PDA

View Full Version : Вицове, смешки и т.н.



radi023
08-25-2012, 21:55
Здравейте.. В последно време ме е налегнала скуката и не мога да си намера свестни вицове.... Кажете вашите любими вицове, смешки и т.н.

prosto_chovek
08-25-2012, 21:57
знаеш ли кое е по - гадно от бебе в контейнер? - бебе в 10 различни контейнера... :)

MISTAKE.661
08-25-2012, 21:59
знаеш ли кое е по - гадно от бебе в контейнер? - бебе в 10 различни контейнера... :)

записвам си го

LadyDi
08-25-2012, 22:11
записвам си го

you do that...

TrollFaace
08-25-2012, 22:12
Една женица, готина, богата, със собствено жилище, решила да си хване някой за нощта, да си поразиграе кръвчицата...
Oтишла в близката кръчма, забърсала първия, дето пиел ракийка кротко на една маса и пил-недопил, го води у тях си.
Сваля тя палтото си, присвива похотливо очи и му вика:
- А сега какво искаш!
Той обаче, толкова му акъла, й вика:
- Ми една ракийка, ако имаш.
- Има - рекла тя - в хладилника е.
Ходил човека, сипал си, изчакала го тя да си изпие, сваля пуловера, демонстрира природни дадености и му вика пак:
- Кажи сега какво искаш
- Ами още една ракийка, ако даваш, казал човека (дотам му стигало въображението).
Така продължили известно време, жената останала напълно гола и казва:
- А сега кажи какво искаш?
Той я огледал, засукал мустак, па казал:
- На коленннннееее.
Тя с мисъл (олееее, колко е перверзен тоя) се пуснала на колене. Пича и се метнал отгоре и изкомандвал:
- Къмммм хладилниккккааааааа

KadifWerewolf
08-25-2012, 22:38
lol

prosto_chovek
08-25-2012, 22:40
Летели си две птици и едната попитала другата :"Накъде да завием?"

оставам на вас разгадаването на мистерията около автора на този виц... :)

IncendiaSanctus
08-25-2012, 22:47
Любимия ми виц :
Бай Лазо умрял и отишъл в Рая.Там нали е пълно с всякакви хора от всякакви времена,та случило се,че Бай Лазо срещнал Цицерон,който решил да се измайтапи с Бай Лазо и го попитал.
- Бай Лазо искаш ли да ти кажа 1 изречение,където името ти се среща 3 пъти?
-Кажи - отвърнал Бай Лазо.
-На Бай Лазо,нещо му вЛазо и изЛазо.
Бай Лазо много се натоварил.Станало му много криво.Три седмици мислел как да си го върне и накрая отишъл при Цицерон и го питал дали той пък иска Бай Лазо да му каже 1 изречение където неговото име ще се среща 3 пъти.Цицерон си помислил:" този пък прост човечец какво ли може да измислил?"
- Кажи - отвърнал древногръцкият мислител.
- Цицероне,Цицероне ,да ти еба майката Цицероне...

prosto_chovek
08-25-2012, 22:49
Любимия ми виц :
Бай Лазо умрял и отишъл в Рая.Там нали е пълно с всякакви хора от всякакви времена,та случило се,че Бай Лазо срещнал Цицерон,който решил да се измайтапи с Бай Лазо и го попитал.
- Бай Лазо искаш ли да ти кажа 1 изречение,където името ти се среща 3 пъти?
-Кажи - отвърнал Бай Лазо.
-На Бай Лазо,нещо му вЛазо и изЛазо.
Бай Лазо много се натоварил.Станало му много криво.Три седмици мислел как да си го върне и накрая отишъл при Цицерон и го питал дали той пък иска Бай Лазо да му каже 1 изречение където неговото име ще се среща 3 пъти.Цицерон си помислил:" този пък прост човечец какво ли може да измислил?"
- Кажи - отвърнал древногръцкият мислител.
- Цицероне,Цицероне ,да ти еба майката Цицероне...

aхахахахахихихихи :D :)

IncendiaSanctus
08-25-2012, 22:54
Иначе гледам, че има фенове на черния хумор... А има ли на расисткия ?
Мога да ви казвам расистки вицове до утре...

TrollFaace
08-25-2012, 23:14
Един влиза в бар и си поръчва бира, след което започва да гледа странно бармана. Барманът пита:
- Какво си ме зяпнал?
- Ами приличаш на гъз в лицето.
Барманът се ядосал, извикал охраната и пребили пияния. След малко пийналият пак влиза в бара. Поръчва си бира и пак започва да зяпа бармана.
- Сега пък какво? - раздразнил се барманът.
- Абе, ти знаеш ли, че приличаш на гъз в лицето? - попитал пияният.
Барманът се ядосал, пак извикал охрана, пребили до смърт клиента и го изхвърлили.
Пияният се връща трети път, влачи се по корем, целият е в кръв, но застава пак на бара. Барманът се ядосал, но нищо не казал, само си налял джин с тоник в една чаша и започнал да пие със сламката бавно, за да се успокои. Наблюдавал пребития си клиент и решил да се смили над него. Попитал го:
- Кажи бе човек, защо ме зяпаш така?
Пияният отвърнал:
- Айде свърши с клизмата, пък ще ти кажа после.

Dkeyz
08-25-2012, 23:31
Летели си две птици и едната попитала другата :"Накъде да завием?"

оставам на вас разгадаването на мистерията около автора на този виц... :)

Птиците не могат да говорят?

nqmaznacheniee
08-26-2012, 00:01
Иначе гледам, че има фенове на черния хумор... А има ли на расисткия ?
Мога да ви казвам расистки вицове до утре...

На един небостъргач лумнал пожар. На 20 етаж имало детска градина. Дошли пожарникарите и казали на учителките да хвърлят децата, а те долу ще ги хващат с платнището. Хвърлили учителките едно дете, и пожарникарите го хванали, хвърлили друго и ония пак го хванали, хвърлили едно негърче и пожарникарите дръпнали платнището, детето естествено се утрепало. И пак така, хвърлят ония деца, като хвърлят негърче и пожарникарите дърпат платното и то се утрепва. По едно време единия се провикнал на горе:
- Абе, тия изгорелите изобщо не ги хвърляйте

radi023
08-26-2012, 00:32
Иначе гледам, че има фенове на черния хумор... А има ли на расисткия ?
Мога да ви казвам расистки вицове до утре...

сякви вицове.... расистките са ми едни от любимите :D

prosto_chovek
08-26-2012, 09:04
Птиците не могат да говорят?

не... това беше вицът... автор - къци :D :)