PDA

View Full Version : Раница



monnyxstyles
08-26-2012, 10:14
Здравейте!!Чудя се има ли раница на One Direction с цена под 20 лв. ???Моля помогнете :( Търсих раница цяло лято,но единствената,която намерих е за 51 лв.!! :(
Благодаря предварително!!! :)

DennisCobain
08-26-2012, 10:17
Не ми се вярва. Те тия нали бяха някаква известна момчешка групичка.. Нормално си е да са сложили такава цена. А до 20лв. изобщо нищо няма да наиериш, но ако умееш да рисуваш можеш да проявиш малко креативност и да си ги нарисуваш сама. Ако не - потърси някой художник. :D

weheartiit
08-26-2012, 10:31
Едва ли ще има,в момента са много нашумели затова цените скачат.Когато им поодмине модата ще ги свалят доста,но засега..

monnyxstyles
08-26-2012, 10:31
Не ми се вярва. Те тия нали бяха някаква известна момчешка групичка.. Нормално си е да са сложили такава цена. А до 20лв. изобщо нищо няма да наиериш, но ако умееш да рисуваш можеш да проявиш малко креативност и да си ги нарисуваш сама. Ако не - потърси някой художник. :D

Е Ми тогава под 40 лв.? ;дд И Мерси за идеята :D Ако не намеря ще я пробвам!! :D Не отказвам и още идеи!!

monnyxstyles
08-26-2012, 10:34
Едва ли ще има,в момента са много нашумели затова цените скачат.Когато им поодмине модата ще ги свалят доста,но засега..

Ами аз от миналата година им търсих раница,но бяха дори по-скъпи :D Но не вярвам да ги намалят!! :X Нали политиците трябва да се хранят!! -.- :D

lori4ka_ani
08-26-2012, 13:06
В БГ едва ли има..имам една идея..може да си вземеш едноцветна раница и да отидеш в магазин,в който правят тениски със снимки на хора по поръчка предполагам,че могат да го направят и на раница :)

monnyxstyles
08-26-2012, 14:36
В БГ едва ли има..имам една идея..може да си вземеш едноцветна раница и да отидеш в магазин,в който правят тениски със снимки на хора по поръчка предполагам,че могат да го направят и на раница :)
Има,но са 61.00 Лв.Но идеята е добра благодаря за помощта! :)

Amore-Mio*
08-27-2012, 11:03
Съмнявам се. Доста са нашумели, нормално е цените им да са толкова високи. Но продължавай да търсиш, ама аз лично се съмнявам. Не съм ги виждала на ниска и достъпна цена.

neverbackdownx
08-27-2012, 14:30
Не вярвам , трудно ще намериш , пък и толкова евтино едва ли .. ;х

miilena
08-27-2012, 15:02
Под 20 лева не можеш да намериш и обикновена раница, да не говорим за такава на 1D :)