PDA

View Full Version : Болки в корема?



anonimous.
08-26-2012, 03:46
Имам болки ниско долу в корема. Правих секс преди няколко дни, на следващия ден не ме болеше и се чувствах перфектно, но на по следващият ден започнаха болките. Първо започна от много стискане на урина и след това започна да ме боли при уриниране, а след още 1 ден започна да ме боли постоянно. Не ме свърта от болка. Искам да питам от какво може да е? Четох някъде из сайта, че когато не правиш дълго време секс и после можело да те боли, а най-добрата ми приятелка мисли, че ще ми идва, но болки при уриниране?? Също така имам чувството, че непрекъснато ми се ходи до тоалетната.
Другото, което искам да попитам.. решила съм да отида на лекар в Понеделник, защото се притеснявам, но тази седмица беше тежка. С моята приятелка решихме да си правим купон след купон и 1 седмица не спряхме да пием. Някой донесе нещо за пушене, напушихме се бая и въпроса ми е дали ако ми правят кръвни изследвания ще излезе, че съм пушила трева? А също си мисля, че може и да е от 'купоние', всичкия алкохол и цигари и глупости.. а попринцип нито пия, нито пуша и за това може би приятелката ми мисли, че съм си го предизвикала и ще ми дойде, но пак казвам болки при уриниране??

ALetterFromTheSky
08-26-2012, 08:05
Ми, за да си сигурна-лекар, не знам дали излиза на кръвните изследвания за трева точно, ама не мисля, че ще ти идва и затва да те боли като ходиш до тоалетна...

fakesmile96
08-26-2012, 11:11
Ако ти пусне изследвания за цистит, няма да отчете никаква трева или алкохол, споко :)

anonimous.
08-28-2012, 15:07
Ходих при личната.. каза ми, че е цистит 'поне така както съм го описвала' и ми изписа антибиотици, пия ги и се чувствам по-добре, но дискомфорта е на 100% :( по-нататък ще ми пуснат и изследвания.. да се надяваме, че е само това :) и благодаря много :)

Amore-Mio*
08-28-2012, 17:47
Как така са ти предписани антибиотици, без да имаш нужните изследвания, ми е много чудно? Ами , ако това, което описваш - не е цистит?