на всяко гърне похлупак-темата е явно за мацки... какво се месиш-като те дразнят теми от този род не ги чети, щото вмомента ти си този, който тролва-като пораснеш се върни!


ПТ-отиди на гинеколог, първо обясни на личната си , за да има повод да ти даде направление, и недей чака първо тя да се опита да те излекува, а направо си искай направлението за гинеколога, защото ако си чакаш у вас може да си докараш бела .

kalpazanka
08-26-2012, 09:25
Да , но трябва ли направление или нещо от личния доктор ? Защото мисля , че трябва да се ходи на гинеколог..

Не ти трябва направление. Може да минеш и на частно.

4everStrong
08-26-2012, 10:25
Да ти текът некви глупости от там както си го наричате и да не ходите на лекар е много тъпо бе.. :D

DennisCobain
08-26-2012, 10:51
Абе само такива теми значи.Имам бяло течение,имам жълто течение,имам червено течение.Аууууууу вие изредихте всички цветове на дъгата та и повече :D :D :D ц-ц-ц отивайте на лекар какво питате само.

Дааа бе верно забелязали ли сте, че темите за теченията зачестяват :D

DarkVampireAngel
09-10-2012, 00:18
Това е точно бяло течение.Пари ти защото е от скоро.Ако го занемариш ще спре да пари и просто ще се отделя и няма да "ухае" добре.Иначе бягай при генеколог ако искаш да си здрава и да нямаш проблеми.

Amore-Mio*
09-10-2012, 10:27
Отивай бързо да си вземеш едно направление и на гинеколог.

Възможно е да е цистит, някаква инфекция или нещо друго.
Сама няма да оправиш нищо.

sweetycherry33
09-10-2012, 10:41
Възможно е да е цистит или инфекция.Бягай на личен, вземи едно направление за гинеколог да те прегледа.И да знаеш, че бялото течение не е нормално, особено ако има специфична миризма и смени цвета си на жълто...и го забрави тоя срам

anonimnit
09-11-2012, 07:13
Най-добре на лекар