PDA

View Full Version : Кристали за коса ......



VEnzz
08-26-2012, 09:13
Здравейте ... тъй като съм нова в това начинание и не знам за каква цел се използват кристалите за коса , бихте ли ме напътили към някоя добра марка и за какво точно се използват .. :)

SuNsEt
08-26-2012, 09:19
Аз използвам ето тези http://www.nisea-bg.com/produkti/Floyd-za-kosa/linea-bio-cristalli-liquidi.html и съм доволна от тях.

Използват се за фиксация на косата примерно,когато искаш да ти е права слагаш малко или много .
Използват се на мокра коса ,за да я подхранят .
Когато я изправяш с преса или я къдриш и тн -преди това можеш да сложиш ,за да я предпазиш от по-голямо изгаряне или пък ако сложиш след това за по-добра фиксация (както вече казах).
Също така можеш да ги използваш за краищата на косата си против цъфтеж.

Неудобното на кристалите за коса е че консистенцията е някак си мазничка и ако сложиш повечко изглежда все едно ти е мазна косата. За това трябва да внимаваш как ги нанасяш.

anggabby
08-26-2012, 09:28
Ами аз използвам само Victoria beauti and Cristalli Liquidi и съм доволна.Придават на косата блясък и мекота,подхранват и заздравяват косъма.Предпазват и намаляват образуването на цъфтящи краища на косата и въстановяват блясъка след топлинно третиране с маши,преси или сешоари.Предпазват от лошите атмосферни влияния.След като се изкъпеш ги слагаш по краищата на косата.Дано това да ти помогне :)

Hayashi
08-26-2012, 09:59
На Victoria beauty от черните ползвам аз. На мен ми вършат чудна работа против цъфтеж.
Слагат се задължително на мокра коса иначе ще изглежда все едно се е омазнила.

VEnzz
08-26-2012, 10:09
Благодаря ви за изчерпателните отговори ...много ми помогнахте :)